Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3892. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: istanblue001 , jymz___ , MrChame Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
180.834
Cevap
1.521
Favori
9.824.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
87. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 38903891389238933894
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sektör uzmanlarından birinin iddiasına göre Battlefield 6, Battlefield 3'ten "büyük ölçüde etkilenebilir"

Battlefield 6'nın haritalarının "128 oyuncu göz önünde bulundurularak" tasarlandığı iddia ediliyor

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Kaynak : https://www.gamesradar.com/uk/battlefield-6-may-be-heavily-influenced-by-battlefield-3-industry-insider-claims//

• Bende ucgen tusu basili kaliyor ama saliselik bir olay. Yine de hizli olmam gereken anlarda dengeleri degistiriyor Degisik bir sey oldu. Sanki yerine tam oturmuyor gibi. Yedek dualsense oldugu icin henuz gondermedim ama en kisa surede garantiye gonderecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • skysonic kullanıcısına yanıt
    Kulak pamuguna kolonya surun tusun etrafinda gezdirin tus yapiskan gibi basili kaliyor olayi olduysa o duzelir
  • PlayStation 5 bir eksikliğinden bahsetmek istiyorumBu cihazda sadece üç USB girişi olması büyük eksiklik şöyleki birine harici hard disk taktım birine kablosuz kulaklık için USB taktım Sonyden sipariş vermiş olduğum ps vr aparatı geldi O da usb ye takılıyor bir de Ps vr işlemcisi için ayrıca usb kablo gerekli onun için yer kalmadı dolayısıyla aparatı boşuna almış oldum her seferinde Ps vr kablosunu öne takıp çıkartmakla uğraşmam gerekiyor öne taktığım zamanki görüntü kirliliğinden bahsetmiyorum bile demem oki Ps vr niz varsa aparAt istemek için beklemeyin diğer psnizde kullanmaya devam edin

• ImTheLeqend kullanıcısına yanıt
    Ds4 te var mı acaba şu reset olayı
  • Spitz kullanıcısına yanıt

bu soruna drifting deniliyor yanılmıyorsam. ve ben dualshock v2 de yaşamıştım. konsoldan ziyade sırf gamepad arızası ihtimali için TR ve Yurtdışı siparişi arasında gidip gelmekteyim.

• zinedya Z kullanıcısına yanıt
    Dualsensede ds4teki gibi kulaklık girişi yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Sektör uzmanlarından birinin iddiasına göre Battlefield 6, Battlefield 3'ten "büyük ölçüde etkilenebilir"

Battlefield 6'nın haritalarının "128 oyuncu göz önünde bulundurularak" tasarlandığı iddia ediliyor

Kaynak : https://www.gamesradar.com/uk/battlefield-6-may-be-heavily-influenced-by-battlefield-3-industry-insider-claims//

Oyun eski nesilede geliyormuş bu iyi olmadi capraz platform oldugu icin oyun baya kirpilacak malesef 64 kisilik haritalarda ps4'ün kıcı üç bucuk atiyor zaten 128 kişilik haritalarda neler olur siz düşünün komple yikilir cevre olacağindan behsediliyordu ki oyun bf3 baz alinarak gelistiriliyor keske tamamiyle next gene cikarsalardi oyunu gerci beklentiyi düsurmek lazim eski yapimcilar yapmiyormuş oyunu malesef.

• kozkir kullanıcısına yanıt

Kesinlikle alternatiflere bakın ve bu fiyatı vermeyin o kulaklığa hocam..

• mg3 M kullanıcısına yanıt

Sanirim PS3-PS4 doneminde PS3'e çıkan Battlefield oyununda haritalar 32 kisilikken Ps4'e çıkan haritalar 64 kisilikti. Bu tarz farklılıklar ile gelebilir oyun cross-gen bile olsa.

• @Omer687 Açıkçası 3 sene PS Slim kullandım. Yedek kol bile almadım. Aynı DS4 ile oynadım ilk günden itibaren. Sattığım dönem hala sapasağlamdı. Ama doğrudur. Analoglar bire bir aynı tip. Onda şanslıydım sanırım.

@Zombie_Benz Yok dostum birden fazla oyunda oldu. Sorun analogda.

@ImTheLeqend Yarın deneyebileceğim sonuçları buraya yazacağım. Teşekkür ediyorum.

• Kulaklık girişi var sorun zaten vr kullanırken değil vr kullanamazken daha iyi deneyim için kablosuz kulaklık kullanmak istediğimde vr cihazına bağlı usb kabloyu her seferinde söküp takma işlemi yapmam gerektirmesi

• Death Stranding, rekor satışlar gerçekleştirdi ve Sony için bir franchise oldu.

• Gerçekten çok sevindim su habere. Şöyle bir oyun lazımdı. İcimden hep bf3 veya 4 remastered gelse de oynasak diyordum :)

• Dünya'da Bulunması En Zor olan iki Eşya

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Soldaki neyse bulunur ama sagdaki imkansız...

• tospik kullanıcısına yanıt

Bazı efsanelere göre, Sağdakinin aslında hiç var olmadığı söyleniyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: tospik

Soldaki neyse bulunur ama sagdaki imkansız...

eğer uslu bir çocuk olursan, şirinleri hatta haricinde Playstation 5'i de görebilirsin :D

• Beyler cihaza her istediğimiz klavyeyi, mouseu bağlayabiliyor muyuz yoksa belirli modeller mi? Warzone da klavye mouse bağlamayı düşünüyorum. Ne yapmak lazım? Çalışır mı? Normal Microsoft klavye mouse bağlayacağım.

• 
Sayfa: önceki 38903891389238933894
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.