Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3835. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: spader , encuni , kerdiyak
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir (1 Mobil) - 24 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
180.172
Cevap
1.505
Favori
9.774.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 38333834383538363837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Katılıyorum hepsisony dahil hepsi ön sipariş açmış verilen ID global digital edition kodu EURASİA garantili geliyor paralel olması imkansız

• Vatan'da haftasonu web'e özel 7499 tl olan series x, hala aynı fiyat ve stokları bitiremiyorlar.

Ortada bir vergi belirsizliği varken ve çok az satacağı kesin olan xbox için neden bu kadar çok stok getirmişler çözemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark.king

Vatan'da haftasonu web'e özel 7499 tl olan series x, hala aynı fiyat ve stokları bitiremiyorlar.

Ortada bir vergi belirsizliği varken ve çok az satacağı kesin olan xbox için neden bu kadar çok stok getirmişler çözemedim.

Koca ülke için 200'er stok fazla mı?

• Vatan,Teknosa,Mediamarkt vb yerler paralel ithalat Playstation satamaz.Mümkün değil.Bugüne kadar örneği görülmemiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: the duderino

Bu mesaj silindi.

Kusura bakma ama sağlam sallıyorsun. Bir dediğin diğerini tutmuyor ve dediklerin ve söylediklerin arasında uçurum var ve gerçeği yansıtmayan şeyler. Paralel ithalat diyorsun, sonra Eurasia garantili diyorsun, Şimdi öyle demedim diyorsun.

Salladığın buradan belli zaten: 1-Paralel ithalatta sony eurasia garantisi olmaz. 2-Vatan,Teknosa,Mediamarkt gibi firmalar paralel ithalat ürünü satmaz, satsa bile eurasia garantili diye satamaz.

Sony Türkiye'deki tanıdık hayali bir arkadaşın herhalde  

• Zala_ kullanıcısına yanıt

O zaman daha basit aciklamasi iste. Daha ellerine gecmemis urunlwr demekki sony turkiyenin 3. Haftadan sonra getirecegi urunlerin hazirligini yapiyorlar cok yakonda diye. Elinde madem niye satmiyor? Yada daha guzeli banane ya. Ben 3. Hafta aloyprum benimkini siz on siparis kovalayin napiyim.

• Bizzat vatan bilgisayarın kendi sitesinde "Vatan bilgisayar da satılan her ürün resmi distribütör garantilidir" yazıyor. O yüzden ben de paralel ithalat olacağını sanmam.

Daha önce örneği görülmemiş bir hareket.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark.king

Vatan'da haftasonu web'e özel 7499 tl olan series x, hala aynı fiyat ve stokları bitiremiyorlar.

vergi düşmüş güncellenmiş fiyat 7500lira bence türkcell de dahil çoğu yer ayni fiyattan satiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: the duderino

Bu mesaj silindi.

Vatan, Teknosa gibi firmalara paralel ithalat PS5 gelmez, senin hayal dünyandan konuştuğunun kanıtı bu zaten. Paralel ithalat ne demek biliyor musun? diye o yüzden sordum sana  

• O kadar da az değildir toplam stok abartmayalım.

• the duderino T kullanıcısına yanıt

resmi sony türkiye satıcıları paralel ithalat ürün satamaz, yanlış bilgi veriyorsun.

Ben ön sipariş kovalamıyorum.Hatalı bir bilgiyi düzelttim sadece.Ben ps5 aldım ve almamış olsam dahi bu bilgiyi paylaşmamın benim ön sipariş verip vermemem ile ilgisi yok.Senin ön sipariş vermiş olmanla da ilgisi yok.

Şu benim ürün muhabbeti nedir? Yurt dışından mı aldınız siz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

resmi sony türkiye satıcıları paralel ithalat ürün satamaz, yanlış bilgi veriyorsun.

babası sony dünya müdürüymüş, o yüzden en haklı odur kesin  

• quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

babası sony dünya müdürüymüş, o yüzden en haklı odur kesin  

Alıntıları Göster

Hocam güleceğim yoktu   

• 
Sayfa: önceki 38333834383538363837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.