Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (5272. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 22 Misafir - 24 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
180.165
Cevap
1.505
Favori
9.774.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 52705271527252735274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18 Haziran piyasaya sürülecek şekilde amazon.de'de dualsense'nin farklı renkleri satışa sunulmuş...

kırmızı 80 siyah 70 euro

https://www.amazon.com/dp/B094WN6SY2?th=1

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Luffy -- 16 Mayıs 2021; 21:33:28 >
  • Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt
    Türkiye’de de bu fiyat mı olur sizce ?
  • Sanırım ürünler farklı. Benim aldığım bu
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08H4YMC22/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

2020 model olan, mavi beyaz.

sizin linkte ilettiğiniz 1600 TL olan 2018 model ve galiba cihaza daha farklı bir aparat takıyorsunuz. Ses ve kalite farkı var mıdır bilemiyorum açıkçası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • freedom593 F kullanıcısına yanıt

bende cd li versıyon var ama letgoda satılan cd li oyunlar ps storedan daha pahalı orneğn pes 2021 alacaktım 110 130 tl dediler storeda 68 tl:D daha cd takmak nasip olmadı:D

• azziizz A kullanıcısına yanıt
    Evet bende cd’li sürüm var dijital oyunlar indirim olduğunda ucuz oluyor. Dediğiniz pes 21 şu an indirim bitince 199 TL oldu malesef

Bende hala cd’li oyun almadım ama oyun kiralayabilirim belki diye bunu tercih ettim
  • GürkanTufan7 kullanıcısına yanıt
    Bu fırsatcılar Kara borsacılar yüzünden o fiyatın üstünde olur

• amazon.com.tr den baktım 1 stok PlayStation 5 PULSE 3D kalmıştı yine dayanamadım aldım kulaklığı 1085 TL ye. umarım güzel ve kalitelidir.

bildiğiniz görünüm açısından uyumlu bir stand var mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

amazon.com.tr den baktım 1 stok PlayStation 5 PULSE 3D kalmıştı yine dayanamadım aldım kulaklığı 1085 TL ye. umarım güzel ve kalitelidir.

bildiğiniz görünüm açısından uyumlu bir stand var mıdır ?

hayırlı olsun hocam ben kullanıyorum baya memnunum özellikle 3D ses özelliği veren oyunlarda tecrübe başka oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

cosmic red dualsense nin kutulu hali ortaya çıktı normal hali çok güzel görünmüyordu ama kutu tasarımını göze hoş gelecek şekilde tasarlamışlar

kutu efsane olmuş

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt
    Karaborsaya düşmeden yakalarız umarım :(
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam yalnız ps5 için olmasına rağmen ayrı bir alıcı takılıyormus makinaya direkt bağlansa daha iyi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

Teşekkürler hocam yalnız ps5 için olmasına rağmen ayrı bir alıcı takılıyormus makinaya direkt bağlansa daha iyi olurdu

usb hub takacaksınız hocam

• Spider-man Remastered

Oynamaktan çok photo mode'da vakit harcıyorum : )

• Fotoğraftan çok anlaşılmasa da telefondan bakanlar için telefon ışığını sonuna kadar açınca görebilirsiniz. Tam orta da gözle görülür şekilde aldığım ve kutuyu açtığımdan itibaren hafif bir silik siyah renk tonu mevcut. sebebini merak ettim, acaba herkeste de mevcutmu ? Cihaz olan arkadaşlar kendi cihazlarına dikkat edebilirler mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrec6

Fotoğraftan çok anlaşılmasa da telefondan bakanlar için telefon ışığını sonuna kadar açınca görebilirsiniz. Tam orta da gözle görülür şekilde aldığım ve kutuyu açtığımdan itibaren hafif bir silik siyah renk tonu mevcut. sebebini merak ettim, acaba herkeste de mevcutmu ? Cihaz olan arkadaşlar kendi cihazlarına dikkat edebilirler mi ?

Takılmayın hocam. İlk günden bende de ufak, kılcal çizikler vardı 1-2 tane. Hiçbir işe yaramayan paletler bunlar sonuçta. 6 ayın sonunda paletleri söküp bi hava tuttum geçenlerde alete, hiç toz tutmamış içi. Kapak paletlerin iç kısmı ise hafif karartı olmuş, silince gitti. Dış kısımlarda da ufak tefek gölgemsi lekeler belirmiş, umrumda değil. Garantisi bittikten sonra siyaha boyayacağım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Luffy

18 Haziran piyasaya sürülecek şekilde amazon.de'de dualsense'nin farklı renkleri satışa sunulmuş...

kırmızı 80 siyah 70 euro

https://www.amazon.com/dp/B094WN6SY2?th=1

Siyah baya iyi duruyor.

• emrec6 kullanıcısına yanıt

bende de var . sorun olmaz

• Renkler güzel fakat asıl önemli olan 8 yıl önce ds4 için kullandıkları dandik v1 yayı değiştirmeleri bu rezilliği sürdürdükleri müddetçe L2 ve R2 tetik tuşları çok kalitesiz ve yayları kırılmaya müsait olacaktır.

• Saiki kullanıcısına yanıt
    Belki renk adı altında değiştirmiş olamazlar mı hocam ? Açıklarını belki kapatmışlardır umarım bu renk olayı adı altında . Sonuçta kendileride biliyodur bu bir hata resmen
  • part kullanıcısına yanıt
    İçini açıp inceleme/karşılaştırma videosu çeken kanallardan belli olur.

Eski yaylar ısrarla kullanılmaya devam edilmişse aceleci olmaya hiç gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 52705271527252735274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.