Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3734. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
180.834
Cevap
1.521
Favori
9.824.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
97. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 37323733373437353736
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet normalde 9300 olacaktı MS öyle yaptı, Sony 1000 tl indirim yapıp 8300'e çekti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt
    Resmi fiyatı Sony Türkiye açıklar satıcılar ona uyar diye biliyorum
  • Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt
    Evet normalde 9300 olacaktı MS öyle yaptı, Sony 1000 tl indirim yapıp 8300'e çekti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altan52

hocam dijital nasıl 6700 olabiliyor bunlar 1000 tl kar mı atıyor üstüne 5400e gelen şeye

Alıntıları Göster

Bir şey bildiği yok o arkadaşın. Her zaman ki gibi saçmalamış.

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    sanırım konsol aksesuarlarıda etkileniyor hocam indirim yer diye düşünüyorum ben :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Microsoft öyle bir fiyat koydu ki euro kuru 11'in üzerinde çıkıyordu. Öyle kar mı olur yahu ? Konsoldan ne zaman öyle kar ettiği görülmüş ? Telefon mu bu ? Şu 9300'den 8300'e indirilmesi danışıklı dövüşten, ölmeyi gösterip sıtmaya razı etmekten başka bir şey değildi

• quote:

Orijinalden alıntı: Doppio

Bir şey bildiği yok o arkadaşın. Her zaman ki gibi saçmalamış.

Alıntıları Göster

Ben bildiğimi yazıyorum hepte haklı çıktım önceki mesajlarimda. İnternetten duyduğum bilgileri değil birinci agizdan duyduklarimi yazıyorum. Sizin adini duyduğunuz sirket sahipleriyle yemek yiyoruz hocam kaile alip cevap vereyim dedim.

Bende fiyat cok düşsün isterim ama durum bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkiye digital fiyatını bekliyordum iyiki beklemisim simdi sira sony de insallah hemen aciklar stoklarla birlikte

• Belki de yine 420€ üzerinden satılır bizde sonuçta yine vergiler yüksek az miktar düşüş oldu çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

Şirketler nasil kar yapacak mantık olarak böyle yapacaklar. Suan gidin bir teknoloji marketine ps4 fiyatlarına bakın.

Alıntıları Göster

Valla güzel algı yapılıyor ve insanlara bir şekilde yediriyorsunuz fiyatları. Sizin özelinizde konuşmuyorum genelden bahsediyorum.

Son satış fiyatı 500 euro olan fiyatta tüm vergiler karlar her şey dahil değil mi tüm dünyada. Burda ekstra vergi olmasa (gümrük+ötv) burda da 500 euro olmayacak mı?. Ama eminim almanya'da satılan bir ps5'te medimarktın karı 50 euroysa, türkiye'de en az 100 euro'dur o kar, fazlası var eksiği yok.

Şirketler kar yapmıyor insanları kazıklıyor.

Stoktan bağımsız konuşuyorum. Cihazın şu anki haliyle bile ederi maks. 8000 TL'dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Böyle bir bilgiyi şirketlere falan bildireceklerini sanmıyorum ama, bakalım.

:)

• quote:

Orijinalden alıntı: TakTAkk

Belki de yine 420€ üzerinden satılır bizde sonuçta yine vergiler yüksek az miktar düşüş oldu çünkü

420 euro derken ? gümrüğe girişi ondan daha az zaten. Olması gereken de o

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

Ps5 alacak arkadaşlar beklesin , 6 gün sonra vergi %20'ye kesin olarak inecekmiş bilginiz olsun .

Bu mesajımda burda kalsin, gülen arkadaşlara da güzel bir kapak olsun Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Resmi fiyatı Sony Türkiye açıklar satıcılar ona uyar diye biliyorum

öyle zaten, sallıyor.

• Resmi satış fiyatı bizde o civarlarda avrupa genelinden daha düşük bizde
  • Hala daha Sony nin tr de zararına satış yaptığını, cebinden indirim yaptığına inananlar varya sadece yuh diyorum yaa

Sony almanya da amerika da vs ne kadar kar ediyorsa Tr de de o kadar kar ediyor, şu durumda sadece devletin aldığı pay azalacak, sony nin karı AYNI KALACAK yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phoneix-34 -- 31 Aralık 2020; 20:37:25 >
  • 6500-6700 bekliyorum fiyatı.

• Nasıl oldu sizce vergi oranlarına göre daha düşüktü çünkü bizde
  • quote:

Resmi satış fiyatı bizde o civarlarda avrupa genelinden daha düşük bizde
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Bu hesaplama yanlış mı diyorsunuz Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • 
Sayfa: önceki 37323733373437353736
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.