Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: theheretic , theheretic Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.698
Cevap
1.517
Favori
9.812.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 34793480348134823483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TGA'da bir çıkış tarihi gelir artık. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KrallŞaplakçı

Kratos reis fortnite oyununa konuk oluyormuş :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• KrallŞaplakçı kullanıcısına yanıt

Sony'nin sahibinin evlatlarını esir almış sanırım Tencent. Başka mantıklı bir açıklama göremiyorum çünkü. Sony açık ara en büyük markasını bu şaklabanlığa maskara edecek kadar çıldırmış olamaz...

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

2 ps5 te primary hak olmuyor ben bu gün Spider-Man: Miles Morales oyununu kiraladım. Oyunu kiraladığım hesaba girip primary hak yapmak istediğimde Bu ayarın etkinleştirildiği başka bir ps5 sisteminiz olduğu için konsol paylaşımı ve çevrimdışı oynama şu anda etkinleştirilemiyor. Diye hata verdi kendi hesabıma geçiş yapıp oyuna girmek istediğimde kilitli gözüküyordu. Daha sonra oyunu kiraladığım arkadaşa söyledim oda oyunu kiralayan kişiye söylemiş Primary hakkı disable et diye o primay hakkı disable edince daha sonra ben aktif ettim kendi hesabıma geçip başarılı bir şekilde oynadım

bilgilendirme için teşekkür ederim hocam

• Ps4 doneminde aldigim joystick koruyucu buna da uydu. Mavi beyaz fena olmadı bence.

• Cory Barlog'un tweetini paylaştım, görmediniz galiba, yok oyle bir olay

• GoldPunch kullanıcısına yanıt

üf eve bak yaşıyorsun bu hayatı PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Sony'nin sahibinin evlatlarını esir almış sanırım Tencent. Başka mantıklı bir açıklama göremiyorum çünkü. Sony açık ara en büyük markasını bu şaklabanlığa maskara edecek kadar çıldırmış olamaz...

Mortal Kombat’a bile çıktı yahu. Zeus’u harcayan adamı elin sümüklü Scorpion’u dayak atıyordu.

Bu ne kepazelik ya. Koskoca Kratos reyisin bu oyunumsu saçmalıkta ne işi var PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Bazı kullanıcılara Cyberpunk ulaşmış, oyunun eski nesil versiyonu çalışıyor olsa bile oyun yeni nesil konsollarda 30 FPS’de çalışıyormuş, FPS kilidi varmış

• Ps5 te rainbow odeneyen arkadaslar oldu mu acaba ?

Monitorde 1k 120 fps nasil bir performans aldilar merak ediyorum.

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Benim anlamadığım PS5 devkiti yapımcılara en az 1 sene önce ellerine ulaştı, yeni nesil sürümü çıkışa yetiştirememek nedir ya böyle bir oyun için ne yapıp edip yetiştirmeleri gerekiyordu.
  • SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Yok olmasına yok da twitter çalkalandı insanların oyun içi battle pass sayfasında gözükmüş. İşin aslı umarım gerçekleşmez ama sanki olacak gibi duruyor
  • ps5 benim için bf6 çıkana kadar yok hükmündedir

• İnceden uyarılar başlamış ⚠️

• Fortnite para basıyor demek ki Kratosu bile koyacaklarına göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviator_ -- 3 Aralık 2020; 9:10:42 >
  • SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Bu adam da o kadar çok troll twit atıyor ki doğru mu yanlış mı neye inanacagini şaşırıyor insan
  • Source kullanıcısına yanıt
    CDPR her şeyiyle iyi güzel de witcher da sadece XOX'e performans modu getirmişti. İnşallah bunda da öyle bir yol izleyip başlangıçta sadece XSX'de 60 FPS demezler.
  • 
Sayfa: önceki 34793480348134823483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.