Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3836. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil
5 sn
180.834
Cevap
1.521
Favori
9.824.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
94. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 38343835383638373838
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps5 kamera almayı düşünen varsa 649 tl olmuş medimarkt ve teknosalarda.
  • the duderino T kullanıcısına yanıt
    Tamam, tahmin ettiğim gibiymiş. Üst düzey arkadaşlarınızdan torpille kendinize ayırtmışsınız. Aynı arkadaşlarınız buradaki forum ahalisine de bir kıyak geçebilir mi? Yok mümkün değilse torpilinizi de aldığınız bilgileri de kendinize saklayın bence. Gördüğünüz üzere uzun bir süredir konsol bekleyen bizler arasında hoş karşılanmıyor bu tür şeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the duderino

Bu mesaj silindi.
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 11 Ocak 2021; 18:50:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

vergi düşmüş güncellenmiş fiyat 7500lira bence türkcell de dahil çoğu yer ayni fiyattan satiyor.

Alıntıları Göster

Hayır fiyat karmaşası var. Xbox Series X Vatan bilgisayarda şuan 7.499 TL Hepsiburada da 7.779 TL. Birkaç gün önce Hepsiburada da 7.499 TL idi. Xbox Series S vatanda 5400 TL daha iki önce 5000 TL idi. iki gün önce Mediamarkta 4800 TL idi şimdi 5400 TL. Bu fiyatların hiçbiri resmi satış fiyatı değil, Ne Microsoft nede Sony henüz düşük gümrük vergili fiyatı açıklamadı. Xbox yeterince satılmadığı için sürekli fiyat değişikliğine gidiliyor. ilk indirimi bundan haftalar önce vatan bilgisayar yapmıştı. Ayrıca Turkcell de indirim ibaresi var.

iki gün önceki mesajım

https://forum.donanimhaber.com/xbox-series-x-ana-konu-dunyanin-en-guclu-oyun-konsolu-fps-boost-ea-games--138606936-1641#147385356

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgür Yiğit -- 11 Ocak 2021; 18:51:5 >

• Hepsi Sony ile dijital sürüm için Whatsapp üzerinden biraz önce irtibata geçtim bu ay içersinde bekliyoruz şeklinde cevap yazdılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turk.Navy -- 11 Ocak 2021; 18:55:25 >

Torpil şov

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Eğer önümüzdeki aya kalırsa bu iş yazıklar olsun playstationa
  • Turk.Navy kullanıcısına yanıt
    Nasıl geçtiniz? Üstteki numaranın whatsappı yok
  • Neden aciklanmadi bu fiyat insani bezdiriyolar

• berbetmus kullanıcısına yanıt
    Sonuç 0 mı? PS5’in çıkışı pandemiye denk gelmesine rağmen oyun konusunda PS4’ten daha iyi bir çıkış yaptı. Daha nolsun? Güzel oyunlar çıkış yaptı, 2021’de sağlam oyunlar geliyor... Her şeyi geçtim Plus Collection gibi ücretsiz bir nimet var. Plus Collection’daki her oyunu oynadın mı hocam?
  • Yılmaz7788 kullanıcısına yanıt
    Siteyi açın oradan whatsapp işareti var ona tıklayın direk whatsapp yönderiyor
  • emreDZ kullanıcısına yanıt

Evet durum bu. Ama ben ooooh ben hallettim isimi yazmadim buraya gelip. Bana gelen kesin bilgiyi paylastim. Benim gibi bi umut bekleyenlere bilgi olsun diye. Bu hafat geliyor diye urafeler vardi ya o yuzdrn dedim paralel ithalattir o diye. Bana soylenen bu ben napiyim. Bunun ustune yok salliyorsun yok su yok bu. Banane inanmazsan inanma. Ben yardim isteyene kadar daha onsiparis bile goremedim sitelerde. Birgun cok yakinda yaziyor. Bikac gun sonra tukendi yaziyor. Ben kendim alamadigim cihazin 4k hdr ayarlarina yaptim forumdan bi arkadasa. Imkanim varken niye bekliyim. Dedim ya ben aldim ooooh demek icon yazmadim. Sony turkiye 3. Hafta demisken biri diyor teknosaya gelmis. Biri dkyor hepsi sony onsiparis acmis. Acmamis iste asil yalan bunlar. Yani sen diyorsun ki sen isini hallettigini kendine sakla hos karsilanmiyor burda ama elalem yalan bilgiler paylassin biz bunu seviyoruz. Peki keyfiniz bilir banane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 11 Ocak 2021; 19:5:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the duderino

Evet durum bu. Ama ben ooooh ben hallettim isimi yazmadim buraya gelip. Bana gelen kesin bilgiyi paylastim. Benim gibi bi umut bekleyenlere bilgi olsun diye. Bu hafat geliyor diye urafeler vardi ya o yuzdrn dedim paralel ithalattir o diye. Bana soylenen bu ben napiyim. Bunun ustune yok salliyorsun yok su yok bu. Banane inanmazsan inanma. Ben yardim isteyene kadar daha onsiparis bile goremedim sitelerde. Birgun cok yakinda yaziyor. Bikac gun sonra tukendi yaziyor. Ben kendim alamadigim cihazin 4k hdr ayarlarina yaptim forumdan bi arkadasa. Imkanim varken niye bekliyim. Dedim ya ben aldim ooooh demek icon yazmadim. Sony turkiye 3. Hafta demisken biri diyor teknosaya gelmis. Biri dkyor hepsi sony onsiparis acmis. Acmamis iste asil yalan bunlar. Yani sen diyorsun ki sen isini hallettigini kendine sakla hos karsilanmiyor burda ama elalem yalan bilgiler paylassin biz bunu seviyoruz. Peki keyfiniz bilir banane.

Senin yanlış bilgi verdiğini insanlar söyledikçe iyice saçmalamaya başladın, Türkçe yazmayı bile beceremiyorsun şuan. Onun haricinde de tüm forum senin ne anlatmaya çalıştığını anlamaya çalışıyor şuan. Yanlış bilgiden komplo teorilerine geçmeye başladın Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Yetkili satıcıyla konuştum bana şunu dediler. Diskli sürüm bu ay içinde stoklara girecekmiş ve vergi düşüşü fiyatlara yansıyacakmış.
  • Turk.Navy kullanıcısına yanıt

Senden once direkt telefonla gorustum bu ay bekliyorduk ama heralde bi dahaki aya kaldi dedi.

• Yılmaz7788 kullanıcısına yanıt
    Hangi mağazanın yetkilisiydi acaba
  • Bulgaristandan diskli sürüm siparişim geldi artık buralardayım :)
  • 
Sayfa: önceki 38343835383638373838
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.