Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3685. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.746
Cevap
1.518
Favori
9.816.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 36833684368536863687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Phoneix-34

Yok da 50dk sonra bilgisayarın başına otur ve amazontr yi aç sürekli olarak F5 le hocam. Saat 18.00 sularında konsolu almış olursun büyük ihtimal :)

Yurtdışı istiyorum hocam, hele hele yıl sonuna ve gümrük kararına 6 gün kalmışken.

• Faradrim kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam ne mutlu size. Darısı hayırlısı ile bizim gibi alamayanların başına diyelim.

• Valla hocam onu bunu bilmiyorum da ileri de ne olacak tam kestirememek benim canımı çok sıkıyor. Oyun bilgisayarım yok, işim nedeniyle macbook gibi kompakt dizüstü kullanmak zorundayım o yüzden konsol almışken de en güçlü olan hangisiyse yani bir pc yerine geçebilecek hangisiyse onu almak istiyorum. Zaten eskisi gibi bir gaming pc sahibi olsam gözüm kapalı PS5 alır dönüp arkama bakmam ama bu durum beni düşündürüyor.

Xbox 52CU 1.8MHZ hızda kullanmış, aynı rx6000 serisinin değerleri keza ps5 de de CU düşük ama MHZ hızı yüksek. Son zamanlarda PS5 her oyunda çok önde ama ileride bu durum tersine dönerse ps5 aldığıma üzülürüm. Bu durumda da bir çok kişi neslin başında iyi çıkan neslin sonuna kadar iyi gider diyor (ki bir çok kez öyle oldu). Kaldı ki eski nesil oyunlarda rakibinden geri kalan konsol next-gen oyunlarda daha geri kalır gibi geliyor. Yani kafamda deli sorular anlayacağınız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phoneix-34 -- 25 Aralık 2020; 17:31:47 >

• Hocam farkettinmi bilmiyorum ama hala ses seda yok, unuttular mı ne dersin  

• Amazon com tr stok açtı 8.299,00 TL'den isteyen arkadaşlar bakabilirler.

• Amazon TR fake attı herhalde, 4 dakika oldu ama yaprak kımıldamadı şuana kadar.

• Amazon açtı ama alınmıyor ne hikmetse

• Bir kere gordum yeniledim sayfayi yanlislikla ve gitti. Tükendi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulenttt324

Bir kere gordum yeniledim sayfayi yanlislikla ve gitti. Tükendi mi?

yok hocam alınmıyor ödeme ekranı herşeyi girdim boşa düşürdü sepeti

• tükendi direk amazonda

• Coimbra kullanıcısına yanıt
    Şaka gibi...
  • Amazon TR 8.299 TL'den stok açtı ve açtığı gibi bitti  

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Amazon TR 8.299 TL'den stok açtı ve açtığı gibi bitti  

2 tane falan mı acıorlar nedır bu ya?

• 8300 aceleye gerek yok stokçulara başarılar :)

• Ya 1 adet açtı ya da biriler botla aldı, tam 15 dkdır kontrol ediyorum son ana kadar geldim, ama taksit seçerken sepeti boşa verdi

• Yarın tekrar deneyin diyor kendileri 26 Aralık,ta sınırlı stoklarla tekrar satışta
  • stok falan açtıkları yok aslında; ürünleri siteye eklemeden satılması mümkün değil 2-3 ürün otomatikman düşüyor nasıl oluyor sormak lazım :)

• Sepete ekle dedim açılır açılmaz, son 7 adet yazdı. Siparişi tamamla dedim, tükendi dedi. Ya 10 adet gibi komik bir sayıda satışa sundular ya da doğaüstü varlıklar ışık hızında sipariş geçiyor, başka açıklama getiremiyorum ben buna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreDZ

Sepete ekle dedim açılır açılmaz, son 7 adet yazdı. Siparişi tamamla dedim, tükendi dedi. Ya 10 adet gibi komik bir sayıda satışa sundular ya da doğaüstü varlıklar ışık hızında sipariş geçiyor, başka açıklama getiremiyorum ben buna.

botla alım oldu muhtemelen biz alamadıysak nasıl aldılar son adıma kadar geldim siparişi tamamladım ordan düşürdü

• yakında kura ile satacaklar toki çekilişi gibi

• 
Sayfa: önceki 36833684368536863687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.