Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (5516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nier , dante06 , TechVET Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 20 Misafir (4 Mobil) - 18 Masaüstü5 Mobil
5 sn
180.203
Cevap
1.506
Favori
9.777.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 55145515551655175518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam dijital hesap forumlarını karıştırdım ama kafam karıştı biraz. Nasıl güveneceğim diye. Diyelim ki hesabımı satıyorum. Mail ve şifreyi verince parayı göndermezlerse. Ya da ben satın alıyorum diyelim. Aynı anda bir çok kişiye satmış ve satın alanlardan birisi şifreyi yenilerse. Bu aşamaları düzgün anlatan yazı bulamadım. Forumda ayrıntılı yazı varsa önerebilir misiniz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kaç yıl önce 84₺'ye aldığım oyunu indirim diye 140₺'ye satıyorlar, PS Türkiye'ye yazıklar olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 18 Haziran 2021; 17:37:37 >
  • Press a Key kullanıcısına yanıt
    Twitterdan yazdım bu alçaklara bence herkes tepki göstersin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    Bende her mecrada tepkimi belirtiyorum ama esas tepki almayarak - destek olmayarak gösterilir, zira lafla peynir gemisi yürümüyor, baksana, bizi tınladıkları yok.

• PS5 i aldığımdan beri ilk defa hatayla karşılaştım. Bugün Black Ops Cold War oynarken oyun donup kaldı ve daha sonra aşağıdaki ekran geldi

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Şahsem almaya niyetim yok zaten umarım satın alan da olmaz, bu zihniyete bundan sonra kuruş harcamam ful kardeşlik sistemiyle devam ederim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Deathbringer kullanıcısına yanıt

Zaman zaman bazı oyunlarda bu crashler olabiliyor. Cod bu konuda problemli bir oyun zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chillout

Şahsem almaya niyetim yok zaten umarım satın alan da olmaz, bu zihniyete bundan sonra kuruş harcamam ful kardeşlik sistemiyle devam ederim

maalesef ps tr başındakiler sadece kendi ceplerini düşünen insanlar. aynı şekilde yalaka youtuber tayfası da maalesef böyle ve bu durum bilindiği halde oyuncular bu youtuberlara gerek izleyerek gerek paylaşarak destek vermekte. artık adamlar bi düzen kurmuş, oyuncular toplu halde bu durumu boykot edene kadar da böyle devam eder alan memnun satan memnun misali. ben bu durumu tahmin ettiğimden dolayı indirime girince almıştım, yine şaşırtmadı ps tr.

• brnbry kullanıcısına yanıt

Tüketici mahkemesine gidilmesi lazım, ispat var. 24 üne kadar geçerlidir taahüdü var (herhangi koşullar tarihler değişebilir ibaresi bulunmuyor) hak iddaa edemezler.

• PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
    PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Terbiyesiz şark kurnazları..

• M.can08 M kullanıcısına yanıt

Hesabı satarken ilk önce alan kişi parayı önden gönderir ondan sonra hesap bilgileri teslim edilir. Alırken ise aldığınız kişinin eski üye olmasına ve referanslarına bakarak alışveriş yaparsanız sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum hocam. Zaten zamanla alışveriş yaparak tecrübe kazanırsınız kurt olursunuz:)

Bence de yazıklar olsun ama ülkede her şeyin fiyatı 4'e 5'e katlandı. Biz bitmişiz kısaca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M.can08 M kullanıcısına yanıt

Öncelikle sizin indirimden oyun alıp oynadıktan sonra o sayfada satıp referans/güven toplamanız lazım. Er seviyesinde yeni üyelere genelde satış yapılmaz. Ayrıca alırken de satarken de önce para gönderilir, para gittikten sonra hesap bilgileri ile diğer hak sahibinin bilgileri verilir. Diğer hak sahibi de süreç hakkında bilgilendirilir.

Hocam sorunu anlamiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim. Oncelikle bende fiyatlardan oldukca sikayetciyim ama ulke ekonomisinden sikayetciyim direkt firmalardan degil. Ben de oyunun ps4 versiyonu vardi. Bedavaya ps5 versiyonunu upgrade ettim. Soz verilip sonra fikir degistirilen nedir? Anlamadigim icin soruyorum. Fiyat yukselirse yukselsin benden extra para istemediler ki?

• the duderino T kullanıcısına yanıt

Son gelen plus ile iki kat indirimlerinde bahsi geçen oyun 83 TL'den satılıyordu. İndirimlerin bitişi 24 Haziran tarihi olduğu halde oyuna bugün next gen güncellemesi geldi diye oyunun indirimsiz ve indirimli fiyatını zamlamışlar. Almayı düşünen arkadaşlar da haklı olarak sinirlenmiş duruma.

• kataaay kullanıcısına yanıt

Anladim ama zaten almayi dusunen niye 83 tl den almamiski hala adamlar dedikleri gibi sahip olanlara bedava yukseltme verdi. Sikayetin sebebini anlayamiyorum. Almayi dusunuyorsan alsaydin. Neyi dusunuyorsun? Ps5 guncellemesiyle efsane hale gelecek oyun ve sadece 84 lira. Adamlar sözünü tuttu ve yukseltmeyi bedava yapti. Yeni nesil versiyonuyla da yeni fiyat guncellemesi yapti. Bugune kadar ki en kapsamli yeni nesil guncellemesi. Onu da bedava mi yapsalardi?

Ben sanki ps5 versiyonu çıkınca herkesin gold versiyon olarak yükseltilecek tarzı birsey demişlerdi diye hatırlıyorum evet onu yapmadılar. Benimki normal versiyon du hala normal versiyon. Dlc ler gelmedi bedavaya. Belki budur sikayet diye dusundum bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 18 Haziran 2021; 18:34:21 >
  • PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Hardwell. kullanıcısına yanıt

Dünden beri bu olayı araştırıyorum inanılmaz benzerlikler var ama bu firmanın başarısız bir kickstarter projesi var. Zaman bulduğum zaman bütün bulduklarımı buraya atacağım insanlar da yararlansın diye.

• 
Sayfa: önceki 55145515551655175518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.