Şimdi Ara

PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 17 Misafir (2 Mobil) - 18 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
94.523
Cevap
753
Favori
4.683.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 3122
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3467
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2072
  • Favoriye Eklediklerim 767
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Raising Kratos (3467 mesaj) Bonobo643 (1477 mesaj) Perro_De_Levantamiento (1399 mesaj) Thejoker58906 (1189 mesaj) Press a Key (1171 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (51816 mesaj) Mobil (25396 mesaj) Mini (3806 mesaj) Uygulama (13504 mesaj)
  • @
178 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
79. Sırada  bugün en iyi #3
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |
Giriş
    6634 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Phoneix-34

Ben de alanların pişman olması gereken bir durum görmüyorum, tam tersine ne güzel ki herkesten önce alıp ilk deneyimleyenlerden birisi oldunuz.

Kaldı ki ne zaman alacağımız belli bile değil gidip mağazalarda istediğimiz gibi alamayacağız stokların akıbeti belli değil çünkü

|
    |
  • Yarbay
    10003 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Evet bende öyle duymuştum hocam. Bakalım nasıl bir fiyatlandırmaya gidecekler gerçekten merak konusu. :)

@tospik

|
    |
    Bahsedilenler: tospik
  • Binbaşı
    1788 Mesaj

Erken alanlar darılmasın ama şuan yeni nesile çıkan oyunları toplasak bir elin parmaklarını geçmiyor. Yine eski nesildeki oyunlar oynanıyor. O yüzden acele etmeyip sabredenler daha kârlı çıkacak bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 31 Aralık 2020; 19:29:3 >
  • Yarbay
    2657 Mesaj
    Sarı sayfaya baktım fiyatları düşünmüş stokcular .. istediğiniz kadar düşürün isterseniz 2 bin TL yapın sizden zerre ürün almam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5766 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Beyler bu kulaklık ve kol da düşüyor değilmi onlar ne kadar dan satılacak acaba ?

Soruyu tekraklıyorum.

• Yarbay
    2707 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Arthur.Morgan

7500 MS'nin fiyatıydı Sony bombalayana kadar. O yüzden bi bin lira da düşersek aynı hesapla, hakkı 6.500 gibi görünür. Ne kadar gerçekleşir göreceğiz. Ancak geçen günlerde stok konusunda yaptığımız işlemler min. 7000 sonucunu veriyordu.

Hayırlısı...

|
    |
  • Binbaşı
    1305 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Erken alanlar darılmasın ama şuan yeni nesile çıkan oyunları toplasak bir elin parmaklarını geçmiyor. Yine eski nesildeki oyunlar oynanıyor. O yüzden acele etmeyip sabredenler daha kârlı çıkacak bence.

Hocam haklisin demem için görmem lazim.
    Önümüzdeki 1 ay içinde
    8.300 ün 1 kuruş alti bir fiyata alinirsa ozaman katilirim.

(Overgame,teknosa, turkcell,vatan,evkur,mediamarkt)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    822 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

İyi de ticaret için almıyorum ki ben karı zararı hesap edeyim. Bu zamanda elimde kalan tek keyfim oyun oynamak. O yüzden erken aldığıma üzülmüyorum aksine inşallah daha da ucuzlar da daha çok kişi sahip olur diye düşünüyorum.

Umarım beklenilen gibi düşer konsol fiyatları stoklar da biraz artarsa çok daha fazla insan erişebilir.

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 11 gün cezanın, 10 gün 1 saat 12 dakika kadarı kaldı.

Evet aksesuarların fiyatıda düşcek

|
    |
    Thejoker58906 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1274 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Ya hocam allah aşkına neyin değerinden kırpmışlar hala özel fiyatlandırma yaptılar teranesine inanıyor musunuz

Alıntıları Göster

8300 TL 'yi o dönemin euro kuru ile böldüğünüz zaman 420€ civarı bir hesaplama çıkıyordu. Enis Kirazoğlu yapmıştı bu hesaplamayı kanalında. Güncel durumda 500€ ya yükseltilip 7500 lira civarı fiyata satılacaktır diye tahmin ediyorum.

• Binbaşı
    1476 Mesaj

Yani evet öyle durumlar maalesef.Bugune kadar hiçbir konsolu çıkışında almadım.Bu sefer hemen almamamın sebebi,o dönemdeki dövizin zaptedilemez durumuydu.Yani bir 3 ay sonra bu fiyatları bile bulamama ihtimali böyle bir karar almaya itti beni.Dedigim gibi faizler yukselmeden çektik krediyi.O yüzden bir nebze olsa da kârdayım.Tabi Phoenix hocamın dediği gibi tadını çıkara çıkara 1,5 aydır keyiften keyife akıyorum.O yüzden pişman olunacak bir durum yok:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 31 Aralık 2020; 19:33:16 >
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1352 Mesaj

İlk alanlar olarak bir risk aldık, tıpkı kur riskini göze alıp konsolu almayıp vergi düşmesini bekleyenler gibi. İkinci grup olan almayanların kumarı tuttu, bizimki tutmadı  .

Açıkçası yapacak bir şey yok, bu noktadan sonra soğuk su içmek gerek aradaki fark için. Ben yine de erken aldım diye pişman değilim. Aldıktan sonra 3 hafta içinde Demon's Souls Remake gibi bir şaheseri bitirme şansı elde ettim, Miles Morales'i yeni nesilde deneme şansı buldum. Yaşanan durum tamamen ülkemizdeki kararların gündelik olması ile alakalı.

Ben ön siparişte 8300'den alırken bile stok kovalamak zorunda kalmıştım. Bugüne kadar bekleyerek doğru kumarı oynayan arkadaşlar da, umarım ucuzdan stok sıkıntısı çekmeden alırsınız konsollarınızı  .

|
    |

• Yarbay
    6634 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wardstone

8300 TL 'yi o dönemin euro kuru ile böldüğünüz zaman 420€ civarı bir hesaplama çıkıyordu. Enis Kirazoğlu yapmıştı bu hesaplamayı kanalında. Güncel durumda 500€ ya yükseltilip 7500 lira civarı fiyata satılacaktır diye tahmin ediyorum.

Alıntıları Göster

8300 TL'yi 420'ye böl bakalım kaç çıkıyor ? Euro kurunun 19 olduğunu ne zaman gördük  

• Yarbay
    13266 Mesaj
    Digital ne zaman çıkıyor

• Binbaşı
    1352 Mesaj

Hocam fiyat düşüşü diğer firmaların da ürünleri kapsar mı, misal SteelSeries Arctis ürünleri gibi ürünleri. Eğer öyleyse konsoldaki fiyat farkına değil ama kulaklıktaki ödediğim farka üzüleceğim  

|
    |
    06bjk661903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    952 Mesaj

Bu sizin suçunuz değil. egononi çog eyi diyenlerin suçu.
    |
    |
    Bonobo643 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    56 Mesaj

Digital Sürümü 2021 yılında gelecegi soylenmisti.

|
    |
    istanblue001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1274 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

8300 TL'yi 420'ye böl bakalım kaç çıkıyor ? Euro kurunun 19 olduğunu ne zaman gördük  

Alıntıları Göster

Vergiler ile hesabı var diyorum 8300'ü 420 ye böl diyorsunuz hocam daha saat 8 bile olmadı  

• Uzaklaştırılmış 11 gün cezanın, 10 gün 1 saat 12 dakika kadarı kaldı.

Onu bilmiyorum kardeşim 😁

|
    |
    kataaay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5766 Mesaj
    Bekledik umut ettik düştü şimdi düştüğünde stok bulup birde yapıştırırsam şahane

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,236
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.