Şimdi Ara

PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |

7 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 8 Misafir - 10 Masaüstü5 Mobil2 iOS
5 sn
93.595
Cevap
748
Favori
4.627.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 34 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3111
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3433
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 16
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2042
  • Favoriye Eklediklerim 762
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Raising Kratos (3433 mesaj) Perro_De_Levantamiento (1399 mesaj) Bonobo643 (1361 mesaj) Thejoker58906 (1184 mesaj) Press a Key (1170 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (51061 mesaj) Mobil (25244 mesaj) Mini (3784 mesaj) Uygulama (13504 mesaj)
  • @
180 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |
Giriş
    6634 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Raising Kratos

Hanımefendi fena baya...
    |
    |
    Bahsedilenler: Raising Kratos

• Yüzbaşı
    855 Mesaj

Doğru diyorsunuz ama yinede 60 dolardan çıkmıştı. 60 dolarlık oyunu 259 TL'ye Playstation'da görünce bi şaşırmıştım. O zamanlar dolar 6 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Şimdide 7-8 civarı. Steam'e 299 TL'den çıkar bence, belki Playstation bize kıyak geçer ve 599 TL yerine 299'dan verirler.

|
    |
    Press a Key kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1292 Mesaj

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    855 Mesaj

Resident evil VIII (Village)'ın fiyatı açıklandı. Playstation için 499 TL. Xbox için 485 TL. Steam içinse 279 TL. Yine kazığı yiyenler biz konsol oyuncuları oldu malesef  

Edit: Konsolda uyguna alıp oynamak isteyenler için Brezilya'dan almalarını öneririm. Hem Türkiye'deki fahiş fiyatları desteklememiş olur hem de güncel kurla 343 TL'ye (249 Brezilya Reali) oyunu oynayabilmiş olursunuz. Tabi önce bir dili falan kontrol edip öyle alın alacaksanız. Tahminimce ingilizce vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Demon -- 22 Ocak 2021; 2:28:57 >
  • Binbaşı
    1292 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Demon

Resident evil VIII (Village)'ın fiyatı açıklandı. Playstation için 499 TL. Xbox için 485 TL. Steam içinse 279 TL. Yine kazığı yiyenler biz konsol oyuncuları oldu malesef  

Edit: Konsolda uyguna alıp oynamak isteyenler için Brezilya'dan almalarını öneririm. Hem Türkiye'deki fahiş fiyatları desteklememiş olur hem de güncel kurla 343 TL'ye (249 Brezilya Reali) oyunu oynayabilmiş olursunuz. Tabi önce bir dili falan kontrol edip öyle alın alacaksanız. Tahminimce ingilizce vardır.

Konsol oyun fiyatlari %50 daha pahali demiştim pc ye oranla fakat bi arkadaş cikip yanliş biliosun pahali degil demisti.Keşke tekrar biseyler yazsa.

• Yarbay
    7287 Mesaj
    RE demosu güzel olmuş. 7’deki gibi demoda aksiyon pek yok. Hatta hiç yok neredeyse. Korku öğesi atmosfere dayalı. Demoda Dualsense özellikleriyle ilgili bir şey yok. Haptic titreşimi daha iyi kullanabilirlerdi böyle bir oyunda.

Daha çok grafikleri göstermek istemişler gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 22 Ocak 2021; 3:45:15 >
    |
    |
  • Teğmen
    111 Mesaj
    L2 veya r2 tuşlarında yumuşama problemi yaşayan var mı? Benim l2 de yumuşama oldu baya tetik özelliğinde bir sorun olmuyor ama tetik kapalıyken r2ye göre daha yumuşak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    47 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    kus uctu beybi

Sen en son 15 bin liraya konsol satiyordun. hani bir daha buraya ugramayacaktin?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/01/aa/f1/01aaf199356999f74bc1de65ab2f866f.png&t=0&width=480&text=1

Dinsizin hakkindan imansiz gelirmis, hakettigini bulmussun  

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/90/4a/be/904abe4e7125529d5878c6637448310e.png&t=0&width=480&text=1
    terminator8282 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1267 Mesaj

