Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sisyphus , Algenthor , stalker7777 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 15 Misafir - 16 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
180.156
Cevap
1.505
Favori
9.774.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 35163517351835193520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar d&r da açmış ben oradan aldım bilginize
  • Müzik için çok başarılı bir kulaklık fakat ben de eski modeli var o kadar başarılı değil oyunlarda.
  • Spirit_Rises kullanıcısına yanıt
    1. Miles Morales i direk oynayabilirsiniz konuların o derece bir bağlılığı yok.
    2. Evet Marvel’s Spiderman i ps5 te oynarsınız.
    3. Tvlerde 50 hz ile 60fps. 100hz ile 120 fps oynarsınız.
  • Arkadaşlar, PS5’te disc’li Valhalla oynuyorum da her seferinde tak çıkart üşendiriyor. Makinada kalsa sürekli sıkıntı olur mu mesela arada FIFA21 oynasam, kapatsam, vs. Bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IDwasHERE -- 4 Aralık 2020; 22:57:34 >
  • PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Arkadaşlar iyi akşamlar. Ps plud üyeliğim var bedava oyunları kütüphaneye ekle deyince yukarıdaki gibi bi uyarı çıkıyor. Bu neden olabilir acaba??
  • Uygun fiyata ps5 satan varmi
  • ohh süper ya heryerde deli gibi stok açıldı sevindim karaborsacıların patlamasına:)

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle_03

ohh süper ya heryerde deli gibi stok açıldı sevindim karaborsacıların patlamasına:)

17 tane kaldı sanırım, sepette en fazla 17 tane eklenebiliyor, normalde sadece 1 tane eklenebilmesi lazım tabi.

• Pentagramet kullanıcısına yanıt

az önce ordan sipariş verdim sorun yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: LastFaded

Shop4TR üzerinden Dualsense alıp da kutusundan tozlu çıkan var mı?

Ürünün jelatini sağlamdı ancak dualsense üzerinde tozlar vardı oldukça fazla.
    Sanki bendeki de hafif tozlu idi ya da ben bulastirdim bilmiyorum. Lakin sorunsuz calisiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar akşam cihazı kapatayım dedim cihaz yeniden başladı, cihaz üzerindeki tuştan kapattım tekrar baştan başladı. Zamanım olmadığı için ve cihazın fişini çekmeye cesaret edemediği için cihazı sabaha kadar dinlenme moduna almak zorunda kaldım. Aynı problemi yalayan var mı, kapanmıyor cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir sorum olacaktı ilk defa Overgame üzerinden alışveriş yaptım ve şarj istasyonu için sipariş verdim ödemeyi aldı fakat ödeme ekranında takıldı ve sipariş geçmişim boş görünüyor, sadece PayTR üzerinden ödeme dekontu geldi. Sizde de aynı durum var mı yoksa sadece benim siparişte mi sorun olmuş?

• saintmedic kullanıcısına yanıt

bende ilk defa burdan alışveriş yaptım, sarj istasyonu sipariş ettim, işlem geçmişimde görünüyor,

sizde işlem sırasında bir hata olmuş olabilir, pzt firmayla görüşün derim bi sorun olacağını sanmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sculpneo -- 5 Aralık 2020; 0:2:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle_03

ohh süper ya heryerde deli gibi stok açıldı sevindim karaborsacıların patlamasına:)

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CMB34 -- 10 Aralık 2020; 23:20:35 >
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    113 kişi sepete eklemiş kesin patlamistir.
  • Bu şarj istasyonu 469₺ değil miydi? Aksesuarların fiyatları mı düştü acaba.

• Raising Kratos'u izledikten sonra Fortnite skin haberini görmek ve bugün lolitalar gibi el kol sallayıp dans eden Kratos görmek beni felaket yaraladı. Cory Barlog hüngür hüngür ağlamıştır herhalde bu olayların karşısında. Oldum olası sevmem bu Fortnite'ı zaten inşallah batarsın Epic

• quote:

Orijinalden alıntı: IDwasHERE

Arkadaşlar, PS5’te disc’li Valhalla oynuyorum da her seferinde tak çıkart üşendiriyor. Makinada kalsa sürekli sıkıntı olur mu mesela arada FIFA21 oynasam, kapatsam, vs. Bilgisi olan var mı?

Normalde Olmaz hocam Ps4 de çok oynamadım öyle. Tabi aylarca durması da doğru olmaz. Belki okuyucu bozulur zamanla.

• CMB34 C kullanıcısına yanıt

Valla ne yalan söyleyeyim size kızamıyorum. Alan var ki satıyorsunuz. Sorun alıcı bulması, alıcı bulduktan sonra 15'e değil 20'ye bile satılır. Bu bir eğlence aracı esasen, bildiğin arzu nesnesine dönüştü meret. Hayırlı keriz avları diliyorum size.

• Arkadaşlar selam. Ps5e geçmeden önce save dosyalarımı yedeklemek istiyorum.
    1-En güvenilir yöntem nedir?
    2-Satın aldığımız mesela pri haklarına ait oyunların da save dosyası ayrıca mı alınmalı?
  • 
Sayfa: önceki 35163517351835193520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.