Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (5048. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Deathbringer Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
180.745
Cevap
1.518
Favori
9.816.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
73. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 50465047504850495050
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oedon

https://www.youtube.com/watch?v=7sVIr4v7Re0&feature=youtu.be 🤔
    Kanal sizinse , çok güzel içerik olmuş hocam, sayenizde capcom un nereden çıktığını öğrendim , devamını bekliyoruz sizinse veya kimse içeriğin sahibi kişi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• oyun fena durmuyor playstation'a gelir mi acaba?

• Dark Saga kullanıcısına yanıt

Bitiren vardır belki de, deneyim kazanmıştım ama speedruncılar gibi her detaya hakim değildim, o halimle 1 saat 10 dakika sürdüyse speedruncı yarım saatte bile bitirebilir  

Edit: Hızlıca youtubeda bakındım, dünya rekoru sanırım 43 dakika 55 saniye  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 20 Nisan 2021; 12:35:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam ilgili içeriğe tıklayınca yan videoların arasında çıktı. İlgimi çekti paylaşayım dedim.
  • Oedon kullanıcısına yanıt

güzel video olmuş hazırlayanın eline sağlık  

• Saiki kullanıcısına yanıt
    Yok benim değil yan videolarda çıktı hocam. İlginç bilgiler var. Resident Evil lore’una ilgisi olanların dikkatini çeker diye paylaşayım dedim.
  • Arkadaşlar dün village next demo acilmasina 1 saat kaldi yaziodu bugun gireyim dedim 5 gün diyo anlamadim

• Oedon kullanıcısına yanıt

İzledim. kanal sizin mi? Gerçekten çok güzel bir derleme olmuş. :)

• ilk kombat demo yayınlandı. ikincisi pazar günü yayınlanacak 5 gün kaldı olayı o olay yani. ilk kombat demonun oynanabilme tarihi geçti yani.

• Demoyu açıldıktan sonra 8 saat içerisinde oynaman gerekiyordu, süresi doldu şimdi ikinci demoya ne kadar kaldığını gösteriyor. İkinci demoyu da açıldığından itibaren 8 saat içerisinde oynaman gerekiyor.  

• The Day Before için Konsollar düşünülüyor Geliştiricinin açıklaması bu yönde. Ancak ne zaman çıkar bilinmez. :)

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Day_Before_Gelistiricisi_PS5_ve_Xbox_Series_Versiyonlarini_Dusunuyor-108132.htm

@lawministration

• sağol üstad 

• Yok, yan videolarda çıktı benim de. İlginç bir içerik olmuş paylaşayım dedim. Kimse de izlememiş. Yeni kurulan underground bir kanal sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Demoyu açıldıktan sonra 8 saat içerisinde oynaman gerekiyordu, süresi doldu şimdi ikinci demoya ne kadar kaldığını gösteriyor. İkinci demoyu da açıldığından itibaren 8 saat içerisinde oynaman gerekiyor.  

İlginc bi sistem yapmişlar.ilk defa boyle demo yayinlandigini gördüm.

• O yine iyiymiş, ben re2 yi platinlemek için uğraşıyorum, şimdiden 4 kere bitirdiğim için oyunu artık 2-2.5 saate fln bitiyo oyun :D ilk bitirişimde ben de 6 saatte fln bitirmiştim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaGDaSS -- 20 Nisan 2021; 13:8:35 >
  • MGS 3 : Snake Eater ve MGS 4 : Guns of the patriots'un remake'i yapılsa tadından yenmez.

Metal Gear Rising bu serinin yüz karasıdır.

• Daha önce Nioh için çıkan demolar da bu şekilde süreliydi fakat re8’de demo süresini çok kısa tutmuşlar, demoların arasında bir hafta olmasına rağmen oynanışı 8 saatle kısıtlamaları bir de üstüne 30 dkdan fazla oynatmamaları enteresan olmuş. Neyse ki ilk demoyu kaçırmış sayılmazsın, ikinci demo çıktıktan bir süre sonra her iki demoyu da tekrar yayınlayacaklar.

• İlk cümleye katılıyorum ama ikinciye kesinlikle katılmıyorum. Rising gayet keyifli bir oynanış sunuyordu. Ortada MGS Survive gibi bir çöp varken başka yüz karası aramaya gerek yok  

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Daha önce Nioh için çıkan demolar da bu şekilde süreliydi fakat re8’de demo süresini çok kısa tutmuşlar, demoların arasında bir hafta olmasına rağmen oynanışı 8 saatle kısıtlamaları bir de üstüne 30 dkdan fazla oynatmamaları enteresan olmuş. Neyse ki ilk demoyu kaçırmış sayılmazsın, ikinci demo çıktıktan bir süre sonra her iki demoyu da tekrar yayınlayacaklar.

Time trial demo olmuş.

30 dk sinirli olmasi re7 demosunu hatirlatti.
    Ondada bi süre siniri vardi.Ama yapabileceklerin sinirliydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 20 Nisan 2021; 16:37:0 >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt

Hocam Survive'ı MGS'den saymıyorum bile :)

• 
Sayfa: önceki 50465047504850495050
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.