Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3937. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TaKo Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
180.796
Cevap
1.518
Favori
9.821.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39353936393739383939
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam bütün kullanıcıların geçmesi pek mümkün gözükmüyor pandemi nedeniyle abd de işsizlik çok arttığı için kullanıcılar yeni cihaz almak yerine 1-2 yıl beklemeyi seçerler gibi geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ketchup. kullanıcısına yanıt
    3 ay geçti çok daha öncesinden üretim başlamıştı 40-50 milyon geçiş yapar diye düşünüyorum ve 3 ayda 4.5 milyon stok az bence, halen daha fazla kişi bekliyor gibi görünüyor çok sıkıntılı süreç
  • 40 milyon çok zor hocam evet talep var ama 40 milyonluk bir talep olduğunu sanmıyorum nedeni ise ps4 ün üstün başarısı şu an ps4 sahibiyim ve bu yıl kaçıracağım sadece iki exc oluyor demon souls ve ratchet ama 2022 noel de mutlaka bir ps almayı kafaya koydum benim tahminim aralık 2021 20~25 milyon arası ünite satılmış olur

• quote:

Orijinalden alıntı: brkekc

Arkadaşlar an itibarı ile cihazım geldi Meksika’dan . Ön sipariş vermiştim Buradan 8300 TL almak yerine diğer aletleri de almış oldum . 2 ay bekledim ama değdi.
    Stok bekleten arkadaşlara bol şans diliyorum , umarım olabilecek en uygun fiyattan çıkar .
    Bana fotoğraf taki cihazlar toplamda 8000 TL mâal oldu .

hayırlı olsun, sony trye para kaptırmayarak en iyisini yapmışsınız. bende yaklaşık 4200tlye amazon.de den almıştım digital. ps4ü de böyle almıştım, böyle devam ederse 7 sene sonra ps6yı da böyle alıcam.

• 😂😂😂

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Yemin ediyorum şeytan dürtüyor diyordum ya artık resmen vurmaya başladı git SeriesX al diye. Zaten gaming pc im falan da yok (iş için ince bir notebook sahibiyim) yavaş yavaş performans sıkıntıları da çözülmüşken böylesi bana daha uygun olur diyorum ama aklıma Horizon Forbidden West geliyor, Ratchet geliyor, Deathloop geliyor, Uncharted geliyor.

Ulan sony ulan sony

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Ghost of Tsushima’nin ps5 upgrade’i yolda :)

• Mesai saat ve günleri içerisinde 0212 391 04 01 numaralı telefonu arayabilir veya destek@tr.playstation.com adresine mail atabilir.

Aramıza sonradan karışan insanlar dahi ülkede ricayla, aracı birileriyle iş çözmeye o kadar endekslenmiş ki, bu tarz hal ve hareketleri hiç yadırgamaz olmuşlar.

PlayStation Türkiye biraz vizyon sahibiyse İvana Hanıma’da standart prosedürü uygular ve herkesin işini 14 iş günü içerisinde çözdüğü gibi çözer. Ama nedense bu kadar uzayacağını hiç ama hiç düşünmüyorum..

Zamanında PlayStation’un resmi forumunda topluluk yöneticilerinden biri, “5 senelik üye bizim için neyse 5 günlük üye de ayndır” tarzında bir cümle kurmuştu. Bakalım öylemiyiş. :)
  • O taraflarda Google diye bir şey keşfedilmemiş herhalde Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• tospik kullanıcısına yanıt
    Last of us ve şu oyuna gelsin artık upgrade :) bunları beklemekten oyunları oynayamıyoruz
  • Ya bu adamlar trophyleri yan yana yapmis ve de ayı gibi her biri aşırı kullanışsız geldi bana ve trophy açılma sesi de değişmiş tek kelime ile igrenc olmus, ayrica tema bile yok dashboardda, cok eksigi var cok hic begenmedim bunlari ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 24 Ocak 2021; 10:30:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Ya bu adamlar trophyleri yan yana yapmis ve de ayı gibi her biri aşırı kullanışsız geldi bana ve trophy açılma sesi de değişmiş tek kelime ile igrenc olmus, ayrica tema bile yok dashboardda, cok eksigi var cok hic begenmedim bunlari ben.

PS4 ilk çıktığında da tema vb. gibi özellikler yoktu büyük ihtimal güncelleme ile gelecektir.

• Guncelleme almasi sart
  • Xbox sx 6,9mil satıyorlar muhtemelen ps5 diskli 6,9mil yada 6,6mil satarlar.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Bakaaaa kullanıcısına yanıt
    Bence Ps5 diskli 7199, digital olan da 5899 olur.
  • Bakaaaa kullanıcısına yanıt
    İthalatçı garantili olmasın bu ?
  • freedom77 F kullanıcısına yanıt

Aynen ithatlatçı garantiliymiş yeni farkettim, umarım ps5 öyle fiyat gibi olur :(

• 4:50 . dakikadan sonra playstation 5 in ilk adımlarında nasıl görsel vereceğinin örnekleri.Resident evil 8 gayet güzel grafiklere sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantom_coal -- 24 Ocak 2021; 12:41:57 >
  • Beyler Witcher 3 e baslayacaktim ama remastered cikacakmis.
    Simdi baslasam remastered cikinca kaldigim yerden devam etmeme izin verir mi acaba?
    Malum oyun uzun...
    Benzer tecrübe yaşayan varsa bilgi verirse sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 39353936393739383939
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.