Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (6087. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.745
Cevap
1.518
Favori
9.816.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60856086608760886089
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ratchet and Clank Rift Apart -> Şu an oynuyorum, yeni başladım sayılır. Teknik olarak grafik ve texture bazında ben daha önce bu kadar güzel bir oyun görmedim. OLED ekranda çok daha güzel gözükecektir.

Demon's Souls -> Her ne kadar zor olsa da sabredip ilerleyince başarmışlık hissiyle birlikte kendine çok bağlayabilen bir oyun. Sadece sabretmeniz ve kendinizi biraz zorlamanız gerekiyor. Şahsen ben 3 kere bitirdim eğer olursa hedefim 7-8.

Kena Bridge of Spirits -> Yeni çıktı ben deneyimlemedim ancak paylaşımlara bakıldığında gayet tatmin ettirici bir oyun gibi duruyor.

Spiderman Miles Morales -> Eğer oynamadıysanız ilk Spiderman oyununa göre grafik bazında üstüne çok şey ekleyen bir oyun. Tek olumsuz yanı fiyatına göre kısa olması.

Returnal -> Eğer çok sabırlıyım diyorsanız bu oyuna bakabilirsiniz. Ben delirmiştim oynarken ve zar zor bitirmiştim.

Assassins Creed Valhalla -> Önceki Assassins Creed oyunlarına göre kesinlikle denenmesi gerekilen bir oyun olduğunu düşünüyorum. Son dönemde yeni mekanikler olarak çıkan Origins, Odyssey ve Valhalla arasında en çok sevdiğim oyun oldu Valhalla.

• the duderino T kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam çıktığında kendim deneyimlerim diye tanıtım vs pek izlemek istemiyorum gt7yi de izlemedim. Gow ragnarök'e dayanamadım izledim ama Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ne la kena kırılmış bile pc'de Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Bende PS4 var şuan , oyunları genelde sanal olarak almıştım hesabımda var PS5 e geçince direkt olarak oynayabilecekmiyim ?
    Horizon Zero Dawn var , dediğiniz gibi normal PS5 te direkt almış gibi oynayabileceğim değil mi 4K 60FPS

• Lost Judgment'ın ana konusu açılmamış bile! Ben yine de haberini vereyim dilerseniz. Oyun PS Store'da ön indirmeye açıldı!

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • biraz geçmişe gidelim ben hiç ps alamadım hep arkadaşlarımda vardı ps5 e kadar :D

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |AP Archiveyoutube
    (4 Mar 2000) Japanese/Nat Thousands of people lined the streets of Tokyo hoping to be among the first to get their hands on Sony Playstation 2 which went on sale on Saturday morning. One shop in central Tokyo alone counted more than 5,000 people waiting outside on the night before the video consul was due to go on sale. Japan is the first country where playstation has gone on sale. It's launch has been much anticipated as the successor to Sony Playstation 1 which took the world market by storm. Some of Tokyo's usually orderly queues we briefly thrown in confusion in the early hours of Saturday, as computer game enthusiasts jostled to be the first to buy Sony's newly released Playstation 2. Crowds started to gather outside Tokyo stores on Friday evening, and reached such alarming numbers that the stores had to distribute coupons, guaranteeing the right to buy the highly sought-after game station. This largely had the desired effect of dispersing the waiting masses until the stores opened around dawn. Officially the sale of Playstation 2 was due to begin at 7am on Saturday, but this major store in Shinjuku opened its doors two hours earlier. The new games console has been eagerly anticipated. Sony Computer Entertainment, Sony's video game unit, plans to sell a million of the $360 Playstation 2 consoles here in its first round of shipments Saturday. Sony says the Internet home page for advance orders, which opened on February 18, was jammed with as many as 500-thousand hits a minute. Despite the cold weather of the early March, there was festive mood around town as computer enthusiasts camped out with common purpose. This shop had prepared 2,000 consoles in store and expect to sell out all by early afternoon. The shop took on 50 extra shop attendants and 20 additional security guards overnight to take on the rush of customers. The vast majority of buyers were male, and in their late teens to early twenties. SOUNDBITE (Japanese) "I am very happy! I really wanted to get this as soon as possible. So, it really was worth queuing up overnight." SUPERCAPTION: Sony Playstation 2 purchaser SOUNDBITE (Japanese) "I am going straight back home and will start playing the game at once". SUPERCAPTION: Sony Playstation 2 purchaser Sony playstation 2 is due to go on sale in autumn in the USA. Find out more about AP Archive: http://www.aparchive.com/HowWeWork Twitter: https://twitter.com/AP_Archive Facebook: https://www.facebook.com/APArchives ​​ Instagram: https://www.instagram.com/APNews/ You can license this story through AP Archive: http://www.aparchive.com/metadata/youtube/46cd3dc7ec64cef3a42effe5e5425023
    https://www.youtube.com/watch?v=zBDah-cNFXE
  • God of War bundle çıksında eğer stok olursa alayım şu konsolu.

• Benim anlamadığım Microsoft cok zengin firma niye kaliteli oyun yapamıyor hayret ediyorum niye Cory Barlog, Neil Druckmann gibi dehalar yok bunun oyun stüdyolarında valla gerçekten şaşırıyorum. O kadar firma satın alıyorsun bir tane düzgün oyun yapamadılar. Sıkmadı mı forza araba yarışı oynamak yapsana abicim post apokaliptik oyunlar, yapsana sinematikli uzay korku oyunu al alien serisinin haklarını yap sinematikli oyun peynir ekmek gibi satar. Benim aklımda bir sürü oyunlar geliyor bu microsoft ta çalışan tuzu kuru kesimin umrunda değil galiba. Ne vereyim abime halo çek üzerine forza soslu olsun biraz da gears serpiştir afiyet olsun tayfun abicim

• Microsoft için Xbox önemli bir marka değil, özel oyun için falan çok kasmıyor. Microsoft abonelik falan satmaya bakıyor Xbox onlar için ufak bir gelir kaynağı, Elinde olsa Gamepass’i PlayStation’a çıkarır.

Ama PlayStation markası Sony için çok şey demek, PlayStation’da piyasada geri düşerse Sony helvayı yer. Xbox’ın Microsoft için böyle bir konumu yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar fifa’22 yi ps4 ve ps5 ile karşılıklı oynayabiliyor muyuz?

• can dostum35 kullanıcısına yanıt

Direk oynayabileceksin, herhangi bir biçimlendirme yapman gerekmiyor Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• marvel avengers'ı kutulu alıp ps5 sürümüne yükselten oldu mu ? ben aldım herhangi bir yükseltme ekranı çıkmıyor her oyunda çıkan ekran marvel'da çıkmıyor ??

• tylnozcn kullanıcısına yanıt

Ps4 sürümünü evet, ps5 sürümünü hayır

• 
Sayfa: önceki 60856086608760886089
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.