Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3934. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
180.823
Cevap
1.520
Favori
9.823.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 39323933393439353936
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dijital sürüm mü
  • Cihazdan sildiğim oyunlar kütüphaneden de siliniyor. Geri gelmeleri için her seferinde restore license yapmam gerekiyor. Var mı çözümünü bilen? Bugün başladı problem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkekc

Haha. Boşverin hocam . Genç , toy bir arkadaştır işte

Hayirli olsun yazdim hocam.

Ama garip geldi 2 ay beklediğime değdi yazman. kâr yaptiysan değmistir tabi ki.

2 arkadaşin saçma sapan art niyetli açidan bakan mesajlariyla gaza gelmeyin varsa bi yanlişim düzeltin.

2 ay beklemenize değecek nedeni göremedim.Ben beklemezdim dedim. Buraya yaziyorsaniz eleştrileri göze alacaksiniz.

Sabirli oldugunuzu brn sizin kadar sabredemeyeceğimi yazmişim zaten övmüşüm sizi.

Demekki siz de yeterince degmedigini farketmissiniz ki hemen savunmaya geçmişsiniz.Gerçekler hevesinizi baltaladiysa kusura bakmayin.

Bana göre değdi diyedebilirsiniz. Saygi duyarim ama 2 ay beklememe değdi cümlesine kurdugunuz zaman bazi hakli nedenleri olmasi gerekiyor diye dusunuyorum.

Zaten hakli haksiz aramiyorum hemen yaş mevzusuna baglamaniz hasetlik aramaniza gerek yok.

Zaten karşi argiman sunamayinca hemen toy ergen tarzi yaklasimlarla kişisel tartişmaya döndüren birisinin olgunlugundan süphe ederim.

Neyse hayirli olsun tekrardan. Yazilan hakaretlere karsi hakaret edip devam ettirmeyeceğim.

Toyluguma , ergenligime verin sizin seviyenize inemediğim için özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 23 Ocak 2021; 19:14:37 >

• dimontales kullanıcısına yanıt

Hadi insallah be hocam. Bari tüm teknoloji mağazaları sıkıntısız acsa da insanlar rahatca siparislerini verseler.

Cihazı beyaz beğenmeyen arkadaslar (benim gibi) CMP Shells sitesine bakabilir. Boya veya stickerdan cok cihaz icin "kılıf" yapılmıs durumda bence gayet hos duruyor.

Bunlar dısında amazonda veya bircok sitede yine böyle tasarımlar mevcut. Buradaki sıkıntı Sony'nin bu kapak tasarımı satıslarının önüne gecmesi (kendileri cıkarıcaklar ileride belli ki) yoksa inanılmaz calısmalar, tasarımlar mevcut. Örneğin satılmayan ve sadece 10 tanesini promosyon olarak dağıtılan bir kapak.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Sahsen söyle bir dualsense isterim. Orjinal dualsense'deki tusların renkli olmaması beni cezbetmiyor mesela. (ps2 konsepti ile tasarlanan ps5'in dualsense'i olur kendisi fakat oldukca tuzlu)

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonscot -- 23 Ocak 2021; 19:40:23 >

• PS5 2K@120Hz desteklenmeyecek denmişti gelişme var mi ileride gelecek midir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: brkekc

Arkadaşlar an itibarı ile cihazım geldi Meksika’dan . Ön sipariş vermiştim Buradan 8300 TL almak yerine diğer aletleri de almış oldum . 2 ay bekledim ama değdi.
    Stok bekleten arkadaşlara bol şans diliyorum , umarım olabilecek en uygun fiyattan çıkar .
    Bana fotoğraf taki cihazlar toplamda 8000 TL mâal oldu .

Güle güle kullanın hocam ben de ön sipariş verdim günler geçmek bilmiyor

• Hocam nerden aldınız acaba ?

• Siz nereden on sipariş verdiniz
  • Demek ki 2 ay beklemek arkadaştan bir şey eksiltmemiş hocam o söylem neden garip geldi ki size? Ekipmanların TR fiyatlarını tam kestiremiyorum ama 2000'e yakın lira da cebinde kalmış muhtemelen. Çok sabıra ihtiyaç olan bir durum da göremiyorum ben arkadaş için.

Kaldı ki konsolu almak için ilk parti üretimin geçmesini bekleyen, özellikle kronik olabilecek sorunların çözülmesini bekleyen, fiyat indirimi, yeni oyun duyurusu (bu yıl zaten pek bir kayıp olmayacak bu konuda) bekleyen çok kişi varken..

• Bi indirim gelmedi şu oyuna 5-6 saatlik oyuna o parayı veresim hiç yok tr altyzı olsa bi ihtimal ama oda yok malesef
  • Tanıdık yurtdışından mağaza ön siparişi verdi maalesef hiçbir yerde stok yok şuanlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

Bi indirim gelmedi şu oyuna 5-6 saatlik oyuna o parayı veresim hiç yok tr altyzı olsa bi ihtimal ama oda yok malesef

Oyun güzel ama kesinlikle $49 dolarlık bir oyun değil. Sadece senaryoya odaklanırsanız gerçekten 3-4 saatte bitiyor. Ben 15 saatte platinledim.

zaten oyunun aslında piyasası baya düşük. Elimde hiç açılmamış bir Ultimate Edition vardı. Ebay’e açık artırma olarak koydum, $39 dolara satıldı. Üstelik kargoyu da ben ödedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 23 Ocak 2021; 21:53:34 >
  • Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Bende platinlerim hpcam ilk oyunu platinledim ama nedense buna 450 lira veresim yok hiç,kutulu ön sipariş yapmıstım türkçe diye sonra türkçe olmadığımı öğrenince iptal ettim,ilk güzel indirimde alıcam
  • Sizce bu hafta hareketlenme olacak mı? Bir çok kişi ocak sonu diyordu stok için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

Bi indirim gelmedi şu oyuna 5-6 saatlik oyuna o parayı veresim hiç yok tr altyzı olsa bi ihtimal ama oda yok malesef
    Ben de fiyatını yüksek buluyorum ama PS5'im olsa alırdım heralde Marvel's Spiderman zevkle oynamıştım baya bu oyunda da rahat 20 saat geçirirdim. Ultimate Edition'la almak lazım diye düşünüyorum o zaman değer gibi Spiderman 60 fps'te bambaşka bir deneyim çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 23 Ocak 2021; 21:56:58 >
  • Hocam , bende size saldırmadım zaten kusura bakmayın yinede .
  • 
Sayfa: önceki 39323933393439353936
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.