Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3730. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: duayen2 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 29 Misafir (2 Mobil) - 28 Masaüstü2 Mobil
5 sn
180.803
Cevap
1.518
Favori
9.822.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 37283729373037313732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu kulaklık ve kol da düşüyor değilmi onlar ne kadar dan satılacak acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    Bende ona seviniyorum hocam zaten.Kendini uyanık zannedenlere güzel bir ders olacak 7 dende zor satarlar garanti süresi geçiyor 😁
  • Peki aksesuarların fiyatı düşecek mi?

• Şu hesap doğru mudur forumdaşlar, 420 euro geliş fiyatı üzerinden 420 üzerine %20 gümrük %20 ötv %18 kdv %10 da ithalatçı ve bayi karı koyarsak 785 euro yapıyor, 9 ile çarparsak 7 bin TL yapıyor, bu işlemi %50 varken yaptığımda 8800 TL çıkıyordu Sony tr 500 TL lik bir kar marjından vazgeçmiş görünüyor, yeni fıyatda da aynı şekilde davranırsa 6500 TL olabilir yok vazgeçmezse 7 bin TL bekleyebiliriz yeni fiyatı

• ANIL007 kullanıcısına yanıt

Yurt dışından (Avrupa’dan) aldığınız zaman da garantisi oluyor hocam (içinden çıkan kitapçıkta Türkiye’de 1 yıl garantisi olduğu yazıyormuş). Malum yerden alırsanız da kendisi 2 yıl garanti veriyor. Dijital çok az üretildiği için Türkiye’de geç çıkacağını düşünüyorum. Eger yurt içinde ısrarcıysanız biraz bekleyeceksiniz maalesef

• 8300 e alanlar ne olacak, 8300 den fiyat düşerse fiyat farkı alabilecek miyiz ?

• Beckonn B kullanıcısına yanıt

Ben 6500-6700 arası bir fiyat bekliyorum. Yani dediğiniz rakamlara yakın olur gibi.

• Hocam MS konsollarda kar marjını yüksek tutmuştu. CD’li versiyonun 6500-7000 arası olacağını tahmin ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 31 Aralık 2020; 19:27:50 >
  • Zannetmiyorum hocam, kimden talep edeceksiniz ki farkı ? Sony zaten karını her ülkede her vergi oranında sabit tutuyor keza satıcılar da öyle. Aradaki fark ise devletin aldığı vergi, yani devlet aldığı vergiyi azaltmış olacak sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: nier

8300 e alanlar ne olacak, 8300 den fiyat düşerse fiyat farkı alabilecek miyiz ?

Hayır alınmaz hocam, fiyatın yüksek olma sebeplerinden biri vergi oranıydı o düştü, firmanın elinde olan bir şey değil, ayrıca fiyatı bağımsız şekilde de düşürebilir hocam burada tüketiciyi bağlayan bir durum kalmadı artık

• quote:

Orijinalden alıntı: nier

8300 e alanlar ne olacak, 8300 den fiyat düşerse fiyat farkı alabilecek miyiz ?

soğuk su  

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Koştura koştura aldım.İyi ki aldım.Zerre pişmanlık yaşamıyorum.Kredi çektim, nispeten düşük faizle çektim krediyi, büyük bir kaybım yok.Alınmış mal alınmıştır.Keza aşağıda da yazdım, inşallah daha da düşer de herkes alır
  • tospik kullanıcısına yanıt

Evet hatta seriesx ilk olarak türkiye ye 9300 olarak gelmişti, ps5 çıkış yaptıktan sonra 8300 e düşürdüler.

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt

Ben de alanların pişman olması gereken bir durum görmüyorum, tam tersine ne güzel ki herkesten önce alıp ilk deneyimleyenlerden birisi oldunuz.

• Fake üyeliği de gelmiş bana laf atıyor ? Şikayet oluşturdum bakalım hesabına elveda de  

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Koştura koştura aldım.İyi ki aldım.Zerre pişmanlık yaşamıyorum.Kredi çektim, nispeten düşük faizle çektim krediyi, büyük bir kaybım yok.Alınmış mal alınmıştır.Keza aşağıda da yazdım, inşallah daha da düşer de herkes alır

işte bahsettiğim olay bu zaten.

memleketimizde maalesef elin avrupalısının bir kaç günlük kazancıyla aldığı konsolu kredi çekerek alabiliyoruz.

• 
Sayfa: önceki 37283729373037313732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.