Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3686. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 16 Misafir (6 Mobil) - 14 Masaüstü8 Mobil1 iOS5 Android
5 sn
180.803
Cevap
1.518
Favori
9.822.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36843685368636873688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon'dan konsol alma tecrübesine hosgeldiniz arkadaslar Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |  Tum dunya Amazon sitelerinde Xbox da Ps de stoklara girdikten sonra 5-10 saniye icerisinde tukeniyor. "Sepete ekle"ye tıklayana kadar stok tükeniyor. Turkiye'de de aynisi olmuş.

• Arkadaşlar botları alıyor ,sonra sarı sitede 10 bine koyuyorlar ,bu fırsatçılar kim dur diyecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coimbra

Ya 1 adet açtı ya da biriler botla aldı, tam 15 dkdır kontrol ediyorum son ana kadar geldim, ama taksit seçerken sepeti boşa verdi

Hocam :) taksit seçmek bu durumda en son yapılacak iş.
    Adamlar botlarla saldırıyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreDZ

Sepete ekle dedim açılır açılmaz, son 7 adet yazdı. Siparişi tamamla dedim, tükendi dedi. Ya 10 adet gibi komik bir sayıda satışa sundular ya da doğaüstü varlıklar ışık hızında sipariş geçiyor, başka açıklama getiremiyorum ben buna.

Sen yine görebilmişsin, ben eline telefon verilmiş orangutan gibi 15 dakika saf saf f5'ledim. Herhalde biraz gecikecek diye düşündüm. Saniyelik f5'lediğimi düşünürsem 1 saniyede tükendi demek... Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• bLooP B kullanıcısına yanıt
    Ruhumuz fakir
  • Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Takip kısmında bu çıktı bide hediye kolmu göndericekler acaba:)

• trouble1 T kullanıcısına yanıt

resimde bir karışıklık olmadıysa öyledir, zaten ds5 gif ile sürpriz diye paylaşım yapmışlardı direk konsol stoğu için yapmaları saçma biraz

Hocam nasıl bir süper gücünüz var merak ettim. Ben stok bile göremedim. Hayırlı olsun.
  • Amzon com tr 1000 tane stok yaratamıyor ayıp be. Hiçbir üründe ucuza sattıkları bir şey yok millet amazon gazı diye abartıp duruyor. Diğer ülkelerde süper fırsatlar varken bizde bir cacık yok.

Hadi ithal üründe kur yüzünden indirim yok e kardeşim kitapta bile daha pahalı nasıl iş bu?

• Sony Playstation 5 Dualsense Şarj Istasyonu Almk İsteyen arkadaşlar Hb ve overgame'de Stok Mevcut.
  • Stokcular'dan bu fiyatlara ps5 alan varmıdır gerçekten ? Hiç PS5 alamasam bile onlardan asla almam .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furandor -- 25 Aralık 2020; 18:59:57 >
  • Korkarım ki evet

• jermines kullanıcısına yanıt

Diğer satıcılar kısmında tam 18:01 de çıktı hocam teşekkürler

• amazonda evonline isimli satıcı 11.300, tarıkgsm isimli satıcı 11.600 tl ye satıyor.. Seepete ekleyince de 25-30 adet stok görünüyor.. Botları bu satıcılar kullanıyor herhalde.. En azından amazonda karaborsa satıcılarının olmamasını isterdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Stokcular'dan bu fiyatlara ps5 alan varmıdır gerçekten ? Hiç PS5 alamasam bile onlardan asla almam .

Para benim için kağıttan ibaretse 20'ye de alırım 100'e de. Alan haksız değil. Parayı mezara mı götürecek adam? Konsola değil 3 ay, 3 gün önce ulaşmayı bile 100 binden daha değerli bulabilir. Gayet mantıklı hatta.

• herkesin düşüncesi farklı,ben mesela bırakın karaborsayı Türkiye de 8299 a bile almam asla ama alana da birşey diyemem tabi ki,saygı duyarım.Yurtdışı stok bekliyorum şuan güncel kurla Ukrayna da 4500 tl,Almanya da vergi indirimiyle 4200tl.

2. Kol hediye ise 7.200'e gelir konsol eğer %50 ek vergi uzatılmaz ise konsol 6.300 civarı +2. Kol ile yine 7.200'e gelir. Acaba bunlar uzatılmama haberini önceden almış olabilir mi ? Kafamda deli sorular 😀
    Gönderi ulaşınca 2.kol varsa bilgi olarak yazar mısınız şimdiden hayırlı olsun
  • Yeniada kullanıcısına yanıt

gümrük vergisinin uzatılmaması gibi bir ihtimal var mı hocam? Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• 
Sayfa: önceki 36843685368636873688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.