Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3519. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 21 Misafir (2 Mobil) - 25 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
180.704
Cevap
1.517
Favori
9.813.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
11. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 35173518351935203521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sağol hocam sanada hayırlı olsun güle güle kullan :)

• kaç gün oldu hiç güncelleme falan gelmiyor. Spiderman Miles Morales oynarken 1 kere hızlıca crash attı raporu bildir dedim.Daha sonra oyunu bitirdim şimdi new game başladım şükür birdaha sorun vermedi sorunsuz oynuyoruz ancak bu hata almayacağımız anlamına gelmiyor cihazları açıp uzun süre oyun oynarken crash korkusu yada donma kıl tüyü korkusu yaşıyoruz bilemedim bu nasıl devam edecek böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 5 Aralık 2020; 0:59:7 >
  • Benimde Valhalla'da yaşadığım anlık donma problemi devam ediyor. Ender oluyor ama oyun bi süre donup devam ediyor. Uzun oynadığım zaman 2-3 defa falan oluyodur sanırım. Can sıkıcı baya, sebebi hakkında bir fikrim yok.

• Daha önce Game Awards'u takip etmedim bu sene Tom Holland, Gal Gadot, Brie Larson ve Stephen Smith varmış sadece ödül takdim etmek için bu kadar ünlü insanları davet etmezler herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinema ve oyun sektörünün içe içe girmesiyle alakalı hocam.Oyun filmleri dizileri ya da oyuncuların PC oyunlarında seslendirme, karekter görselleri için kullanılması.Nasıl son iki üç yıldır fantasik romanların dizileri vs moda ise şuan oyun dünyası TV dünyasının modası.

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun fişten çekmeyi kesinlikle önermiyorlar hocam bekleyip PS5 in güç düğmesine basın diyorlar inşallah vermez bir daha

• Arkadaşlar özellikle amazon.de-fr-uk vs den ps5 alan arkadaşlar bakabilirse çok sevinirim

1-Konsol gümrükten geçerken kutusu açılıyormu konsolun ? Yani elinize geldiğinde öyle bir durum varmıydı ?

2- Mesela amazon.de den aldık diyelimi gümrükte vs sorun çıkma olasılığı nedir ? Böyle durumlarla karşılaşan oldumu ?

3-Özellikle amazondan nasıl stok yakalayabiliyorsunuz  Stok alarmı kurduğum halde hiç bir hareketlilik yok

Bu üç soruya cevap verebilen arkadaş olursa çok çok mutlu olurum

• helll_599 kullanıcısına yanıt

Hocam siz ön sipariş ile mi aldınız, açılan ilk siparişte mi

• broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Bence kızılmalı. Bu insanlar alıp stok yapmasa gerçek tüketici ürüne gerçek fiyatından kavuşabilecek.
  • Phoneix-34 kullanıcısına yanıt

Ön sipariş ile aldım 25 Eylülde amazon.co.uk

sorularınada cevap vereyim

1-) Benim konsolun bandrolü açmışlardı demekki kontrol etmişler benim cihazı gümrükte. Bazı arkadaşların açılmamış bandrolü tamamen şans

2-)Gümrükte sorun çıkarsa hangi kargo firması ile gönderildiyse konsol dhl yada ups onları arayıp ben amazondan herşey dahil sipariş geçtim dersiniz sorunu çözersiniz.

3-) Alarm yada ürün stoklara girince sms gönderme hikaye kendin takip edeceksin pc başında durup f5 yapacaksın belirli saatlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 5 Aralık 2020; 1:17:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoneix-34

Arkadaşlar özellikle amazon.de-fr-uk vs den ps5 alan arkadaşlar bakabilirse çok sevinirim

1-Konsol gümrükten geçerken kutusu açılıyormu konsolun ? Yani elinize geldiğinde öyle bir durum varmıydı ?

2- Mesela amazon.de den aldık diyelimi gümrükte vs sorun çıkma olasılığı nedir ? Böyle durumlarla karşılaşan oldumu ?

