Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3938. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: baribuga Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 14 Misafir (3 Mobil) - 12 Masaüstü3 Mobil3 Android
5 sn
180.721
Cevap
1.518
Favori
9.814.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39363937393839393940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Source

Çok güzel olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

Beyler Witcher 3 e baslayacaktim ama remastered cikacakmis.
    Simdi baslasam remastered cikinca kaldigim yerden devam etmeme izin verir mi acaba?
    Malum oyun uzun...
    Benzer tecrübe yaşayan varsa bilgi verirse sevinirim.
    CDPR denen salak topluluğu o save dosyalarını aktarma işini beceremez
  • Vatan Bilgisayar sitesine baktım da fiyat düşmemiş, vergi de indirim olmamışmıydı neyi kaçırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drejtc kullanıcısına yanıt
    Fiyatı güncellememişler daha. Zaten stok yok satış yapmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Vatan Bilgisayar sitesine baktım da fiyat düşmemiş, vergi de indirim olmamışmıydı neyi kaçırdım

Stok olmadığı için yeni fiyat açıklamadılar henüz. 6500 diskli, 5000-5500 arası dijital, tahminim.

• Arkadaşlar güncel kurla ps 5 digital ne kadara geliyor yurtdışından bilgisi olan var mı? Konuyu çok inceledim ancak 465 Euro fiyatına ulaşabildim ancak o sanırım amazon.de nin yanlış hesapladığı fiyat. Normalde daha yüksek olması gerekiyor.

5000tl gördüm amazon.co.uk den ancak kur düştüğü için şuan daha uygun olmalı. Geri iadeleri de hesaba katınca ben 4600tl gibi hesapladım.

Eğer öyleyse ve TR fiyatı 5500tl ye kadar olursa ekstra 1 yıl garanti, taksit imkanı dolayısıyla TR den almak daha mantıklı diye düşünüyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz? Tabi ki stoklar ne zaman gelir belirsiz umarım şubat ayında alınabilir hale gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mk4Ever. -- 24 Ocak 2021; 13:44:14 >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt

trophy liste görünümünü bende hiç beğenmedim yan yana büyük şekilde çok kullanışsız ilerde güncelleme ile seçenek gelir diye düşünüyorum alt alta liste görünümü güzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

trophy liste görünümünü bende hiç beğenmedim yan yana büyük şekilde çok kullanışsız ilerde güncelleme ile seçenek gelir diye düşünüyorum alt alta liste görünümü güzeldi

Acilma sesi de berbat.

• Az önce Mediamarkt reklamı gördüm Xbox eski fiyatlarının üstünü çizmişler yeni fiyatı yazmışlar sanki indirim yapmışlar gibi.

Şu ülkede 1 tane kurum yok ki gidip şunları şikayet edeceksin.

• Phoneix-34 kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı etme bence stok geldiği gibi fiyat belli olur psyi az çok biliriz PS4te indirim zamanları cihaz fiyatları duyurulurdu tüm resmi mağazalar anında fiyat güncellemesi yapardı eski stok yeni stok demeden
    Cihazlar geldiği an fiyat açıklanır bu hafta ümitliyim,o kadar bekledik az daha sabredelim
  • bluemoon kullanıcısına yanıt
    Bende bekletiyorum witcheri sırf next gen için ama ücretsiz olur mu sürüm yükseltme bilemiyorum
  • Ucretsiz olacak diye aciklama yapmışlar ama belli olnaz tabi.
  • Ücretsiz olacak hocam. Storedada yazıyor.
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt

Hocam hiç oynadınız mı bilmiyorum ama cabal online diye bir oyun vardır. Hah işte nioh 2 ona benziyor :) çevre tasarımı olsun karakterlerin skilleri olsun ışık efektleri olsun bana doğrudan nostalji yaşatıp cabal online a götürdü.

Eğlenceli bir oyun. Ama bazı bölüm dizaynları insanı çıldırtmak için yapılmış bu bir gerçek. Bosslarla kapışması bir sekiro kadar bloodborne kadar demons souls kadar epik bir his yaşatmıyor bunu çözemedim. Bosslar zor mu zor ama bir bossu öldürünce from software oyunlarındaki gibi heyecana kapılamadım ben.

• duren kullanıcısına yanıt
    Geçiş oluyor evet ama next gen sürümü ile ilgili bişey bulamadım
  • formw3 F kullanıcısına yanıt
    Aynen o kalite yok.Çıta çok yüksekte o türde.Bölüm tasarımlarını da sevmemiştim.Hele hele "bu bölümü bir de tersten oyna" şeklinde yan görevler bay getirdiydi.Hikaye de hic alamamıştı beni içine.Combat'ı sevmiştim sadece
  • Sony 3d pulse kulaklık almayı düşünüyorum ama herkes olumsuz yorum yapmış 1000 liraya alınmaz mı şimdi bu 🤔

• Haklısınız hocam. Ben de en azından 2-3 hafta bekleme kararı aldım. En azından şu farcry6 çıksın, oyun testleri yapılsın. Ona göre karar vereceğim sanırım.

Benim aklımı karıştıran durum, burada ps5 tercih eden arkadaşlarımızın %90 ı iyi bir pc sahibi, yani bir çok AAA oyuna daha uygun fiyatlardan ulaşabilen arkadaşlarımız. Belki bir çoğu sadece exc. ler için aldı-alacak.

Benim gibi aldığı konsolu ana makinesi yapacak biri için hangisi uygun olur acaba, hala karar verebilmiş değilim  

• Malum sitede yurtdışı cihazı 10 bin tl üstüne satmaya çalışan, çinde üretim durdu sebebini araştırın, avrupa'da bile stok yok, türkiye'ye gelmesi 6 ayı bulur diye bahaneler üreten satıcılar gördükçe kahroluyorum. Sizlerin yüzünden stok ve cihaz bulunanamıyor zaten. Ürün fiyatı düşer ve cihaz gelir diye bekleyenler çok bekler, elimde 6 ay da beklese satmam sorun yok diye de yazıyor.

Sadece türkiye'de değil, tüm dünyada var olan bir zihniyet bu fırsatçılık.

• Phoneix-34 kullanıcısına yanıt
    Tek korktuğum bişey var bizdeki fiyat belli olmadan amazon stok gelip de kaçırmak ama inanıyorum inşallah bu hafta herşey netlik kazanacak
  • 
Sayfa: önceki 39363937393839393940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.