Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3841. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: baribuga , catcat111 , WildDestiny Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir - 11 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
180.835
Cevap
1.521
Favori
9.824.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38393840384138423843
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cihazın banlanması çok ekstrem bir durum, yıllardır çıkan her Playstation konsolunu kullandım, online mevzusuna ise psp ve ps3 ile girmiş biri olarak; eğer ki 7/24 millete küfür-hakaret yazmıyor, dolandırıcılık vs. yapmıyorsanız imkansız gibi bir şey :)

Cihaz banlanır diye dijital almaktan vazgeçmeyin bence, ama koleksiyon yapmayı seven biriyseniz ona bir şey diyemem işte :)

• Beklemekten kafayı yememe ramak kaldı
  • beklemek ayrı birde alabilecekmiyiz stokculardan fırsat bulup.

• quote:

Orijinalden alıntı: nier

birisi diskli oyun hediye etse, yada oynamak ve satın almak istediğin oyunun cd si digitalden daha uygunsa cd girişliyi arayacaksın hocam.. İleri de oyun koleksiyonu yaparım belki fikri de ne yazık ki gerçekleşemeyecek.. Oyun diski gördüğünüz yerde maalesef bende uyumlu değil diyip yüz çevireceksiniz diskli oyunlara.

Alıntıları Göster

ben ps5 dijital versiyon aldim hocam. ps4 de 2 kere ps4 proda hiç diskli oyun almadim. ps5 de dijital çıkınca kaptım hemen hiç kullanmiyacağim bluray okuyucu için 100€ vermem. dijital oyun her zaman avantajli alıp satmasi çok kolay ayrıca kardeşlik ile 1 oyunu 3kişi oynuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: T-Plasma

Cihazın banlanması çok ekstrem bir durum, yıllardır çıkan her Playstation konsolunu kullandım, online mevzusuna ise psp ve ps3 ile girmiş biri olarak; eğer ki 7/24 millete küfür-hakaret yazmıyor, dolandırıcılık vs. yapmıyorsanız imkansız gibi bir şey :)

Cihaz banlanır diye dijital almaktan vazgeçmeyin bence, ama koleksiyon yapmayı seven biriyseniz ona bir şey diyemem işte :)

Cihaz banlanırsa bir daha açılmaz zaten. Küfürden hesap banlanır yenisini açarsın, korsan oyun oynadığın tespit edilirse PSN Network'ten banlanırsın bir daha asla hesap açamazsın.

Cihaz banlanması da çalıntı cihazlarda oluyor bugüne kadar başka bir sebebini duymadım.

Adam akıllı oyun oynayacaksa biri sıkıntı yok yani  

• Bence de :)
  • Hocam benim hesap 3 gün ban yemişti bir kere daha ban yerse 7 gün mü yer perma mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz7788

Hocam benim hesap 3 gün ban yemişti bir kere daha ban yerse 7 gün mü yer perma mı

Net bir cevabı yok söylediklerine göre değişebilir. Bazıları yıllarca ban yiyor bazıları süresiz bazıları aylarca. Çok ağır şeyler söylenirse mesela ırkçılık, cinsiyetçilik gibi o zaman hiç acımazlar diye düşünüyorum. Zaten acımasınlar böyle şeylere kim olursa olsun

• Hocam benim hesabım başkasındaydı kavga ettik benim hesabımdan kendisine +18 içerikli fotoğraf gönderdi sonra da raporlamadı ama raporlasa perma ban mı yerim?
  • Dualsense düşer mi diyorsunuz yani vergi onu da kapsıyor mu acaba
  • quote:

Hocam benim hesabım başkasındaydı kavga ettik benim hesabımdan kendisine +18 içerikli fotoğraf gönderdi sonra da raporlamadı ama raporlasa perma ban mı yerim?

Taciz olarak değerlendirilirse süresiz ban yiyebilir

• 1 haftadan fazla yemez umarım eğer raporlarsa
  • quote:

1 haftadan fazla yemez umarım eğer raporlarsa

Valla hiç ölçütü falan da yok hocam bekleyip görmekten başka çareniz yok gibi gözüküyor

• Teşekkürler hocam. Başka cevaplayacak biri varsa cevabını bekliyorum
  • Dualsense şuan en iyi tepki süresi sahip controller.

Mark Cerny Architecture

•  

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Cihaz banlanırsa bir daha açılmaz zaten. Küfürden hesap banlanır yenisini açarsın, korsan oyun oynadığın tespit edilirse PSN Network'ten banlanırsın bir daha asla hesap açamazsın.

Cihaz banlanması da çalıntı cihazlarda oluyor bugüne kadar başka bir sebebini duymadım.

Adam akıllı oyun oynayacaksa biri sıkıntı yok yani  

Alıntıları Göster

Influencer'lara gönderilen ilk PS5 ve Xbox Series X'leri ambargodan önce çalıştıran bazı salakların cihazları banlanmıştı.  

Kekolar bi' de "konsolum ilk günden bozuldu" diye paylaşımlar yapıp kendilerini iyice ifşa etmişlerdi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

Influencer'lara gönderilen ilk PS5 ve Xbox Series X'leri ambargodan önce çalıştıran bazı salakların cihazları banlanmıştı.  

Kekolar bi' de "konsolum ilk günden bozuldu" diye paylaşımlar yapıp kendilerini iyice ifşa etmişlerdi :D

Alıntıları Göster

Ahahahahhah  

Kim olduklarını hatırlıyor musun

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Ahahahahhah  

Kim olduklarını hatırlıyor musun

Alıntıları Göster

Çok tanınmayan, yabancı tayfa ya.

• Sony CES 2021 Canlı Yayın

• 
Sayfa: önceki 38393840384138423843
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.