Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3973. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 19 Misafir (4 Mobil) - 17 Masaüstü7 Mobil4 Android
5 sn
180.829
Cevap
1.521
Favori
9.824.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 39713972397339743975
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gumruk vergisi otv ve kdv den sonra hesapliyor devlet. Ayrica lojistik ve firmalarin kar paylari var. istedigimiz kadar hesap yapalim dogrusunu bilemicez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Bu mesaj silindi.

abartılıyor dedi yeni konsolunda 1 tane ex oyunu olmayan çocuk

• Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Sen neden trollsün, hoşuna mı gidiyor?

3'dür denk geliyorum saçma sapan alakasız şeylerle milleti tahrik ediyorsun.
  • İnsanlar gerçekten bunaldı. Parasıyla konsol alamıyorlar. Bu karaborsacılara piyasa yaptırıyorlar. Hayır bu kadar da olmaz Ocak bitti artık stok hemen gelmese de fiyat söyleyin ona göre insanlara ayaklarını denk alsınlar. Ayıp bu yaptıkları.

Şimdi iyi bir bilgisayarım var. Bu durumda benim xbox almama gerek yok. Çünkü tüm oyunları PC çıkıyor zaten. PS5 daha mantıklı.

• Pc var ama iş görmüyor. Cp 2077 medium ayarlarda 40-50 fps alıyorum dokular detaylar iyi değil. Rekabetçi oyunları hiç oynamam sevmem de. Hikayeli oyun arıyorum. Bu yüzden sırf exc. ve Dualsense icin PS5 bekledim. Ama artık yetti. Şubatı başında arkadaşım Ukrayna yapıcak tekrar. Xbox SX getirticem . Benden bu kadar Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Bu mesaj silindi.

god of war ile forza aynı anda çıksın bakalım kim daha fazla satış yapacak. bahse girerim god of war forzayı paramparça eder satışlarda. Hatta xboxta ex olarak çıkacak herhangi bir oyunu god of warın karşısına çıkarın bakalım hangisi daha çok satacak? Diğer ps5 exlerini saymıyorum bile:))

• Control yamasız bile harika görünüyor.Yama optimizasyon sorunlu olmadıkça kimsenin şikayet edeceğini düşünmüyorum oyunun gorsellerinden.Rakamlara çok takılmayın derim
    Peki siz gidip s21 konusuna bu paraları veren var mı, sonra ps konusuna Xbox almak varken ps alınır mı yazarken amacınız ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre The Sorcerer -- 28 Ocak 2021; 13:29:34 >
  • Emre The Sorcerer E kullanıcısına yanıt
    Kaçın beyler adam stolker çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Control yamasız bile harika görünüyor.Yama optimizasyon sorunlu olmadıkça kimsenin şikayet edeceğini düşünmüyorum oyunun gorsellerinden.Rakamlara çok takılmayın derim
    Hocam dynamic ile native farkinida anlamiyoruz ikiside güzel gozukuyor fakat artik yil olmuş 2021 8K yazio özelliklerde ama 4K nin standart hale gelmemesine kiziyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Hee yaa control ultimate geldiği iyi oldu. Normalini bitirmiştim pc de. Türkçe Yama çıkınca tekrar başladım. Ultimate dlc leri de alabilirsek ps5 te inş.
  • 505 games küçük bir firma.Hikaye sunumu Dark Souls gibi olduğundan yani hikayeye anca notları okuyup, videotape izleyerek falan hakim olundugundan, gameplay ve atmosferdeki başarısına rağmen çok da satış başarısı elde edemediler.O yüzden bu yamaya emek/sermaye çok ayıramamışlardır diye düşünüyorum.Yine de Ray Tracing ve 60 FPS getirmişler ki bedava Ray Tracing ve 60 FPS baldan tatlıdır diye düşünüyorum
  • Stok arayan arkadaşlar için ufak bir bilgi;

1 saat önce Emaar AVM'ye gittim.Media Markt önünden geçerken içeri girip stok hakkında bilgi almaya çalıştım.Ne zaman geleceği hakkında veya gelse bile kaç adet geleceği hakkında en ufak bir bilgilerinin olmadığını belirttiler.

• Oedon kullanıcısına yanıt
    "Sony Türkiye Allah belanı versin".Hahahaha şaka:)))
  • 
Sayfa: önceki 39713972397339743975
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.