Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (5793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Atatürk_1881 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 18 Misafir (2 Mobil) - 17 Masaüstü2 Mobil
5 sn
180.625
Cevap
1.517
Favori
9.809.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 57915792579357945795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Concrete Genie : Kenarda duruyordu neden hiç oynamadıysam ? :) beğenen çıkar elbet bence denemenizi tavsiye ederim. Çizimler, şehirde ki ev çizimleri harika. Çocuk oyunu denebilir fakat bir oturuşta bitirmeye bire bir bence. Arada farklı türk oyunlar denemede fayda var :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• daniel_wellington D kullanıcısına yanıt

Kırılcak gibi çat çut birde pille çalıştığından ısınıyor bir süre sonra parmaklarım yanıyodu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrec6

Concrete Genie : Kenarda duruyordu neden hiç oynamadıysam ? :) beğenen çıkar elbet bence denemenizi tavsiye ederim. Çizimler, şehirde ki ev çizimleri harika. Çocuk oyunu denebilir fakat bir oturuşta bitirmeye bire bir bence. Arada farklı türk oyunlar denemede fayda var :)
    Oldum olası cicili bicili oyunlara düşkünlüğüm hep olmuştur çok severim plus verir vermez 3 günde bitirdim acayip keyifli çok tatlı bir hikayesi, cıvıl cıvıl dünyası, farklı yapı da oynayışı daha sayamadığım bir çok güzel yanı olan bir oyun hocam şu tür oyunlar çıksa keşke oynamayan mutlaka oynamalı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bıyıklı Bey kullanıcısına yanıt
    Her bir harfine katılıyorum :) söylenecek söz yok. Oynamayan oynasın ahaliii :))

• Arkadaşlar bugun ps5 cdli sürüm aldım. Red dead redemption 2 ps4 oyunu benim playstation 5 te çalışır mı?

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Normal o zaman ilk acdigimda oluyor sonra baya ac kapa yapiyorum olmuyor

• condalton0 C kullanıcısına yanıt
    Evet tabi ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu playstation 5 icin oyun alim satım-takas grubu-forumu falan var mı? Bilen yönlendirsin lütfen

• daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• tdsi kullanıcısına yanıt

Arkadaş grubuyla toplanıp oynarsan keyif verir, randomlarla keyifli olmuyor

Sadece rdr2 değil kütüphanendeki veya elindeki kutulu tüm ps4 oyunları ps5’te çalışır PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

Buraya bakabilirsin

http://https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/109819213

https://forum.donanimhaber.com/dh-ps4-oyun-takas-grubu-ana-konu-kutulu-oyunlar--88046752#88046752

Bu da kutulu için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaanowicz

Teknik servis değil zaten yetkili servis, işlem yetkisine sahip yani, büyük ihtimal İstanbul a yollayacaklar kolunuzu onlar da değişimini yapacak. Gerçekten Sony yetkili servisi ise sıkıntı olmaz. Benim oturduğum yere yakında da yetkili servis mevcut onlar tamiriyle falan uğraşmıyor belge dolduruyoruz sonra İstanbul merkeze gidiyor ürün.

Tamam hocam teşekkürler.

• emrec6 kullanıcısına yanıt

Ben de bu oyunu 1-2 ay önce bitirip platinledim. Gerçekten güzel ve keyifli bir oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: condalton0

Bu playstation 5 icin oyun alim satım-takas grubu-forumu falan var mı? Bilen yönlendirsin lütfen

PlayStation Türkiye discordu var oraya bak istersen

• merhaba arkadaslar 3d pulse kulakligim mic sesi en kisiktayken bile chat gurununda yanki yapiyor ayari nedir bunun boyle bir sorunla karslasan olfumu

• https://www.youtube.com/watch?v=M_jEI1Z4ZAY&feature=youtu.be

Bf 2042 multisi oyun inanilmaz kotu gorunuyor binseri nasil boka sarar ornegi bf 2042 olabilir.

• mg3 M kullanıcısına yanıt

30 fps ve playtest serverında oynuyorlar. Alpha sürüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 15 Ağustos 2021; 12:2:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Hangi 20 oyun hediyesinden bahsediliyor? Ps Collection diyorsanız o oyunları hesabınıza ekleme diye bir şey yok. Sony'nin plus abonelerine verdiği bir kütüphane o. İlerleyen zamanlarda çıkan oyun da olabilir eklenen oyun da. Plus üyeliğiniz devam ettiği sürece girip oradan oynayacaksınız. Tamamen sizin olan bir şey değil. Yani kısaca ortada hediye falan yok.

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Mesajınız için teşekkür ederim lakin verdiğiniz bilgiler arasında bir tane bile doğru bilgi yok.

-Oyunları kitaplığa eklemek durumundasınız.
    -Oyunu bir kere eklediyseniz artık o oyun sizin, tıpkı PSN+ aylık oyunları gibi.
    -Oyun bizim oluyor.
    -Bunun kelime olarak birebir karşılığı PSN+ sahiplerine PS5'e geçiş hediyesi. Yani "hediye" diye bir şey var.

Zaten eklemek istediğiniz oyunlardan daha önce satın almış olduklarınız varsa halihazırda kütüphanede olduğunu görüyorsunuz. Yani oyunlar KİTAPLIĞA EKLERSENİZ SİZİN oluyor.

İyi forumlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 57915792579357945795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.