Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
180.721
Cevap
1.518
Favori
9.814.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
64. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 35303531353235333534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ambalaji acilmis kulakliklar iade alinmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt

Ben bunun standar editioni aldim. Ps edition ile arasinda hicbir fark yok desem yeridir. Tek farki kulaklik icindeki gorsel amacli cizgiler beyaz degil mavi :) kisacasi standarti daha ucuza bulursaniz ona bakin. Ben 999a teknosadan aldim. Bir hafta sonra 899a alanlar oldu

• TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt

Ben amazon trden ilk parti alnlrdanim 19unda elimdeydi cihaz ve 1016A benimki de

Hicbi fark yok. Steelseries tr fiyatlari yukseltiyor sanirim. Ps5 ciktigi icin de ayni urunu ps5 versiyon adiyla ambalaji bile degismeden satiyor. Hangisini ucuza buluyorsaniz onu alin

• Hocam ses normal de benim makine normal değil gibi geldi çat çut ses geliyor kapattıkdan sonra yüksek baya ses kaydı kovalıyorum 😃
  • quote:

Orijinalden alıntı: şopen27

Hocam ses normal de benim makine normal değil gibi geldi çat çut ses geliyor kapattıkdan sonra yüksek baya ses kaydı kovalıyorum 😃

Hocam bu tarz şeylere takmamayı çalışın. Bir yerden sonra hastalık olmaya başlıyor en ufak şeyi bile acaba sorun mu diye araştırmaya başlarsınız. Bi ara ben de böyle bi dönem geçirmiştim gerçekten her şeye takıntı yapmaya başlıyor insan. O yüzden keyif almaya bakın sese vs takmamayı çalışın. O seste normal genleşme sesi her cihazda olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: şopen27

Hocam ses normal de benim makine normal değil gibi geldi çat çut ses geliyor kapattıkdan sonra yüksek baya ses kaydı kovalıyorum 😃

Aynısı benim konsolda da var, genleşiyor hocam. 7 yıl kullandığım PS4'te de vardı hatta. :D Bir şey olmaz ondan içiniz rahat olsun.

Bildiğim kadarıyla kulaklıklarda iade yok hocam

• Arkadaşlar konsoldan zevk almamaya başladım sizde de böyle bir şey oldu mu ilk sipariş verdiğimde çok heyecanlıydım sürekli takip ediyordum 20 kasımda elime ulaştı iki oyun oynadım zevk falan kalmadı hatta son 3 gündür cihazı açmıyorum bile
  • Esk-Onur26 E kullanıcısına yanıt

Çıkış oyunlarını bitirdiyseniz normsl

C77 çıkıyor önümüzdeki günlerde, makine dinlensin biraz malum bol bol çalışır bir süre

• Esk-Onur26 E kullanıcısına yanıt
    Oyun yok ki bro
  • LeProvo kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 sene garanti den dolayı kafam rahat hatta yanacaksa da yansın 😃
  • şopen27 kullanıcısına yanıt
    Hocam eski oyunlari indirip oynayabiliyormusunuz gta 5 gibi vb
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Arkadaşlar ps5 slim çalışmaları başladı mı tahminen ne zaman çıkar 2 yıl içinde yeni çıkacak ise düz ps5'e ve oyunları olmayan cihaza para vermemek gerek diye düşünüyorum.

3 ay sonra çıkacakmış. Bekleyin bence.

• Merhaba arkadaslar,

Ps5 siparisim bu hafta elime ulasicak. Oyun almayi dusunen varsa kardeslik ile alabiliriz. İlgilenen arkadaslar pm atabilirler.

Dusundugum oyunlar;

Spider-man
    Fifa 21
    Nba 2k21

• Bu crash olaylari beni korkuttu acicasi yurtdisindan getirticektim vazgecme asamasindayim digitalin turkiye ye gelmesini beklicem garantili alirim sorun lar cozulmesse

• Cihazı alıp sorun yaşayan oldu mu ? Almak için ikinci partileri beklemek gerekiyor mu ? Yoksa sorunsuz kullanıyor mu herkes

• AIchera kullanıcısına yanıt

bende ne bir crash ne de rahatsiz eden bir coil whine var, cool whine cihazımda mevcut ama sesi gercekten cok kisik. Prizden gelen cok az bir cizirti gibi. Oyunlarda da artmiyor sesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skysonic -- 6 Aralık 2020; 10:7:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aichera

Cihazı alıp sorun yaşayan oldu mu ? Almak için ikinci partileri beklemek gerekiyor mu ? Yoksa sorunsuz kullanıyor mu herkes

Ben şimdiye kadar ne çökme nede oyundan atma sorunu yaşadım. Siperman 2 kere bitirdim hiç bir sorun yaşamadım. Bazı cihazlarda sorunlar var ama nedeni muhtemelen yazılımsal cihazda sorun olduğunu düşünmüyorum,

• Pro’yu satacağım. Ps5’i almadan ps4’teki savelerimi nasıl aktarabilirim ? Usb’ye mi kopyalamam lazım saveleri ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 6 Aralık 2020; 10:19:27 >
  • 
Sayfa: önceki 35303531353235333534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.