Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3731. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 16 Misafir (3 Mobil) - 16 Masaüstü7 Mobil3 iOS1 Android
5 sn
180.734
Cevap
1.518
Favori
9.815.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
11. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 37293730373137323733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Phoneix-34

Ben de alanların pişman olması gereken bir durum görmüyorum, tam tersine ne güzel ki herkesten önce alıp ilk deneyimleyenlerden birisi oldunuz.

Kaldı ki ne zaman alacağımız belli bile değil gidip mağazalarda istediğimiz gibi alamayacağız stokların akıbeti belli değil çünkü

• Evet bende öyle duymuştum hocam. Bakalım nasıl bir fiyatlandırmaya gidecekler gerçekten merak konusu. :)

@tospik

• Erken alanlar darılmasın ama şuan yeni nesile çıkan oyunları toplasak bir elin parmaklarını geçmiyor. Yine eski nesildeki oyunlar oynanıyor. O yüzden acele etmeyip sabredenler daha kârlı çıkacak bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 31 Aralık 2020; 19:29:3 >
  • Sarı sayfaya baktım fiyatları düşünmüş stokcular .. istediğiniz kadar düşürün isterseniz 2 bin TL yapın sizden zerre ürün almam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Beyler bu kulaklık ve kol da düşüyor değilmi onlar ne kadar dan satılacak acaba ?

Soruyu tekraklıyorum.

• 7500 MS'nin fiyatıydı Sony bombalayana kadar. O yüzden bi bin lira da düşersek aynı hesapla, hakkı 6.500 gibi görünür. Ne kadar gerçekleşir göreceğiz. Ancak geçen günlerde stok konusunda yaptığımız işlemler min. 7000 sonucunu veriyordu.

Hayırlısı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Erken alanlar darılmasın ama şuan yeni nesile çıkan oyunları toplasak bir elin parmaklarını geçmiyor. Yine eski nesildeki oyunlar oynanıyor. O yüzden acele etmeyip sabredenler daha kârlı çıkacak bence.

Hocam haklisin demem için görmem lazim.
    Önümüzdeki 1 ay içinde
    8.300 ün 1 kuruş alti bir fiyata alinirsa ozaman katilirim.

(Overgame,teknosa, turkcell,vatan,evkur,mediamarkt)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Erken alanlar darılmasın ama şuan yeni nesile çıkan oyunları toplasak bir elin parmaklarını geçmiyor. Yine eski nesildeki oyunlar oynanıyor. O yüzden acele etmeyip sabredenler daha kârlı çıkacak bence.

İyi de ticaret için almıyorum ki ben karı zararı hesap edeyim. Bu zamanda elimde kalan tek keyfim oyun oynamak. O yüzden erken aldığıma üzülmüyorum aksine inşallah daha da ucuzlar da daha çok kişi sahip olur diye düşünüyorum.

Umarım beklenilen gibi düşer konsol fiyatları stoklar da biraz artarsa çok daha fazla insan erişebilir.

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

Evet aksesuarların fiyatıda düşcek

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Ya hocam allah aşkına neyin değerinden kırpmışlar hala özel fiyatlandırma yaptılar teranesine inanıyor musunuz

Alıntıları Göster

8300 TL 'yi o dönemin euro kuru ile böldüğünüz zaman 420€ civarı bir hesaplama çıkıyordu. Enis Kirazoğlu yapmıştı bu hesaplamayı kanalında. Güncel durumda 500€ ya yükseltilip 7500 lira civarı fiyata satılacaktır diye tahmin ediyorum.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Yani evet öyle durumlar maalesef.Bugune kadar hiçbir konsolu çıkışında almadım.Bu sefer hemen almamamın sebebi,o dönemdeki dövizin zaptedilemez durumuydu.Yani bir 3 ay sonra bu fiyatları bile bulamama ihtimali böyle bir karar almaya itti beni.Dedigim gibi faizler yukselmeden çektik krediyi.O yüzden bir nebze olsa da kârdayım.Tabi Phoenix hocamın dediği gibi tadını çıkara çıkara 1,5 aydır keyiften keyife akıyorum.O yüzden pişman olunacak bir durum yok:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 31 Aralık 2020; 19:33:16 >
  • İlk alanlar olarak bir risk aldık, tıpkı kur riskini göze alıp konsolu almayıp vergi düşmesini bekleyenler gibi. İkinci grup olan almayanların kumarı tuttu, bizimki tutmadı  .

Açıkçası yapacak bir şey yok, bu noktadan sonra soğuk su içmek gerek aradaki fark için. Ben yine de erken aldım diye pişman değilim. Aldıktan sonra 3 hafta içinde Demon's Souls Remake gibi bir şaheseri bitirme şansı elde ettim, Miles Morales'i yeni nesilde deneme şansı buldum. Yaşanan durum tamamen ülkemizdeki kararların gündelik olması ile alakalı.

Ben ön siparişte 8300'den alırken bile stok kovalamak zorunda kalmıştım. Bugüne kadar bekleyerek doğru kumarı oynayan arkadaşlar da, umarım ucuzdan stok sıkıntısı çekmeden alırsınız konsollarınızı  .

• quote:

Orijinalden alıntı: wardstone

8300 TL 'yi o dönemin euro kuru ile böldüğünüz zaman 420€ civarı bir hesaplama çıkıyordu. Enis Kirazoğlu yapmıştı bu hesaplamayı kanalında. Güncel durumda 500€ ya yükseltilip 7500 lira civarı fiyata satılacaktır diye tahmin ediyorum.

Alıntıları Göster

8300 TL'yi 420'ye böl bakalım kaç çıkıyor ? Euro kurunun 19 olduğunu ne zaman gördük  

• Digital ne zaman çıkıyor

• Hocam fiyat düşüşü diğer firmaların da ürünleri kapsar mı, misal SteelSeries Arctis ürünleri gibi ürünleri. Eğer öyleyse konsoldaki fiyat farkına değil ama kulaklıktaki ödediğim farka üzüleceğim  

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Bu sizin suçunuz değil. egononi çog eyi diyenlerin suçu.
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt

Digital Sürümü 2021 yılında gelecegi soylenmisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

8300 TL'yi 420'ye böl bakalım kaç çıkıyor ? Euro kurunun 19 olduğunu ne zaman gördük  

Alıntıları Göster

Vergiler ile hesabı var diyorum 8300'ü 420 ye böl diyorsunuz hocam daha saat 8 bile olmadı  

• kataaay kullanıcısına yanıt

Onu bilmiyorum kardeşim 😁

• Bekledik umut ettik düştü şimdi düştüğünde stok bulup birde yapıştırırsam şahane

• 
Sayfa: önceki 37293730373137323733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.