Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (5463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GürkanTufan7 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
180.811
Cevap
1.520
Favori
9.822.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
22. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 54615462546354645465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Performans rt'de görsellik çok mu düşüyor hocam bu arada?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frht23 F kullanıcısına yanıt
    Hocam ben açıkçası sizi anlayamadım. FPS oynayacak olsanız hadi neyse, anlardım da futbol oyunu için gamepad yerine klavye mouse kullanmakta diretmeniz sizce de garip değil mi? Adamlar neden futbol oyununa klavye mouse desteği koysun?

Ayrıca bilgisayarda karşılıklı oynanmıyor arkadaş grubunda oynayacağım demişsiniz. Arkadaşlarınızla toplandığınızda herkesin elinde gamepad varken siz gerçekten konsola klavye mouse takıp mı oynayacaksınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 11 Haziran 2021; 1:33:44 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Bir çiğleşme oluyor hocam.Bir de hep fragmanları kalite modunda izlettiler ya bize.Gözler hep o gölgeleri o ışıklandırmaları istiyor ister istemez.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PS Storede "Herşey" %80 indirimde !!

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: TakTAkk

PS Storede "Herşey" %80 indirimde !!

bi an tüm oyunlar sandım .d

• encuni kullanıcısına yanıt
    😊😊

• nice troll, kaliteli troll. :)

• İndirimlere bakıyordum nerden aklıma girdiyse artık 😅

• Ağlatacak mısın sen bizi?Hahahah

• 2-3 saate şarj bitiyor mu yoksa şarj azaldı uyarısı mı veriyor? Yabancı bir sitenin iddia ettiğine göre kolun şarjı %50’deyken şarj azaldı uyarısı çıkabiliyormuş

• Bunu her kimden duyduysan kaynağının o kişinin oturma organı olduğuna emin olabilirsin Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• weehwet kullanıcısına yanıt

Takılabiliyor ama çalışmıyor Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

Sony’nin yıl sonuna kadar buna ilişkin bir ps5 güncellemesi yayınlaması bekleniyor.

• Henüz güncelleme gelmedi, Kasım’da ps5 sürümünü çıkaracaklar, oyunun ps4 sürümü sahipleri de bildiğim kadarıyla bir süreliğine (1-3 ay gibi bir süre) ps5 sürümü deneyim edebilecek.

Ps5 yükseltmesini daimi kullanabilmek için muhtemelen ayrıca yükseltme paketi satacaklardır.

• Şu an gerçek anlamıyla ps5'in gücünü görebileceğimiz oyun olmadığı aşikar. Plus'ın verdiği ve yorumları genel olarak iyi olan Control oyununu indirdim. Grafik olarak 2 seçenek var ray tracing'in açık olduğu ve kapalı olduğu 60fps modu var. 60fps de grafikler kötü gerçekten kaplama yok gibi, ray tracing'i açınca grafikler güzel oluyor bu modda sözde 30fps ama yer yer yarıya kadar düştüğü hissediliyor yani 60fps'e alışınca gerçekten 30fps'de oynanmıyor oyun. Konsol yeni diye umut ediyorum bunun sebebi. Ama bir yandan da merak ediyorum ray tracing'in açık olup 60fps oyunları nasıl yapacaklar. PS 5 pro'nun çıkacağı %99 herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

Şu an gerçek anlamıyla ps5'in gücünü görebileceğimiz oyun olmadığı aşikar. Plus'ın verdiği ve yorumları genel olarak iyi olan Control oyununu indirdim. Grafik olarak 2 seçenek var ray tracing'in açık olduğu ve kapalı olduğu 60fps modu var. 60fps de grafikler kötü gerçekten kaplama yok gibi, ray tracing'i açınca grafikler güzel oluyor bu modda sözde 30fps ama yer yer yarıya kadar düştüğü hissediliyor yani 60fps'e alışınca gerçekten 30fps'de oynanmıyor oyun. Konsol yeni diye umut ediyorum bunun sebebi. Ama bir yandan da merak ediyorum ray tracing'in açık olup 60fps oyunları nasıl yapacaklar. PS 5 pro'nun çıkacağı %99 herhalde.

Hocam 60 FPS + RT için Ratchet & Clank Rift Apart’a bakabilirsiniz.

bunun haricinde, görsellik anlamında PS2-PS3, PS3-PS4 aralarındaki zıplamaya ben PS4-PS5 döneminden beklemiyorum. Asıl nesil zıplamasını oyun dizaynında göreceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Ratchet and Clank Rift Apart 4K 30 FPS çok daha güzel görünüyor diğer modlara göre ve gayet de akıcı.Sanırım bu şekilde oynayacağım ilk walktrough.Tam Çözüm için 60 FPS oynarım

Hocam YouTube’dan bakınca ben fidelity ve performance RT modları arasında çok da fark görmemiştim. Televizyonda 30 FPS oynamaya değecek kadar fark oluyor mu?

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt

kesinlikle native 4k 30fps RT oynayın hocam tv de çok farkediyor. Ben kalite modunda 3 saat kadar oynadım 60fps RT deniyim dedim görüntü çamur gibi oldu 10dk dayanamadım resmen ps4 grafiklerine dönüyor.

Performance: 1800p60

Performance RT: 1440p60

Quality: 4k30

• Elden ring iyi hoş, amaç grafik değil oynanış ama, çevre yine kabul edilebilir olsa da, yaratık kaplamaları çok kötü duruyor, yani gerçekten iğrenç duruyor. inşallah biraz cila yer. Resmen 360p gibi

• 
Sayfa: önceki 54615462546354645465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.