Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3732. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
20 Misafir - 20 Masaüstü
5 sn
180.811
Cevap
1.520
Favori
9.822.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
30. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 37303731373237333734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wardstone

Vergiler ile hesabı var diyorum 8300'ü 420 ye böl diyorsunuz hocam daha saat 8 bile olmadı  

Alıntıları Göster

''8300 TL 'yi o dönemin euro kuru ile böldüğünüz zaman 420€ civarı bir hesaplama çıkıyordu.''

Ukalalık yapacağınıza yazmayı öğrenin, kendinizi rezil etmeyin. Yanlış da biliyorsunuz üstüne bir de gümrüğe girişi 420 euronun bile altındadır.500 euroya girişi olmaz hesap kitap yapmayı öğrenin bir de bu da iki oldu

Enis abin de yanlış biliyor zaten üstüne bir de yanlış hesaplamış Türkiye'de olması gerekenden en az 500 tl yükseğe satıldı PS5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 31 Aralık 2020; 19:44:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

''8300 TL 'yi o dönemin euro kuru ile böldüğünüz zaman 420€ civarı bir hesaplama çıkıyordu.''

Ukalalık yapacağınıza yazmayı öğrenin, kendinizi rezil etmeyin. Yanlış da biliyorsunuz üstüne bir de gümrüğe girişi 420 euronun bile altındadır.500 euroya girişi olmaz hesap kitap yapmayı öğrenin bir de bu da iki oldu

Enis abin de yanlış biliyor zaten üstüne bir de yanlış hesaplamış Türkiye'de olması gerekenden en az 500 tl yükseğe satıldı PS5

Alıntıları Göster

Kusura bakmayın hocam düşünemedim PlayStation 5 Türkiye konusunda vergileri hesap etmeyeceğinizi Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Vergiler düşsün diye dua ettik çok şükür düştü şimdi de cihazın gelmesini bekleyeceğiz ☺️
  • Stoklar düzeldiğinde 5000 altına digital alırsınız muhtemelen. Kur düşüş trendine devam edecek gibi duruyor. Merkez bankasının son 1 aydır yaptığı hamleler çok olumlu, bugün de şeffaflık için yeni çalışmalar yapmaya başladılar. Maalesef merkez bankasının önemini yeni anlamaya başladılar. Dolar ile mi maaş alıyorsunuz bey gittikten sonra piyasa toparlanmaya başlıyor hafiften. Bundan sonra ki süreçte merkez bankasının elini güçlendirir ve çok karışmazlarsa 5li sayıları tekrar görürüz, daha altına inmesi yakın vadede zor uzun vade için çok daha büyük pozitif yaptırımlar, başka bir deyişle yapısal reformlar gerekiyor. Umarım yeni yıl ülkemiz için daha hayırlı ve umut dolu geçer. Adettendir "yatırım tavsiyesi değildir."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wiseeman -- 31 Aralık 2020; 19:51:29 >
  • Vergi haberini duyar duymaz açmış ilanı sanırım, birkaç hafta daha bekleyemeyecekler olursa onlara itelerim diye. Ben ve burada benim gibi gerçekten kullanacağı için almak isteyenler Amazon Türkiye’den alamamıştı bunlar yüzünden. Şimdi iyi ki alamamışız diyorum ama karaborsacıların ellerinde patlar inşallah aldıkları ürünler diyordum, o temennim değişmedi hala.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Mükemmel bir haber oldu, karaborsacilarin elinde kaldı satsinlar şimdi 8000 den satabilirlerse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vergiler düşsün diye değil, kalksın diye dua ettik. Kötünün iyisi ama hala kötü. İlk PS4’ümü 1150 TL’ ye ikinci PS4’ümü 1475 TL ye almıştım iki sene önce.

• Dijital versiyon yarın kesin olarak çıkıyor mu şimdi? Kaç tl olur ki acep?

• Tahminim fiyatlar 6799 a düşecek. Digital daha da düşer haliyle.

