Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3689. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 16 Misafir - 17 Masaüstü7 Mobil4 iOS1 Android
5 sn
180.813
Cevap
1.520
Favori
9.822.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
28. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 36873688368936903691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gaara34

Benim Dualsense L3 tuşunun üstündeki oval silikonda esneme oldu.

L3'ü hafif ittirdiğimde bile üzerindeki silikon içe doğru esneyip kalkıyor.

Kullanımı etkilemese de oyun oynarken sürekli ittirdiğin bir tuşun hissiyatının bozulması hoş değil, istemsiz kafaya takıyorsun.

Bu illaki oluyor hocam ama sende çok çok erken olmuş. Sen de amazondan almıştın yanlış hatırlamıyorsam. Çözüm yolu gösterirler iletişime geçersen...

• Bu ay iyimserlikle beraber yeni yil hediyesi llarak ps plus ucretsiz oyunu olarak witcher 3 bekliyorum. belki fazla iyimserimdir ama gecen ay kotu oyunlar servis edildiginden bu ay yeni yilla da beraber herkesin sevinecegi bir oyun gormek mumkun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • furandor kullanıcısına yanıt

Niye şaşırıyorsunuz ki?

Bu topluluğun içinde 685 Euro'ya mal ettiği konsolu(bugün 6200 TL yapar), 1 ay kullandıktan sonra(yani ikinci el olmuş) 8K TL'ye satmaya çalışıp bir de bunu sanki lütufmuş gibi anlatan donanımhaber üyeleri var.

Biz bize bunu yaparsak, karaborsacı ne yapmaz.

• Dr John H. Watson kullanıcısına yanıt
    500 dolara ver de alayım.
  • Amazon Türkiye'de bu akşam da satış olacak mı acaba? Dün açtıkları PS5 sayfasında 26 Aralık Cumartesi devam edecek diyordu ama bu sabah baktığımda kaldırılmış o sayfa.

• Şeytan diyo full ps5 setini 13kya sat sonra yayinci setupi kur heralde elgatolu koltuklu bi setup kurulur ( pulse3d, sarz istasyonu ,adaptorlü vr set , 2 joystick , 3 ps5 exc oyunu )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 26 Aralık 2020; 11:56:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreDZ

Amazon Türkiye'de bu akşam da satış olacak mı acaba? Dün açtıkları PS5 sayfasında 26 Aralık Cumartesi devam edecek diyordu ama bu sabah baktığımda kaldırılmış o sayfa.

Evet saat 18.00da satışta olacak 50 adet ile sınırlı. 1.30 dakika bile sürmüyor bitmesi elini çabuk tutarsan alabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.reddit.com/r/PS5/

paylaşımlardan da görülebileceği üzere sony'nin neden tüm konsolları amerika pazarına aktardığı anlaşılıyor. ayrıca scalper'ların 1000 dolara ps5 satabilmesine de şaşırmamalı artık.

• #MilesMoralesPS5 has by far the best RayTracing implementation on nex gen consoles! This is almost 3080 level of RT on $399 machine! Absolutely incredible!

Çeviridir :

MilesMoralesPS5 next gen konsollarında açık ara en iyi RayTracing uygulamasına sahip! Bu, 399 dolarlık bir makinede neredeyse 3080 RT seviyesi! Kesinlikle inanılmaz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 26 Aralık 2020; 15:44:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

#MilesMoralesPS5 has by far the best RayTracing implementation on nex gen consoles! This is almost 3080 level of RT on $399 machine! Absolutely incredible!

Çeviridir :

MilesMoralesPS5 next gen konsollarında açık ara en iyi RayTracing uygulamasına sahip! Bu, 399 dolarlık bir makinede neredeyse 3080 RT seviyesi! Kesinlikle inanılmaz!

Bu görsel yeni RT 60 fps modundanmi alinmiş acaba cok akici.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

https://www.reddit.com/r/PS5/

paylaşımlardan da görülebileceği üzere sony'nin neden tüm konsolları amerika pazarına aktardığı anlaşılıyor. ayrıca scalper'ların 1000 dolara ps5 satabilmesine de şaşırmamalı artık.

Hocam Amerika’da protestolar var diye konsol duyuru etkinliği erteledi Sony. Böyle bir şeyin başka ülke için yapılması çok çok düşük ihtimal. Sadece konsol stoğu değil, tüm oyun dünyası Kuzey Amerika etrafında dönüyor. Zaten PlayStation biriminin merkezi de Japonya’dan California’ya taşındı.

Bunun tek istisnası Japon oyunları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 26 Aralık 2020; 15:51:37 >

• Bende de kargo takip kısmında 2. Kol hediyedir yazıyor

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Bu gerçekse alacağım
  • Yılmaz7788 kullanıcısına yanıt
    Bende dün inanamadım şimdi girip baktım ve kocaman yazıyor

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lider.25

Bende dün inanamadım şimdi girip baktım ve kocaman yazıyor

Demek ki neymiş Playstation 5'in fiyatlandırmasında bir KAZIK varmış özel fiyatlandırma yokmuş ki 1000 TL'lik controller hediye edilmiş :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 26 Aralık 2020; 16:7:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Demek ki neymiş Playstation 5'in fiyatlandırmasında bir KAZIK varmış özel fiyatlandırma yokmuş ki 1000 TL'lik controller hediye edilmiş :))

Alıntıları Göster

Şu vergi azaltılsa da Türkiye'den sipariş versek. Stok da bulamıyoruz ya gerçi Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Sanmıyorum witcher indirimde şu an ve indirim 22 Ocak’a kadar devam edecek görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Şu vergi azaltılsa da Türkiye'den sipariş versek. Stok da bulamıyoruz ya gerçi  

Alıntıları Göster

Verginin düşeceğini düşünüyorum ben. Öyle olursa 1-2 ay içinde illa ki alırız Türkiye'den. Olmazsa da yurtdışından bu sene bakarız en kötü yazın stok yakalarız

• Amazonda 2. kol hediyeli fiyatimi 11k yoksa 8300 mu anlamadim neyin kâri

• Bu 11,200 tl.fiyat doğrumu arkadaslar

• 
Sayfa: önceki 36873688368936903691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.