Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (4751. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: baribuga , must33_35 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
180.784
Cevap
1.518
Favori
9.820.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
81. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 47494750475147524753
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cimbu

parasına değer mi hocam? yoksa "üzerine biraz daha koyup başka bir şey alsaydım" diyor musun?

Şöyle söyleyeyim ses kalitesi ve konforu çok iyi. Mikrofonu sadece bir tık iyi olabilirmiş. Yayın yapmayacağım ya da sohbet için kullanmayacağım sadece Playstation oynarken kullanacağım o yüzden bir sorun yok.

İAma çok amaçlı kullanacağım diyorsan mikrofonu bir tık daha kaliteli modeller bulabilirsin biraz üstüne koyup. Youtube'dan kulaklıkların test videolarına bak İngilizce kaynaklara daha çok bak. Tercih sizin hocam ne şekilde kullanmak istediğinize bağlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DDF6E77A0 -- 7 Mart 2021; 20:54:5 >
  • Oyun yoooooookkkk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonobo hocam arada bir dışarı çıkın, temiz hava iyi gelir :)

• Cimbu C kullanıcısına yanıt
    Hocam önceki versiyonları da kullandım. F/P ürünü tam. Vezir de etmez rezil de etmez. Bütçe varsa başka ürünlere yönelebilirsiniz. Yoksa da dediğim gibi gayet yeterli gelecektir kulaklık.
  • Bir kulakiçi kulaklığın PS5 tarafından desteklendiğini veya desteklenmediğini nasıl anlayabilirim?

Bana PS5 için bir kulakiçi kulaklık lazım. (Bluetooth elbette)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 7 Mart 2021; 23:13:59 >
  • Bonobo hocam 7/24 konsolun başın da sanki :)

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Yok yav .Vallaha çok oynamıyorum eskisi gibi hahaha.Whatsapp grubu kurduk,o işlerle uğraşıyorum.Hanımla oynuyoruz birşeyler, arkadaş ağırlıyoruz falan:)En son dün gece oynadım,yeni oturdum FFVII başına:))

Benim ağzımda bakmayın siz:)Oyun konuşmayı oyun oynamaktan çok seviyorum hahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 7 Mart 2021; 23:50:1 >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt

Anladım hocam keşke fırsat olsa, zaman kalsa daha çok vakit ayırabilsek tabi bir de yeni oyun olsa :))

• quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Oyun yoooooookkkk
    Ben VR a sardim valla. akio bu aralar oyun aramiyorum.

Beat saber
    Gun club
    blood and trutg
    sparc
    tennis
    Sports bar

Daha sayamadigim baya güzel eğlenceli VR oyun var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman bir harika soundtrack bırakalım buraya.Metal Gear Solid 3 ile aynı adı taşıyan"Snake Eater".Bunun eşliğinde o bitmeyen merdiveni tirmananların gözü doldu bile

• Final fantasy indirdim, indirmesi bir gün oynaması 10 dk. Bu oyunu oynayanlara inanılmaz saygım var ancak bu oyunla saatler geçirmem için ağır alkollü olmam lazım. Sildim oyunu direkt.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Bir kulakiçi kulaklığın PS5 tarafından desteklendiğini veya desteklenmediğini nasıl anlayabilirim?

Ps5 te bluetooth kulaklık desteği yok hocam..

• quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Ps5 te bluetooth kulaklık desteği yok hocam..

Alıntıları Göster

Yani sorun benim kulakiçi kulaklığımda değilmiş o zaman... Harici Bluetooth cihazımı Ps5'e bağlı olan hoparlöre takarsam kulaklığı da o hariciye bağlarsam sesi alabilir miyim acaba? Şuan evde değilim yarın deneyeceğim. Direk ps5'e takmıştım ama olmamıştı. Belki hoparlör üzerinden yaparsam olur kim bilir?

Gelecek mi veya gelme ihtimali var mı hocam? Kulaküstü sevmiyorum da. Mutlaka kulak içi ve kablosuz olması lazım.

• Arkadaşlar bir kez başıma geldi ama dinlenme modundaydı cihaz açtım profilimi seçtim açıkmadan arkaplan görüntüsü kaldı arka plan hareketi var ses var ps tuşuna basınca ses geliyor başka bişey yok ama tuştan bastım kapattım açtım sorun yok yapmadı bir daha da başına gelen oldu mu acaba?

• Mk4Ever. kullanıcısına yanıt
    Benim de bir kez öyle dondu ana menüdeyken, güç düğmesine basıp kapatıp açtım düzeldi arada öyle donma olur büyük sorun olmazsa pek önemsenecek şeyler değil bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TakTAkk -- 8 Mart 2021; 1:25:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Bir kulakiçi kulaklığın PS5 tarafından desteklendiğini veya desteklenmediğini nasıl anlayabilirim?

https://www.akakce.com/bluetooth-adaptor/en-ucuz-logitech-980-000912-fiyati,3424368.html

Şöyle bir ürün almanız gerekiyor. Bunu ps’e bağlayıp ordan da kulaklık bağlayacaksınız. Airpods için düşünüyorum ben.

• İnternetine üzüldüm:/
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

https://www.akakce.com/bluetooth-adaptor/en-ucuz-logitech-980-000912-fiyati,3424368.html

Şöyle bir ürün almanız gerekiyor. Bunu ps’e bağlayıp ordan da kulaklık bağlayacaksınız. Airpods için düşünüyorum ben.

Alıntıları Göster

Adaptörüm var zaten. PS'ye taktım ama herhangi bir şekilde aktif olmadı adaptör (sanırım). Birazdan ps'nin sesini verdiği monitöre takacağım adaptörü. O zaman aklıma gelmemişti. Büyük ihtimalle olur bu kez diye düşünüyorum.

Edit: Yok canım şimdi hatırladım. Aklıma gelmişti. Ama monitör veya hoparlörün adaptörü kendi başlarına tanıyabilecekleri bir donanım veya yazılımları olmadığı için denememiştim bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 8 Mart 2021; 9:53:37 >

• Sony müşteri hizmetlerini arıyorum ulaşamıyorum Var mı ulaşacağım numara
    Dualsenseyi garantiye yollicam drift sorunundan dolayı
  • 
Sayfa: önceki 47494750475147524753
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.