3-Özellikle amazondan nasıl stok yakalayabiliyorsunuz  Stok alarmı kurduğum halde hiç bir hareketlilik yok

1) hayır

2) sıfır

3) şans

• @byvolcan çok kısa ve öz olmuş çok teşekkür ederim hocam

@helll_599 Cevapların için çok sağol hocam, mesela bazı arkadaşlar şu saatlerde amazonda stok açılacakmış yazıyor; bunu takip edebileceğim vs bir site varmı ?

• Phoneix-34 kullanıcısına yanıt

önemli değil Twitter dan falan takip ediyorlardır bir gözün bu konuda olsun

https://forum.donanimhaber.com/amazon-yurtdisi-playstation-5-siparis-konusu--145589110-856

• sculpneo kullanıcısına yanıt

Mail attım hocam haber bekliyorum artık.

• Teyp kablosu ile dönüştürücü neredeyse aynı paraya satılıyor.
    Neden herkes dönüştürücü almaya çalışıyor?
    2.5A 250 V değeri olan teyp kablosunu taktığında Türkiye’de satılan cihazın aynısı oluyor. Bilindik bir marka tercih edilirse sorun yaşanmaz diye düşünüyorum. Ben ps4 fat kasanın kablosunu kullanıyorum şimdilik sorun yok.

Dönüştürücü ile uğraşıp risk almaya değer mi? Uk’dan alan bir arkadaş dönüştürücü kullanıyormuş cihazı yandı. Belki bununla ilgili değil ama dönüştürücülerin sağlıklı olmadığını hep duyuyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 5 Aralık 2020; 5:13:14 >
  • Şu saat itibariyle D&R'nin sitesinde ayın 7'sinde stoklara girip 9-12 Aralık tarihlerinde teslim edilmek üzere ön sipariş açık durumda. Sitede yazan istatistik doğru ise bugün 137 kişi PS5 almış. Ya ülkeye büyük bir stok girişi oldu, ya da büyük marketler talebin fazlalığını fırsata çevirmek için olmayan ürünlerin satışını yapıyorlar. Umarım satışlar iptal edilmez ve kimsenin keyfi kaçmaz.

https://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Sony-PlayStation5-Oyun-Konsolu/Oyun-Konsollari/Tasinabilir-Oyun-Konsollari/urunno=0001892524001

• Bu arada yeni aldığım Vestel 43U500 4K tv kumandası PlayStation 5 i de yönlendiriyor. Remote kumandaya gerek kalmıyor aşırı gereksiz kılıyor. Bende şaşırdım ama tamamen tüm fonksiyonlarını konsolda kullanabiliyorum kumandanın.

• 23 Kasım’da shop4tr’den aldığım ve 3 gün içinde gümrüğe gelen dualsense, PTT tarafından hala tarafıma ulaştırılmadı.

Kargom 2 Aralık’tan beri bulunduğum ilçenin PTT şubesinde bekliyor. Gerçekten sinir oluyor insan bu yavaşlığa.

Pandemiden çekinmesem gidip elden alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legoloman

23 Kasım’da shop4tr’den aldığım ve 3 gün içinde gümrüğe gelen dualsense, PTT tarafından hala tarafıma ulaştırılmadı.

Kargom 2 Aralık’tan beri bulunduğum ilçenin PTT şubesinde bekliyor. Gerçekten sinir oluyor insan bu yavaşlığa.

Pandemiden çekinmesem gidip elden alacağım.

Ptt kargo, belki de en ağır işleyen kargo firmasıdır. Beklemekten başka çare yok

• khimlangbuu K kullanıcısına yanıt
    İptal olacağını sanmıyorum hocam büyük ihtimal 2. parti ürünler yavaş yavaş dağıtıma başladı çünkü overgamede olmayan şarj istasyonu falanda ön siparişe açıldı 12 sinde kargoya verilecek yazıyor,demek ki o tarihlerde gerçekten ülkeye konsol ve aksesuar girişi olucak
  • 
Sayfa: önceki 35173518351935203521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.