Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (5045. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oguzxz , knslgmr Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
180.744
Cevap
1.518
Favori
9.816.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 50435044504550465047
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Dead Cells ya da Hades'i sevenler bence bu oyunu da sevecek. Benim beklentim genele gore daha yüksek sanirim bu oyunla ilgili. Zaten baya baya Dead Cells ve Hades'i 3 boyutlu, 3. kisi kamerayla oynanan bir oyun haline getirmişler gibi.

Alıntıları Göster

Bende sizin gibi düşünüyorum hocam. Oyunun yapısı gereği de andırıyor haliyle. :) Benim beklentim orta seviye de ama Sürpriz yapabilirler diye düşünüyorum. Ortalama oyun olacak gibi hayırlısı bekliyoruz. Ama ben atmosferine bayıldım. Farklı bir havaya sokulmuş. Prometheus - Alien filmlerinde ki konsepti almışlar sanki.

• umarım bu oyun iyi çıkar hocam ya şu oyunsuz geçen dönemde ilaç gibi olur

• Sony, PS3 ile PS Vita Mağazalarını Kapatmaktan Vazgeçti

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

PlayStation 3 ve PS Vita mağazaları açık kalmaya devam edecek.

Sony Interactive Entertainment, geçtiğimiz ayın sonunda yaptığı duyuruda, PlayStation 3 mağazasının 2 Temmuz'da ve PS Vita mağazasının 27 Ağustos'ta kapatılacağını ve bu tarihlerden sonra kullanıcıların bir daha dijital içerik satın alamayacağını açıklamıştı.

Bugün yapılan yeni bir duyuru ile bu karardan vazgeçildiği açıklandı. PlayStation 3 ve PS Vita mağazaları kapatılmıyor.

Sony Interactive Entertainment, Eski cihazları desteklemenin zorluğu ve şu anda oyunların daha çok oynandığı yeni platformlara odaklanmak için ilk başta böyle bir karar aldıklarını ancak bu kararın yanlış olduğunun farkına vardıklarını belirtti. Pek çok kullanıcının PlayStation 3 ile PS Vita'da oyun almaya devam etmek konusunda inanılmaz tutkulu olduklarını görünce karardan vazgeçildiği ifade edildi.

PSP mağazasının kararında bir değişiklik yok. 2 Temmuz'da kapatılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

umarım bu oyun iyi çıkar hocam ya şu oyunsuz geçen dönemde ilaç gibi olur

Umarım hocam. Gördüğüm güzel detaylar mevcut oyunda. Hikaye / Konu olarak da bizleri tatmin edeceğini düşünüyorum. Bizlere sadece fragmanlar ve oynanış gösterildi ama daha fazlasını oyunculara saklıyorlar galiba. :)

Merakla bekliyoruz hocam. :)

• inşallah dediğiniz gibi çıkar hocam :)

• Ferxanon F kullanıcısına yanıt

2 aylık bir periyodda r2 nin yaylanma özelliğini kaybetmesi beni rahatsiz etti.bu yay özelliği daha sağlam ve uzun ömürlü yapılmalıydı bence.2 ayda böyle olduysa 1.5 2 sene sonra ne olacak diye düşünüyorum.surekli yay mi değiştirecegiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim yayda büyük ihtimalle bu şekilde olmuştur.tuşa bastığımda boşluk olduğunu hissediyorum.yaylanma etkisi çok düştü.en azından yay kirilmadan bugün servise bıraktım

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç gün içinde servis süreci tamamlanacak bizi bilgilendirirmisin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Düşünenler diskli şekilde 154 tl. Ayrıca 150 199 tl arasına da 15 tl indirim kuponu veriyor onla beraber 139 TL’ye düşüyor. D&R WEB SİTESİ

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrec6 -- 19 Nisan 2021; 20:46:42 >
  • Tabikide bilgilendiririm.

• Bu oyun Oled Tv'de oynanır :) (Maç Trt'de izlenir misali)

• quote:

Orijinalden alıntı: kutayis

Bu mesaj silindi.

çok arkadaş geldi, senin gibi. yanlış anlama ps fiyatlarını eleştirip xbox fiyatlarını övdü.

onların bir çoğu şimdi playstation kardeşlik sayfasında oyun alıp satıyor. pek çoğu azılı xbox fanı.

cevap; digital kardeşlikte. bir göz at derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

umarım bu oyun iyi çıkar hocam ya şu oyunsuz geçen dönemde ilaç gibi olur

mecbur alıcaz, dediğin gibi oyun yok, oyun Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

mecbur alıcaz, dediğin gibi oyun yok, oyun  

Alıntıları Göster

Vaaaay hocam nasılsınız demons souls sonrası oyunsuz kaldık Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |  aynen returnal, resident evil bekliyorum Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• çok sağ ol hocam. Demon's Souls sonrası, bloodborne ve sekiro yaptık.

sonra kaldık mı oyunsuz Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

umarım returnal ilaç olur Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• GoldMoon G kullanıcısına yanıt

Kaç günde dönüş yaptılar para iadesi için

• Bugün ps'yi sattım adam akıllı oyun cıkana kadar da almayı düşünmüyorum. Konsollar için oyun anlamında en kötü nesil bu nesil olabilir.

• Resident Evil 8 ben de acayip heves bıraktı ya. Umarım yeni nesil için grafikler ve performans ekstra olarak iyileştirilmiştir. Direkt kutulu çekicem digital falan alınmaz bu oyun ya al sakla
  • 
Sayfa: önceki 50435044504550465047
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.