Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3967. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.820
Cevap
1.520
Favori
9.823.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
50. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 39653966396739683969
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultimate Edition zaten PlayStation 5 için yapılan upgrade hali. Şöyle bir durum varki; Eğer PS4'te Control'e sahipseniz(standart) PS5'te 4K 60 Fps olarak oynayamıyorsunuz. Yani bircok oyun icin gecerli otomatik yükseltme söz konusu değil (normal oyun calısıyor elbette) . Fakat Control Ultimate Edition alırsanız PS5'te 4K 60 FPS olarak oynayabilirsiniz.

• Güzel güzel, hem upgrade geliyor hem de üzerine ücretsiz veriliyor. Oynamayan için şahane paket.

• dark.king kullanıcısına yanıt
    3 oyun da güzel:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

Control Ultimate çok iyi oldu valla Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reverse.angle

Hocam haklısınız ama bunun bir sebebi henüz yeteri kadar oyuna sahip olmaması. Oynadığımız pek çok oyunu ps4'ten buraya aktardık hatta bazılarına uyumluluk yaması bile gelmedi. Bence cihaz esas gücünü bu yılın sonlarına doğru sergiler.

Yalnız cihaz ps4 pro+ olarak düşünülecek bir cihaz değil. Kesinlikle yenilik hissettiriyor. Çok fazla CoD oynayan birisi olarak cihazı aldığımdan bu yana geçen 2 ayda evin salonunda bir sessizlik hakim. Özellikle haftasonları gece 2-3 gibi oynarken salonda çok ciddi gürültü oluyordu ve komşulardan uyarı gelir diye çekiniyordum. Şimdi çıt çıkmıyor. Ayrıca SSD sağ olsun bekleme süreleri çok kısaldı. Bunu da ps4 sahibi kuzenime gittiğimde daha iyi anladım.

Bunlar haricinde grafik kalitesi, dualsense'in daha etkili kullanımı gibi konularda cihaz daha emekleme aşamasında ama yıl sonuna doğru ayağa kalkıp yürümeye başlar.

Hocam. Bu biraz mübalağa olmuş. Komşudan uyari gelir diye çekiniyorum demek ne demek. Siz nasıl Duruyorsunuz o kadar ses çıkıyor ise. Ben öyle bir cihazım olsun ya hiç açmam direk satarım, yada samimi söylüyorum sinirden kırarım bir gece. Komşuyu rahatsız edecek olan gürültülü makina sizi deli eder

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Hocam simdi ben ps5 te oynarken ps5 icin olan controlu indirecegim 4k tv mde var ancak bu 4k 60 fps yada 4k30 fps olayini nasil sececegim bana mi sectirecek bilgisizim bu konuda
  • Viserion87 kullanıcısına yanıt
    Options içinde görüntü seçeneklerinden ya da başlarken seçersiniz muhtemelen.Oyundan oyuna değişiyor adlandırılmaları.60 FPS genelde Performans modu olarak geçiyor.
  • Hocam mübalağa olacak tabii başka ne olacak :) Galiba smiley kullanmadım diye direkt ciddi anlaşıldı. Cevap verdiğim yorumdaki arkadaş ps4 pro+ benzetmesi yapmıştı ona cevaben farkı izah etmek amacıyla öyle dedim.

• Güzel oyunlar ama ortalıkta Ps5 yok

• 2 aydır stok yok Sony ne zaman yığacak bu konsolları???

• 2 şubatta hindistanda çıkıyor. Belki tüm dünyada o tarihlerde stok gelir.
  • Methecha kullanıcısına yanıt
    Şuan değil 2/3 sene sonra tam kapasitesini görebileceğiz. Dediğinde haklısın çıldıracak bi fark yok yani
  • Hindistan tayvan bile geldi bize dijital sürüm gelmedi en azından onlarda fiyat belli bizde ne stok ne fiyat tamamen belirsizlik
  • quote:

Orijinalden alıntı: TakTAkk

Hindistan tayvan bile geldi bize dijital sürüm gelmedi en azından onlarda fiyat belli bizde ne stok ne fiyat tamamen belirsizlik

Şaşırtıcı değil ki, iki ülke de Türkiye'den daha büyük market Sony için.

• saimertug kullanıcısına yanıt
    Malesef öyle bizde nüfusa oranla kullanıcı çok az geçen yıl biyerde görmüştüm 200 bin aktif kullanıcı varmış sadece PS4te aynı nüfus almanya 10 milyon,abd 40 milyon
  • hocam ne kadar gamepass fanı olsamda çok haklısınız boşunu vermeleri çok kötü oldu ama burada control den daha heyecanlandıran concrete genie oldu oyun adeta sanat eseri üstelik exc ama kimsenin umrunda değilmiş gibi geldi üzücü

• Hocam tamamen alım gücü. Yoksa bizim insanımız da ister her şeyden almak.
  • jermines kullanıcısına yanıt
    En kötüsü de o işte öyle durumdayız ki 500 birimlik cihaz bize lüx olmuş aylardır uğraşıp duruyoruz 2 kuruş inecek diye
  • 
Sayfa: önceki 39653966396739683969
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.