Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3843. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: byvolcan , byvolcan Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 21 Misafir (1 Mobil) - 21 Masaüstü2 Mobil
5 sn
180.744
Cevap
1.518
Favori
9.816.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38413842384338443845
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ottomans1453

SONY PlayStation 5 PULSE 3D Kablosuz Kulaklıkhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08H99878P/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_cxo.FbM2R277E

Kulaklik 1099 tl hani isteyen varsa almak guzel firsat

5 yıl önceki kablosuz logitech baş ağrısı yapıyordu bunu araştırınca bir ton baş ağrısı şikayeti gördüm iptal ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 12 Ocak 2021; 7:34:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

ben ps5 dijital versiyon aldim hocam. ps4 de 2 kere ps4 proda hiç diskli oyun almadim. ps5 de dijital çıkınca kaptım hemen hiç kullanmiyacağim bluray okuyucu için 100€ vermem. dijital oyun her zaman avantajli alıp satmasi çok kolay ayrıca kardeşlik ile 1 oyunu 3kişi oynuyor

Alıntıları Göster

Hocam ps5te sec hesapta ds4 yontemi aktifmi ps4 ise yarayan bu devam ediyormu

• Bartınoğlu kullanıcısına yanıt

denemedim ama olmuyor sanirim çünkü bir kullanicidan diğerine geçerken önceki kapaniyor.

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt

Kulaklık bu fiyata satılacak herhalde artık, Turkcell'de de bu fiyataydı. PS4'te verimli çalışıyor mu acaba, PS5 stoklara girene kadar kulaklığı almış olurum ben de.

• ps5 dijital 5000 tl den gelse keşke.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Bende en fazla 2 oyun oynamışımdır diskli. Ama şimdi uyguna buluncada oynayamamak insanın canını sıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

5 yıl önceki kablosuz logitech baş ağrısı yapıyordu bunu araştırınca bir ton baş ağrısı şikayeti gördüm iptal ettim

Alıntıları Göster

Baş ağrısı derken kafayı mı sıkıyormuş hocam.Kulaklığın basıncından dolayı yaparsa neyse de sebep başkaysa sıkıntı

• Chillout C kullanıcısına yanıt

Black Friday indiriminde tıpkı Ghost of Tsushima gibi o da 299 TL.'ye düşmüştü, hatta aldım ben tam da dediğiniz gibi koleksiyonluk oyun olduğundan ve o dönem PS Store'da indirime giren dijital versiyon ile arasında sadece 16 TL. fark olduğu için.

Amazon Türkiye başta olmak üzere e-ticaret sitelerinin ilgili bölümlerini takip etmenizi öneririm, çünkü onlar ara ara münferit indirimler yapıyor bu tip oyunlarda.

• Herkes bir tahmin yazmış, ben ps5 diskli sürümü 6499 TL veya 6799 TL. Matematik ve rakip ile rekabeti yukarı taşıma adına bu civarda olur. Dijital sürüm için 5000 TL civarı yazanlar var ancak ben pek o kadar iyimser değilim. Dijitali 5799 TL- 5999 TL gibi bir rakama çıkarıp, yine diskliyi daha mantıklı alınabilir kılmayı düşünecektir PS. Diskli oyun satışında büyük kar yapıyor adamlar ve hala ciddi bir diskli oyun satışı var PS tarafında. Hayır pazarlamacı olarak mantıklı gelen durum da bu bence :) Ancak 7k ve üstü bir fiyat mümkün değil gelmez. (Euro yine 10-11 falan olmazsa!) Zaten %30 ekstra gümrük vergisi olmasa bu 8300 TL vs gibi rakamlar hiç görülmeyecekti. İnşallah hepimizin erişebileceği rakamlar olur. 4 sene önce PS4'ü 1100 TL'ye aldığıma hala şaşırıyorum şu konuştuğumuz rakamlara bakınca.

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Gold kulaklıkla tecrübelerime istinaden sony ps kulaklık kimseye tavsiye etmem. Aksesuar olmuş diye yapılmış sıradan kalitede bir kulaklıktır bu da kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burki_rock

Herkes bir tahmin yazmış, ben ps5 diskli sürümü 6499 TL veya 6799 TL. Matematik ve rakip ile rekabeti yukarı taşıma adına bu civarda olur. Dijital sürüm için 5000 TL civarı yazanlar var ancak ben pek o kadar iyimser değilim. Dijitali 5799 TL- 5999 TL gibi bir rakama çıkarıp, yine diskliyi daha mantıklı alınabilir kılmayı düşünecektir PS. Diskli oyun satışında büyük kar yapıyor adamlar ve hala ciddi bir diskli oyun satışı var PS tarafında. Hayır pazarlamacı olarak mantıklı gelen durum da bu bence :) Ancak 7k ve üstü bir fiyat mümkün değil gelmez. (Euro yine 10-11 falan olmazsa!) Zaten %30 ekstra gümrük vergisi olmasa bu 8300 TL vs gibi rakamlar hiç görülmeyecekti. İnşallah hepimizin erişebileceği rakamlar olur. 4 sene önce PS4'ü 1100 TL'ye aldığıma hala şaşırıyorum şu konuştuğumuz rakamlara bakınca.

