Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
19 Misafir (2 Mobil) - 17 Masaüstü2 Mobil
5 sn
180.744
Cevap
1.518
Favori
9.816.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps5 500$ bir fiyattan çıkarsa 4k oyun deneyimi özel oyun dışında pek mümkün olmaz inşallah güçlü bir donanıma sahip konsol
    için maliyeti yüksek bir fiyat olursada 4k 60 fps oyun deneyimi için bu maliyeti oyuncular karşılamak zorunda hem güçlü hemde
    ucuz konsol hayali kuranlar hayal kurmaya devam ede dursunlar
  • O fiyat dolar bazı da Türkiye deki fiyatını düsünemiyorum bile. Ps5 bana hayal gibi Ps4'e devam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: By..Emre

O fiyat dolar bazı da Türkiye deki fiyatını düsünemiyorum bile. Ps5 bana hayal gibi Ps4'e devam...
    4bin tl den aşağı zor fiyat olarak bu şartlarda tabi ilerleyen zamanlarda 4bin tl yi de gecebilir vergisiydi filan 5bin tl yi bulur gibi geliyor bana oyun fiyatlarını düşünemiyorum bile şuan ps4 oyunları 380tl ile 470 tl arası geneli de 470 tl nerden nereye geldik inanılır gibi degil malesef
  • Bu konsol en iyi ihtimal 2020 sonu çıkacak.One x bile 4k 30 fpsyi yakalamışken Sony'nin yeni makinesi last of us 2yi,ghost of tsushimayı death strandingi 4k 60fps+ışın izleme+HDR ile oldukça gerçekçi şahane grafikle rahat oynatır.2020lerin makinesi olacak bu.Ps4 pro gibi ara nesli olmaz zannımca.Gözlere bayram yaşatacak yeni makina belli.Fiyatı 5000tlden bir gram aşağı olmaz burada üstünü bilemem.
  • Bence bu konsol 4k 30fps oynatacak 2 sene sonra da ara konsol çıkar ps5 pro vs.. o da 4k 60fps olur ray tracing HDR+ allah ne verdiyse eklerler
  • - PS5 Offical Info from Sony somewhere around E3 (Q2 2019 for a small reveal)

- Backward Compatible

- CPU: 7nm Ryzen 8 cores\16 threads

- GPU: Navi 7nm around 14 TF (with some sort of Ray Tracing, but not the main focus. More focus on VR and 4K)

- 24 GB of GDDR+ RAM + 4 GBs of DDR4 RAM

- 2 TB HDD (some sort of NAND Flash)

- 8K upscaling

- PSVR2 in 2020, resolution boost to around 2560x1440 with eye tracking, wireless battery (4-5 hours), integrated headphones, no break box, price around $250.

- DS5 controller with analog precision for FPS games similar to STEAM analog trackpad and a camera inside for VR.

- Price $499

5 ay once bir gelistiricinin sizdirdigi bilgiler hemen hemen ortusuyor bu bilgilerle.

14 tf bana biraz fazla geldi ama navi mimarisi playstation ile birlikte gelistirildi, gcn bitiyor vegayla birlikte yanlış bilmiyorsam, belki dogruluk payi olabilir.

• Ben 500 dolara çıkacağına ihtimal dahi vermiyorum. Konsollara göre çöp donanımlı sayılacak telefonlar bile artık 1000 dolardan çıkıyorken, 4k 60fps verecek bir cihazın 500 dolara çıkmasını beklemek hayalcilik olur. Kaldı ki ssd de varmış. Oyunların kapladığı alan da arttığına göre 2tb hdd olacaktır. 14tf grafik kartı da hesaba katın. En iyi ihtimalle 800 dolara çıkar diye düşünüyorum. Güzel ülkemde pro bile 3.5kdan satılırken ps5 7kdan aşağı satışa çıkmaz. Bekleyip göreceğiz zaten çıktığı gibi almak mantıksız deyip kendimizi avutacağız. Kaldı ki alabilecek gücü olanlar varsa da oyunlara para yetmeyecek. Oyunların da 80 dolara çıkacağını düşünüyorum. Velhasıl 1 yıl sonra çıkacak olsa bile artık lüksün de ötesinde bir cihaz olacağı için çoğumuza bir şey ifade etmeyecek teknolojinin geldiği nokta.
  • smartboy38 S kullanıcısına yanıt
    Şöyle olma ihtimali de var

Eğer Stadia çok gelişirse donanım nesli sona erecek. PlayStationda buna göre ayak uydurur. Bahsettiğimiz 4-5 sene sonra zaten.
  • PS5'i boşverin. PS5 Pro nasıl olur?
  • Gecen sene sony ceosu bu konuyu acikladi. Adam 2021 yilindan once gelmeyecek ps5 dedi. Bosuna tartisiyorsunuz bu kadar satmis bir ps4 varken 2021 den once cikmaz.
  • İstediğim sadece 2 tane özellik var.

1) Ps4 e dijital olarak aldığım bütün oyunları sorunsuz bir şekilde indirip oynayayım. ( herhangi bir ekstra ücret vs ödemeden)

2) Bütün oyunlar 4k 60fps de standart olsun.

Bu iki özellik olursa çıktığı gün alacağım.
  • Bu özellikleri açıklayıp 2019 da çıkmayacak diyen adam da mark cerny konsolun baş mühendisi boş bir adam değil yani.
  • Battlefield Bad Company 3 yeni nesile gelicekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Battlefield Bad Company 3 yeni nesile gelicekmiş.
    aynı battlefield 4 gibi 2 nesile birden gelir.
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    Evet hocam öyle yapacaklar kesin.
  • buyuk ihtimalleki boyle yapacak sony iki model olacak ps5 de ilk model ucuz olan dvd rom olmayacak olan model sadece dijital oyun oynamak isteyenlere yonelik olacak bunu xbox one da yapti bunu miki ikinci model pahali olan model oda 600 dolar olacaktir. 2020 ve sonrasi 4k 60 fps standar olacak google stedia bile4k 60 fps ile duyruldu ps5 in donanimi cok guclu bu cihaz 8 yila yakin yakin piyasada kalacak 2020 de yeni bir oyun donemine girecek firmalar gozler bayram edecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mg3 -- 17 Nisan 2019; 13:46:1 >
  • Yeni konsol çıkarken bu eski nesil sahipleri neden ağlıyor anlamıyorum
  • İnşallah disk olmayan versiyonu olur. Tercih edeceğim model kesin disksiz versiyon. Tasarımı PRO gibi mi olucak yoksa slim gibi ince mi gelicek merakla bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.