Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3878. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.196
Cevap
1.506
Favori
9.776.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
72. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 38763877387838793880
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps4 kırıldı ama online oynayamadıktan sonra gerek yok, kazanılan kupalar user bilmem ne adına gidiyor. Pcde crackli oynamaktan farkı yok.

• Nvidia 3000 serisi, PS5, Series X hepsi vakit kaybı. Boşa kürek çekiyoruz burada konuşarak. Bugünleri asla unutmayacağım siz de unutmayın. Bunların verdikleri söze asla güvenmeyin bir daha. 2020'de müşterilerini nasıl takmadıklarını hatırlayın hep.

Umarım ters bir şeyler olur zarar ederler de müşteri memnuniyeti kazanmak için elimize düşerler. Tek temennim budur.

• cihaz bazen kendi kendine kapanıyor sonrasında açıldığında ise, depolama alanı hasar gördü onarılıyor ekranı gelip öyle açılıyor. Dün ise kendiliğinden kapanıp 5 dk cihaz açılmadı ne yaptıysam, sonrasında açıldı ama beni endişelendirmeye başladı cihaz. Mail attım bayi adres ve telefonları verildi,sanırım garantiye yollayacağım cihazı.. Elden mi vermem gerekiyor yoksa kargolamam yeterli olur mu acaba yetkili servise vermek için ?

• Öncelikle geçmiş olsun
    Size en yakın sony servisine vereceksiniz cihazı garanti belgesi ile birlikte onlar alıp gönderecek ana merkeze ama stok yokken çok bekletirler şimdiden hazırlıklı olun buna
  • Hocam geçmiş olsun sorununuz en kısa zamanda çözüme kavuşur inşaAllah. Bu tür mesajlar görünce kararsız kalıp acaba acele edip ilk çıkan seriyi almasam mı diyorum  

• sağ ol hocam, olsun beklerim, belki de arızayı giderip verirler olmadı stok beklerim. Bekleme modundan çıkıp cihazı açıyorum taşınabilir alan hasar gördü onarılıyor diyor her defasında anlamadım ben de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Hocam geçmiş olsun sorununuz en kısa zamanda çözüme kavuşur inşaAllah. Bu tür mesajlar görünce kararsız kalıp acaba acele edip ilk çıkan seriyi almasam mı diyorum  

olabilir, beklemek daha iyi bence de ama ps aşkından göz bunları görmedi ki hiç.

• bence mutlaka gönderin işinizi sağlama alın yada cihazı sıfırlayabilirseniz deneyin bikac ay sonra gönderirsiniz tabi hiç açılmazsa hiç beklemeyin geçmiş olsun tekrardan
    *Sıfırlama ; açma tuşuna basılı tutup bip sesinden sonra bırakın sıfırlanır cihaz
    ( ps4te öyleydi 5i net bilmiyorum ama o da aynıdır kesin )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TakTAkk -- 17 Ocak 2021; 0:0:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Beklerim hocam ne yapalım, başka çare kalmadı. En azından cihazın elimde patlamasından iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: TakTAkk

bence mutlaka gönderin işinizi sağlama alın yada cihazı sıfırlayabilirseniz deneyin bikac ay sonra gönderirsiniz tabi hiç açılmazsa hiç beklemeyin geçmiş olsun tekrardan
    *Sıfırlama ; açma tuşuna basılı tutup bip sesinden sonra bırakın sıfırlanır cihaz
    ( ps4te öyleydi 5i net bilmiyorum ama o da aynıdır kesin )

Hocam ben sıfırladım bir süre önce zaten, lan kablosu hata veriyor diye. Sıfırlamadan önce de ara ara nadir de olsa kendiliğinden kapanma oluyordu. Cihaz açılıyor görünürde bir sorun yok ama hiç bir müdahelede bulunmadan kendiliğinden oluyor bu şikayetler. Lan kablosuda değiştirmeme rağmen sık sık lan kablosu çıkarıldı, takıldı hatası veriyor, mecbur wifi ile bağlanıyorum.

• Çok kötü durum malesef pazartesi ilk fırsatta en yakın servise garanti belgesi ile birlikte verin onlar alıp gönderir inşallah kısa sürede yenisi geri gelir stok sıkıntılı yine de 30-40 gün gibi gelir diyorum umarım daha kısa sürer bu süreç
  • Geçmiş olsun hocam olabilecek tüm yolları denemişsiniz.Çok bekletmeden yollayın bari servise.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük geçmiş olsun hocam. Gerekirse 1-2 ay bekleyin ama mutlaka iade ya da değişim yapın, para kolay kazanılmıyor bu devirde, mutlaka arayın hakkınızı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nier

cihaz bazen kendi kendine kapanıyor sonrasında açıldığında ise, depolama alanı hasar gördü onarılıyor ekranı gelip öyle açılıyor. Dün ise kendiliğinden kapanıp 5 dk cihaz açılmadı ne yaptıysam, sonrasında açıldı ama beni endişelendirmeye başladı cihaz. Mail attım bayi adres ve telefonları verildi,sanırım garantiye yollayacağım cihazı.. Elden mi vermem gerekiyor yoksa kargolamam yeterli olur mu acaba yetkili servise vermek için ?

Dostum benimde ilk defa dün oldu ve bügun oldu bu sorun. Eğer servislik diosan ben de yollayim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Henüz çıkalı bir ay olan konsolun bu tarz sorunlar yaşatması can sıkıcı. Geçmiş olsun. Kendi adıma alamamak daha mı hayırlı oldu acaba diyorum.
  • Yazılımsaldır büyük ihtimalle, ama BENCE gene de değişim talep etmekte fayda var. Kafanız rahat olur uzun süre.
  • Bikaç defa daha olursa servis icin ugrasirim.Keşke xbox gibi ups kapidan gelip alsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TakTAkk

Çok kötü durum malesef pazartesi ilk fırsatta en yakın servise garanti belgesi ile birlikte verin onlar alıp gönderir inşallah kısa sürede yenisi geri gelir stok sıkıntılı yine de 30-40 gün gibi gelir diyorum umarım daha kısa sürer bu süreç

göndericem hocam pazartesi, bekleyene kadar RX550 li leş sistemimle bir şeyler bakarız artık.

• 
Sayfa: önceki 38763877387838793880
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.