Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
180.823
Cevap
1.520
Favori
9.823.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
29. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 35143515351635173518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film yolda, MGS Remake'de yolda olabilir. :)

• yokboylebısey Y kullanıcısına yanıt
    Yine mi sen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt

🤗🤗

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet benim de konsolum 21 Kasım’dan beri ilk kez kapandı. Fifa 21 Next Gen oynuyordum. Hiç hata vermeden birden mavi ışık verdi konsol ve kapandı. 😄

Ekleme: genişletilmiş depolama ile ilgili bir hata verdi açınca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 4 Aralık 2020; 21:13:21 >
  • Kasapovski kullanıcısına yanıt
    Evet ben artık sorunun yazılımsal olduğunu düşünmüyorum. Bu ne abi her oyunda aynı şey olur mu? Bir de daha yeni çıkmış bu oyun yani test etmiyolar mı ediyolardır illa ki. Tr’den mi almıştınız makineyi?
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    Serbest piyasa öyle değildir . Rekabet kurulu var düzenleyici kurullar var, karaborsa yasak. Ticaret Bakanlığı böyle konularda uygulama üzerinden şikayet alıyor arkadaşlar. Kaldı ki serbest piyasa satıcılara yöneliktir vergisini vermeden satış yapıyorlar neyin piyasası bu. dileyen dilediğini eleştirir burası forum insanları keriz diye nitelendiriyor .
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Amazon Fransa’dan aldım cihazı. İlk kez Fifa’da geldi başıma. Cold War’ı sorunsuz oynadım ancak ilk konsol kapanması Fifa’da oldu. İlginç.
    Hocam kapandığı an alete baksaydınız bi sıcaklık vs var mıydı?
    Yapma hocam :) inşallah aletler bize gelene kadar bu sorunlarla ilgili güncelleme gelir. Bence aletler yeni daha alışamadılar
  • Miles morales spiderman den once cikan ps4 e gelen marvel's spiderman i ps5 de oynayabiliyor muyuz? Miles morales buboyunun devami deniyor o yuzden ilk oyunu oynamak istiyorum bu mumkun mu arkadaslar? Bir de 100hz panel 4k sony xf9005 tv ile kullanacagim. Tv hdr destekliyor ama 120hz degil. 120hz olan bir oyun su anda var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS5'i Eşine "Hava Temizleyici" Olarak Gösteren Bir Adam, Yalanı Ortaya Çıkınca Konsoldan Oldu

https://www.webtekno.com/yalani-ortaya-cikan-adam-ps5-oldu-h102959.html

• Fifa 21 de cihaz ciddi bir sıcaklık vardı ama umursamıyorum garanti li aldık işe yarasın yanar umarım 😃
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Yok dostum gayet serindi cihaz. Cihazdan ben çok memnunum. Sadece ilk kez kapandı. Bakalım Fifa Next Gen oynamaya devam ediyorum şu an. Bir daha kapanırsa bir çaresine bakacağız artık.
    İnşallah çökmez bi daha hocam 😂
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Ben yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Çünkü sürekli kapanıyor denilen Cold War bende hiç kapanmadı. İlk kez Fifa next gen ile başıma geldi.
    Benim cihazda GoT oynarken aynı şekilde kapanmıştı. Açılırken de elektrik kesilmiş gibi açılmıştı. Yazılımsal olması kuvvetle muhtemel.
  • NatDrake kullanıcısına yanıt
    İleriki dönemlerde göreceğiz bakalım. Bende harici hdd takılıydı. Ondan önce hdd düzgün kaldırılmadı uyarısı ve sorasıyla onar geldi. Sonra da açıldı.
  • Arkadaşlar ps5 için monitör tavsiyesinde bulunabilir misiniz? TV alamayacağım ona göre bari monitör alayım. 165 hz ve 144 hz ürünlere baktım ama çoğu hdmi 2.0 ve full HD.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 35143515351635173518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.