Control Ultimate Edition - PlayStation 5 amazon usa için ön siparişe açılmış $39.99 dan. Store de henüz göremedim ben. Ps4 te en sevdiğim oyunların başında geliyor ama genişleme paketi sahibi olmadan maalesef ps5 sürümüne de geçiş yapılamıyormuş. Keşke ücretsiz yükseltme olsaydı, yazık etmişler.

https://www.amazon.com/dp/B08SZ6GRX6/ref=as_li_ss_tl?&linkCode=sl1&tag=ps5onlyus-20&linkId=fe5bd9024b4bd9c05ec3b9cde3e6822c&language=en_US

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/5a/c1/68/5ac16898e3a028a84084b2be302dd47a.png&t=0&width=480&text=1

• Yüzbaşı
    598 Mesaj

hocam öncedende yazdım

aynn bendede r2 folloşş oldu 1 ayda

yeni aldım ondada x basılı kalıyor

dualsenceler dandik beyler malesef

ds4 e nazaran
    |
    |
    sekoni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2017 Mesaj

Turuncu levye haberi

O nedenle şubatta verilmeyecek 3 oyun varsa onlarda bunlardir

|
    |
    Bonobo643 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1226 Mesaj

Sabaha kadar korkuşuruz hanımefendi ile :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Raising Kratos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    263 Mesaj
    Fiyatlar düşüyor umarım bu rekabet ps5 e de yarar

• Yarbay
    2115 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jokkiii

Fiyatlar düşüyor umarım bu rekabet ps5 e de yarar

"İthalatçı Garantili" ibaresine dikkat edin. Her ithalatçı Microsof ya da Sony değil maalesef. Dün de N11'de başka satıcı ithalatçı garantili diyordu; sorduğumda Microsoft garantili değil demişti. Sorgulamakta fayda var.

|
    |

• Yüzbaşı
    764 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Bktbkt

https://www.tamindir.com/haber/ubisoft-oyunlari-turkce-oluyor_37450/amp/

Haber bu doğruluğu tartışılır 3 gün önce girilmiş burdan başka bir yerde görmedim sanırım tıklanma için yapılmış böyle birşey olsa burada veya BSC de görürdük kesinen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 22 Ocak 2021; 10:16:31 >
  • Yarbay
    2286 Mesaj

Haber eski hocam güncellenmişler sadece
    |
    |
    Bıyıklı Bey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    443 Mesaj

Arkadaşlar stok konusunda hala bir haber yok değil mi ?

|
    |
  • Yüzbaşı
    475 Mesaj

Yabancı kaynaklardada sadece bu üç oyun gösterilmiş.
    |
    |
    spacemonkey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1292 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Krinos

Sen en son 15 bin liraya konsol satiyordun. hani bir daha buraya ugramayacaktin?

Dinsizin hakkindan imansiz gelirmis, hakettigini bulmussun  

Senin gibileri gormemezden gelmeyi yegledim evet dolandirildim. Fakat ifademi verdim buraya atardim ama sana kanitlamak zorunda degilim.

Ne yapmişimda haketmişim boş boş konusuyosun bozuk cihazi satiosun dedin iftira attin. Allah bildigi gibi yapsin seni

Dolandirildi birisi diye seviniyosunuz ve 13 kiside seninle.beraber seviniyor.İyice nefret dolu insanlar olmuşsunuz aciyorum size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terminator8282 -- 22 Ocak 2021; 11:53:29 >

• Yarbay
    2006 Mesaj

Hocam cıhaz sizin istediğiniz kadar yüksek fiyattan satabilirsiniz. Alıcıda memnunsa bize laf söylemek düşmez . İnsanların size tepkisi sizin yaptığınızı sürekli yapanlara aslında . Birsürü ps5 alıp onlarıda yüksek fiyattan satmak isteyen tipler var ve bu tipler yüzünden ps5 alamayan insanlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 22 Ocak 2021; 12:20:33 >
    |
    |
    terminator8282 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
backlink paketleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.