Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3925. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 12 Misafir (3 Mobil) - 15 Masaüstü8 Mobil2 iOS2 Android
5 sn
180.734
Cevap
1.518
Favori
9.815.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
11. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 39233924392539263927
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vatanın ps5 görevlisiyle konuştuk ve teknosa mağazasına da gittim ardından mediamarkta da çoğu önümüzdeki pazartesi fiyatın 7.500 olarak duyurulacağını ve önsipariş yapabileceklerini söylediler bunlar öyle boş mağazalar değil aynı şekilde çalışanlar geçmişte 15 aralıkta stok gelecek dediği zamanda da gelmişti boşa sallama yapmazlar. tabi yine bekleyip görün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnowBerr -- 22 Ocak 2021; 12:46:2 >
  • Dijital sürüm hakkında bir şey söylediler mi hocam geliş tarihi veya fiyatı hakkında
  • Turk.Navy kullanıcısına yanıt

daha dijitalin fiyatı ve Ülkeye girişi belirlenmemiş ilk önce disklinin gelen stoklarını satacaklarmış sonra dijital hakkında hazırlıklar başlanacakmış

• İyi ki Ocak indiriminden yükseltilebilir sürümü (Ultimate) 140 liradan kapmışım o zaman:)Gelsin 2 Şubat da oynayalım:)O zamana kadar Sekiro'yu 3 kez daha bitirmem lazım.Umarım yetisirim ilk güne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 22 Ocak 2021; 12:52:9 >
  • Geçmiş olsun makineyi kaptırmadınız umarım
  • İyi de sen hiç çekinmeden konsolu 15.000 TL'ye sattın. O aletin değeri 15.000 TL mi? İyi olmuş, hak etmişsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

İyi de sen hiç çekinmeden konsolu 15.000 TL'ye sattın. O aletin değeri 15.000 TL mi? İyi olmuş, hak etmişsin.

Silah dayayarakmi sattim? alan alir

Dolandiricida sizin gibi avutuyodur kendini iyi yaptim diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaanowicz

Geçmiş olsun makineyi kaptırmadınız umarım
    Yok hocam benlik bisey yok.Asil almaya gelen arkadaş 13 bin TL dolandirildi ben onun adina üzüldüm.Keşke makinem çalinsaydi bu kadar üzülmezdim.Harçliklarindan birikrirmiş fln baya üzüldü gözümün önünde dolandiriciya eft yapti.

• O kadar vergi ve kur düştü, bunlar 800 TL mi düşürecekler? Şaka gibiler cidden. Olay kesinleşmeden bir şey demek istemiyorum ama bu şekilde satıp şark kurnazlığı yapacaklarsa bunları rekabet kurumuna falan şikayet etmek lazım. Çünkü bariz şekilde 7500 mevcut kur ve vergi ile çok yüksek bir fiyat.

Böyle olursa yazın Dublin'den alırım. Bunlara muhtaç değilim çok şükür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizden almaya gelen neden başkasına EFT yapıyor 😳
  • Silah dayamak ne alaka? O konsolun değeri 15.000 TL mi? Bir de yaptığın şeyi normalleştirmeye çalışıyorsun. Ahlaksızca bir şey bu. Karaborsa ve stokçuluk. Madem normal bir şeydi, fahiş fiyat satan marketlere devlet niye ceza verdi? Hiç boşuna yaptığınız şeyi normalleştirmeye çalışmayın. Az bile tepki veriyoruz. Utancından konuya bile yazmaman gerekli. Bir de normalmiş gibi yazıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 22 Ocak 2021; 13:25:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

Sizden almaya gelen neden başkasına EFT yapıyor 😳

Dolandırıcılar artık çok farklı yöntemler kullanıyorlar hocam  Sazan sarmalı olmuştur arkadaşın olayında.

Bir arkadaşımın başına geleni anlatayım olay örnek olsun, çakallığın boyutları çok büyük. Şimdi arkadaşım bir ürün satıyor. Biri de buna ulaşıp ürünü pazarlık bile etmeden almak istediğini söylüyor. Hatta parayı erkenden yollayacağını söylüyor, kargoyu öyle yollayabileceğini söylüyor. Sonra gerçekten de para bir hesaptan geliyor miktar tam olarak. Ertesi günü arkadaşım kargolayacak ama gece mesaj geliyor arkadaşıma. Ya ben satın almaktan vazgeçtim. Benim paramı şu hesabıma iade eder misin diye iban atıyor. Arkadaşım da şüphelenmeyip parayı yolluyor o hesaba.

Meğerse dolandırıcı önce arkadaşımı gözüne kestiriyor. Arkadaşım ile anlaşıyor. Sonra yeni hesap açıyor, arkadaşımın adını ve fotosunu kullanarak (fotoyu whatsapp üzerinden ss ile almış) Sonra arkadaşımın koyduğu fiyatta popüler bir ürünü satışa koyuyor. Satışta anlaştığı kişiye arkadaşımın iban hesabını atıyor, parayı oraya göndermesini istiyor. Adam parayı yollayınca bu defa arkadaşıma para iadesi mesajını atıyor. Kendini hiç yormadan parayı kendi hesabına geçmiş oluyor. Arkadaşımın hiçbir maddi kaybı veya karı olmadan karakolluk oluyor dolandırıcı şüphelisi olaraktan. Elinde yeterli kanıt olduğu için başı ağrımadı arkadaşımın ama böyle yöntemler de var yani dikkatli olmak gerekiyor

• Dediğinize sonuna kadar katılıyorum ama zaten maalesef belliydi böyle olacağı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnowBerr -- 22 Ocak 2021; 13:35:23 >
  • Bizim olayda sazan sarmali gibi karisik

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Silah dayamak ne alaka? O konsolun değeri 15.000 TL mi? Bir de yaptığın şeyi normalleştirmeye çalışıyorsun. Ahlaksızca bir şey bu. Karaborsa ve stokçuluk. Madem normal bir şeydi, fahiş fiyat satan marketlere devlet niye ceza verdi? Hiç boşuna yaptığınız şeyi normalleştirmeye çalışmayın. Az bile tepki veriyoruz. Utancından konuya bile yazmaman gerekli. Bir de normalmiş gibi yazıyorsun.

Ps5 - 8300
    KOL - 1200
    VR SET 2.500
    KULAKLİK- 1500
    + 3-4 next gen oyun var.

Simdi ben Bu fiyatlara mâl ettigim birseyi 13 bin liraya satmak isteyince karaborsa fiyatindanmi satmiş oluyorum. Benim için normal bir fiyat. Beni ilgilendirmez ne kadara satildigi ben bu fiyata mal ettim bu fiyata satiyorum işine gelen air işine gelir almaz.Zaten son olaydan sonra vazgectim satmaktan lanet ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 22 Ocak 2021; 13:44:26 >

• Bu cakallara kimse dur demiycekmi 7500 tl mi kur dustu vergi dustu en fazla 6999 olmali cdli yaziklar olsun o yayinci gecinenlerinde hic tepkisi video su yok

• Vay arkadaş 😱
  • Arkadaşlar bir sonraki mesajıma biliyorum çok kizacaksınız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL007 -- 22 Ocak 2021; 14:39:23 >
  • 
Sayfa: önceki 39233924392539263927
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.