• Beklemiyordum düşüreceklerini ama şükür şaşırttılar..İyi oldu,en çok malum tayfanın elin de patlayacak ya faiş fiyata satamadan o güzel oldu

• Cdli versiyon 7699 TL

Digital editiyon 6699 TL

Vatan fiyatları suanki kur ile.

Verginin düşeceğini söylediğim de linc yedim, buda son kıyağım olsun.

(Guncel kur ile suan düşünülen fiyat bu)

Bu arada vergi düştüğü icin soyle bir kampanya olacak:

Çift kol 8300 TL olarak satan yerler olacak, fiyati indirmeyip yaninda oyunda veren yerler olacak. Teknosa vs

8300 liraya alan oyunculara ucret iadesi tabiki olmayacak. Belki sony oyun hediyebilir, cok basit ucuz oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirhan Terzi -- 31 Aralık 2020; 20:4:35 >
  • Arthur7 kullanıcısına yanıt

yok hocam ne çıkması. Daha piyasada normal diskli versiyon yok koca amazon bile 50-100 stok getirebilmiş. Dünya çapında stok sıkıntısı var alette en az 3-4 ay daha böyle sıkıntılı olacak stoklar deniyor global olarak

• Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt

Emirhan bey emin misiniz fiyatların böyle olacağından, daha düşük bir fiyatlandırma bekliyordum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

Cdli versiyon 7699 TL

Digital editiyon 6699 TL

Vatan fiyatları suanki kur ile.

Verginin düşeceğini söylediğim de linc yedim, buda son kıyağım olsun.

(Guncel kur ile suan düşünülen fiyat bu)

Bu arada vergi düştüğü icin soyle bir kampanya olacak:

Çift kol 8300 TL olarak satan yerler olacak, fiyati indirmeyip yaninda oyunda veren yerler olacak. Teknosa vs

8300 liraya alan oyunculara ucret iadesi tabiki olmayacak. Belki sony oyun hediyebilir, cok basit ucuz oyunlar.

hocam dijital nasıl 6700 olabiliyor bunlar 1000 tl kar mı atıyor üstüne 5400e gelen şeye

• quote:

Orijinalden alıntı: altan52

hocam dijital nasıl 6700 olabiliyor bunlar 1000 tl kar mı atıyor üstüne 5400e gelen şeye

Alıntıları Göster

Marketler kar koycak hocam. Fiyat farkini kampanya yaparak kapatmaya calisacaklar.

• Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt

Vergi %20 olarak hesaplandığında microsoft un açıkladığı fiyatlarda series x 7500 liraydı. Büyük ihtimalle şimdi fiyatlar yine bu seviyelerde olacak. Önceki mesajlarınızdan da anladığım kadarıyla şirketiniz konumuyla bu işin içindensiniz. Fazla iyimser düşünüp 6k falan olur fiyatı yazanlar var malesef forumda ama ben de 7k üzeri bir fiyatlandırma bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beckonn

Emirhan bey emin misiniz fiyatların böyle olacağından, daha düşük bir fiyatlandırma bekliyordum ben

Sallıyor yine bir şeyler

• quote:

Orijinalden alıntı: bangez

Vergi %20 olarak hesaplandığında microsoft un açıkladığı fiyatlarda series x 7500 liraydı. Büyük ihtimalle şimdi fiyatlar yine bu seviyelerde olacak. Önceki mesajlarınızdan da anladığım kadarıyla şirketiniz konumuyla bu işin içindensiniz. Fazla iyimser düşünüp 6k falan olur fiyatı yazanlar var malesef forumda ama ben de 7k üzeri bir fiyatlandırma bekliyorum.

Dediğim fiyatlar ve kampanya şeklinde satis olacak hocam.

Ocak ayi icinde digital versiyonu on siparise acilacak ve ara sora cdli versiyon stoklari gelecek on sipariş ile alinabilcek.

Mart ayına kadar ahim şahim bir stok gelmeyecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

Marketler kar koycak hocam. Fiyat farkini kampanya yaparak kapatmaya calisacaklar.

Alıntıları Göster

amazondan almayan enayidir diyelim o zaman bu fiyatlar gerçekse

• 
Sayfa: önceki 37303731373237333734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.