Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3683. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Cncvdr , Cncvdr , encuni , gfblugano35 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir - 13 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
180.215
Cevap
1.507
Favori
9.777.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
41. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 36813682368336843685
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TMRT

Çıkan iki next gen konsol da seleflerinin ardından oyuncuyu heyecanlandıracak pek bir şey vadetmediği için dünya çapında hype'ları çabuk kayboldu. Sanıyorum bu nesiller çıkan en heyecan yaratmayan nesil oldu. PS 2'de sanırım en heyecanlandıranıydı. Ülkemizdeki konsol ve oyun fiyatları da işin içine girdikten sonra 5-6 K'ya alabilen aldı ve çekildi köşesine. Konsollara henüz adam akıllı oyun çıkmadığı için de oynayan herkes "bu ne lan, dünün aynısı" karikatürü şeklinde devam ediyor doğal olarak. İki konsol da oyunsuz çıktılar. İnanılmaz gerçekten.

Alıntıları Göster

Konsola özel oyun yapmamalarının en büyük nedeni bana göre geriye uyumluluktur. Nede olsa PS4, Xbox One oyunları çalışıyor diye özel oyun için kasmadılar. PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

2021'de özel oyunlar ile yürüyen liderliğe oynar bu nesil. PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• bugün saat 18:00 da amazon.com.tr nin stoklarında olacakmış. almak isteyen varsa kaçırmasın

• zargana38 kullanıcısına yanıt

Dijital sürümde satılacak mı yoksa sadece cd li sürüm mü?

• Bu saatten sonra gümrük vergilerinin ne olacağı beklenmeli...

Gaza gelmeyin...

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt

ayrıntılı bir bilgi yazmamışlar

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Digital 2021 içerisinde satışa çıkacak.
  • Kasapovski kullanıcısına yanıt

Bekleyeceğiz o halde.

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt

Pearl Abyss 10 yıl önce kurulmuş, Black Desert Online adındaki MMORPG oyunu ile de rüştünü fazlası ile ispatlamış bir stüdyodur.

Bright Memory ile karıştırıyor olabilirsiniz.

• TMRT kullanıcısına yanıt

Hocam piyasada konsol yok. PS5'i ayırmıyorum, Series X'de yok. ABD'de insanlar teknoloji mağazalarında yumruk yumruğa kavga ediyor, mağaza önünde sabahlıyor. Ülkemizde 8300 TL'ye satılan konsol şu an karaborsada 10K-12K TL arası alıcı buluyor, yurtdışında da karaborsada yüksek fiyatlara satılıyor. Bir konsolun bunda daha fazla hype yapabilmesi için ne olması lazım? Savaş mı çıksın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 25 Aralık 2020; 13:19:21 >
  • bence amazon ucuz fiyat üzeriden satıcak konsolu bu aksam. gecen sene iphone 11 i 7bin tl den sattıkları gibi.

eger almayı planlayan varsa acele etsin

• yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    gereksiz olmuş dediğiniz olayı öve öve bitiremiyor kullananlar bence siz gereksiz yorum yapıyorsunuz yazıkki sizin gibi yorum yapanları ciddiye alan tipler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bıgfısh25 -- 25 Aralık 2020; 13:22:8 >
  • Arkadaşlar benim monitör de sadece displayport girişi var, bunu bir dönüitürücü ile hdmi ye çevirmek münkün mü var mı öyle bir dönüştürücü ? PS4 veya PS5 için kullanmayı düşünüyorum da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joel_Miller -- 25 Aralık 2020; 13:32:37 >
  • Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt
    Konsoldan sıkılmadı kimse kablo monütör araba özellikle tv tv tv yaza yaza bıkmadılar bilgi paylaşan arkadaşlarda girmez oldu kaçırdılar
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Black Desert Online bu gibi bir projenin üstesinden gelebileceklerini dair bir veri sunmuyor malaesef.Witcher 3 yapanların Cyberpunk'ta nasıl çuvalladıklarını görüyoruz.E işallah güzel bir oyun olur,ama ben temkinli bekliyorum bu oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 25 Aralık 2020; 13:32:49 >
  • Evet çok sıkıntılı zamanlardı. Maalesef birde bu furya çıktı ancak yapacak bir şey yok maalesef. Paylaşım yapan diğer arkadaşlar da bunun nasibini aldılar ve girmez oldular. Bir süre sonra can sıkıcı bir hale geliyor polemik ve tartışma yaratan kişiler sayesinde.

2021'de güzel oyun haberleri ve gelişmeler olacaktır o zaman daha hareketli olacağını düşünüyorum hocam. :)

@Hakanpsha

• İnşallah hocam senin paylaşımların yeter buraya fakat arada kayboluyor
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt

O risk her zaman var ama şu bir gerçek, hem CDPR hem de Pearl Abyss rüştünü ispatlamış firmalar.

2077 felaketi sonrası CDPR gönlümden göçünce, From Software ek başına tüm kalbimi kaplıyor şu anda. Ama Elden Ring ile o da çuvallayabilir.

• broodofqueen kullanıcısına yanıt

Hocam yanlışınız var, Ps5 zaten Türkyede zor bulunur ama SeriesX i Amerikadaki vs stoklarla karşılaştırmayın, şu an SeriesX neredeyse her yerde var, onun harici spotçularda da 6600 e alabiliyorsunuz. Eğer istiyorsanız 6600 e kaçırmayın.

• Spiderman Remastered için illaki Miles Morales Ultimate almak mı lazım?
    Eğer gerekmiyorsa Spiderman i yükseltmek için kaç TL istiyor
  • Bakın, eylülden beri aşırı hype'la PS5 aranıyorum. Kalbim dakikada 300 kere atıyor ps5 için. Ama şunu söylemezsem ölürüm: Xbox konusuna "En güçlü konsol" yazdılar diye gelip bu konuya "en kaliteli konsol" yazmak çok komik be hoca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 25 Aralık 2020; 14:52:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 36813682368336843685
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.