Diskli oyunlardan yapımcılar daha fazla pay alıyor. Dijital oyun satışı Sony'nin yararına.

• quote:

Orijinalden alıntı: spartacus55

Baş ağrısı derken kafayı mı sıkıyormuş hocam.Kulaklığın basıncından dolayı yaparsa neyse de sebep başkaysa sıkıntı

Alıntıları Göster

Sanırım bazı kablosuz kafa cihazlarının verdiği radyasyon daha hassas kişilere etkisini hissettiriyor çünkü her kablosuz bu durumu yaratmıyor olsa gerek yoksa bu olay çoktan herkesçe dillendirilip kablosuz olayı kalkardı, benim bir tane oldu oda eski cihazdır diye yapıyordur diye umuyordum ama bunda vatan bilgisayarın yorumunda da var reditde bir çok konuda da, bir iki saat sonra beynin sol köşesine iğne batma hissi oluyordu bende, ama amazon geldiğinde geri gönderin şu an yola çıktı diyor kargoya verildi ibareside yok denesem iade oluyormu diye sorucam yinede, konuştum iptal edilmemiş gelince deneyin baş ağrısı yaparsa iade edebilirsiniz diyor denicem bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 12 Ocak 2021; 11:25:40 >

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

6371815268362/798313842685771776/unknown.png

CES etkinligi baya yogun gecicek ps5 icin anlasılan

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Yurtdışından ne kadar geliyor acaba ?

Yurtdisindanda tax ile 1100-1200 civari oluyordu ... eger kendiniz alirsaniz gidip daha ucuz olabilir ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Chillout

Gold kulaklıkla tecrübelerime istinaden sony ps kulaklık kimseye tavsiye etmem. Aksesuar olmuş diye yapılmış sıradan kalitede bir kulaklıktır bu da kesin.

Dostum evet bende de ilk ps gold headsetlerden var super mi degildi. Ama kotu mu asla kotu degil bence . 900-1100 gibi fiyat icin iyi ps icin . Tabiki 2500-3000 bandinda super aletler var ama yine ps5 icin tam uyumlu degil( chat ses ayari gibi)

sen ne gibi sorunlar yasadin gold ile ?

ben 2013 ten beri kullaniyorum hic bir skntim olmadi... suan sadece pil dayaniksiz o da onca seneden sonra normal

• kaand12@ kullanıcısına yanıt

Ps in ülkede öyle bir popülaritesi var ki konsol olarak halen alan var.Parayı sorun etmeyen kişiler burdaki gibi fiyat takibi de yapmıyor.Hatta belki çıkış fiyatını dahi bilmiyor.Bulduğu yerde alıyor direkt.Böyleleri varken elinde stok olanlar bu fırsatı kaçırmaz satar o fiyatlara maalesef.Geçen bi oyun dükkanına gittim oyun takası için.Adamın biri geldi 2 PS5 vardı dükkanda.11000 veya 10500 dü fiyatı.Adam hiç sormadı bu neden böyle,orjinal fiyatı bu ya da düşmesi gerekir filan diye.Direk kredi kartı olur mu filan dedi.Ben içimden abi 1 hafta bekle sonra al 4 bin boşa verme dedim ama tabi adamın dükkanında da malını kötülemek saçma olurdu.Çıktım gittim konuşmadan.Adam da parayı basıp aldı büyük ihtimal.

Yani şu stoklar gelene kadar zor düşmesi fiyatların.Sony yeni fiyat açıklasa dahi zor.Sony de bence stok bekliyor.

• ANIL007 kullanıcısına yanıt

Neye göre öngörüyorsun.

En az 170 euroluk vergi maliyeti gitmişken neye göre 700 lira indirim öngörüyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

Hocam ps5te sec hesapta ds4 yontemi aktifmi ps4 ise yarayan bu devam ediyormu

Alıntıları Göster

kardeşim ps kardeşliği ile bir hesabı 3 farklı ps de oynayabiliyor muyuz ?

• Onvious kullanıcısına yanıt

ces 2021 ne zaman hocam?

• Gece yayınlandı hocam.

Sony just revealed at CES 2021 - Full Livestream

@dimontales

• 
Sayfa: önceki 38413842384338443845
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.