Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3475. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
180.834
Cevap
1.521
Favori
9.824.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
88. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 34733474347534763477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyun 2021'in oyunu olur gibi  Buram buram kalite kokan bir yapım geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

Dün oynadım Update gelir gelmez; V-Sync kapalı oyun içi 120Fps. AA, AF ise inanılmaz fark ediyor ki eski versiyonda net göremediğin uzak mesafeyi bunda daha net ve yırtılmalar olmadan gördüğün için duvarın üzerinde açılan delikten bile düşmanın her animasyonunu görebilmen mümkün, ekstra bir görüş açısı geldi oyuna. Patlamalarda vs çevre deformasyonu, modellemeler daha iyi. Yalnız ben Adaptive Trigger'la yaptıklarını çok beğendim ve bu bir FPS oyun için kontrolleri oyuna entegre etmek konusunda devrim gibi bir olay. Oyun çok daha iyi bir halde şuan ve Next Gen görünüyor Update'den sonra. Mümkünse derhal alıp deneyin.

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim hocam. Ocak gibi bi yasak vs. olmazsa İsviçre’de olacağım. Eğer stok sorunu olmazsa alıp deneyimleriz inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar DualSense şarj istasyonundan hala ses yok değil mi ?

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Nuh diyor peygamber demiyor stok a girmiyor. Dün letgo da bir satıcı gördüm 800 lira istiyor
    Valla hepsisony den bekliyoruz, gumrukte vs bu hafta gelcek muhabbetinde kaldik :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Bu oyun 2021'in oyunu olur gibi  Buram buram kalite kokan bir yapım geliyor

Ba-yıl-dım!

Photo-mode'larda saatlerimi harcamışımdır. Çok beğendim CyberPunk'ın photo-mode'unu da. Her detay var.

Steam'den pre-order yapmıştım, bekliyorum. 2K çözünürlükte - High quality - 30 FPS kilitli şekilde Xbox gamepad ile tek nefeste oyunu bitirip rafa koyduktan sonra PS5 Upgrade alınca orada da defalarca oynamak istiyorum.

• Bu amazon için ps5 stoğu ne alemde hala gelmedi. 1 aydan az kaldı 2021e bir bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: roverman

Valla hepsisony den bekliyoruz, gumrukte vs bu hafta gelcek muhabbetinde kaldik :/

amazon Amerika'da geçen hafta stoklara girmişti burdaki fiyat uygun diye sipariş vermedim

• Hobaaaaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Yayıncıların hepsi ölümüne sessiz makine diyordu peki onlar ne oldu cihaz daha çıkalı 1 ay olmadı.

Öyle zaten, deli gibi demon's souls oynuyorum, "0" ses

• quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

İstediği kadar editlesin.

Bu nedir yav evleri gibi ahır sanıyorlar herhalde burayıda. Vallaha mesgul değilsen ver mahkeme sürünsün.

Ya bende hepsisony den on siparis verdim iste burdan almak mantikli geldi bileydim onuda yurtdisindan alirdim, cidden kolu kabloyla sarj etmek eziyet, sarj standida icinden ciksa cihazin muazzam olurdu :)
  • ne güzel anlatmışın   

• quote:

Orijinalden alıntı: roverman

Ya bende hepsisony den on siparis verdim iste burdan almak mantikli geldi bileydim onuda yurtdisindan alirdim, cidden kolu kabloyla sarj etmek eziyet, sarj standida icinden ciksa cihazin muazzam olurdu :)

valla eziyet kulaklıkta aldım kablo kaynıyor ortalık

• Hadi konsolu geçtim şarj istasyonu bulamıyor olmak !! Ne bileyim hiç mi stoklu çalışmadılar acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Hadi konsolu geçtim şarj istasyonu bulamıyor olmak !! Ne bileyim hiç mi stoklu çalışmadılar acaba.

hocam ben de anlamadım hiçbir yerde stok yok

• En son aliexpres ten şu çakma olanlardan alıcam geçicem artık.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam, ilginiz için teşekkür ederim.

Astros ve Fortnite (hem story hem multiplayer modu) haricinde 3 adet “ps4” oyunu oynadım birer saatten.

Onlarda herhangi bir problem olmadı. (gow, cod mw2, last of us)

Hata rapor kodu malum kod ce-108255-1

Lakin can sıkıcı kısmı (tabi ki başka cihazların aynı oyunu problemsiz oynatırken benim cihazın donmasının yanısıra) Fortnite’ta donma olduğunda ne kol ne konsol çalışıyor, hata raporlama ekranına da atmıyor,

Donma sonrası aşağı yukarı ilk 10 dakika güç tuşuna dokununca 3 bip sesi çıkarıyor her basışta.

Ekranda oyunun donuk hali dururken bi 15 dakika bekletiyor beni, ortalama 15 dakika sonra ancak güç tuşu işlevsel hale geliyor,

Bir kere bir saniyeliğine basıyorum, ışıklar yanıp sönmeye başlıyor, 3-5 dakika yanıp sönüyor, ardından cihaz kapanıyor..

Açınca düşük çözünürlüklü siyah ekranda kısa süren bir işlem yapıyor, ardından hata raporlama sayfası geliyor, sonra konsol açılıyor.

Astro’da en azından direkt hata rapor ekranına atıyor. Artık buna sevinir oldum :)

Grafiksel, görüntüsel herhangi bir problem yok. Absürd ses yok. Kasma yok, aşırı ısınma yok (fanın üflediği hava ılık çoğu zaman)

Oyunu silme, cihaz tam açık konumda ve arka planda hiçbir işlem yapmadan, indirmeyi duraklatmadan tekrar indirme, rebuild database, ayarlardan sıfırlayıp oyunu tekrar indirme, yetmedi safe modda usb’den sıfır yazılım atma üstüne oyunu tekrar indirme, kullandığım 4k tv’de hdmi slotlarını deneme, eski 1080p tv’de ps5 hdmi kablosuyla deneme, 1080p tv’de digiturkun hdmi 2.0 kablosuyla deneme, şimdilik yaptıklarım bunlar. Hepsinde sonuç aynı.

Şuanda astro ve fortnite harici ps5 oyunu olarak bir tek worms yüklü, bu oyunu deneyebilirim. Bugsnax de yüklüydü ancak malum cihazı usb’den sıfırlayınca gitti, tekrar indirmedim.

• Photo mode'u ben de çok seviyorum, ilk defa bir oyunda bu moda bu kadar özen ve detay ayrıldığını görüyorum.

Yeni nesil konsol ve ekran kartlarında bu oyun muhtemelen inanılmaz gözülecek.

Oyunda gösterdikleri her şeyde o kadar çok detay var ki, oyunun yapım süresini normal buluyorsun. Çok büyük bir yapım geliyor gibi ve Witcher 3 gibi yıllarca dilimizden düşmeyecek.

Rpg oyunlarında çıta bir kere daha yükselecek anlaşılan ve çıta yine CD Projekt tarafından yukarı çıkartılıyor... Çıksa da oynasak artık

• 
Sayfa: önceki 34733474347534763477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.