Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ulwi , webster21 , MarvelX , kaplan81 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
180.634
Cevap
1.517
Favori
9.809.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
57. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 34623463346434653466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yalnız bir ara Metal Gear ve Silent Hill isim haklarını kullanmak için Konami ile anlaştığı söyleniyordu Sony nin. Eğer böyle bir şey olursa direk ps5 özel oyunu olarak gelir iki seride

• quote:

Orijinalden alıntı: victoribarbo

Bu mesaj silindi.

Ulan zaten Ps plus sahipleri oynayabilir online oyunu, orada 159 tl yazmanın hiç bir manası yok. Ps plus sahibi olmayan neden alsın? Yine karavana tetrisçi. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 1 Aralık 2020; 22:15:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım yapar bir sürpriz ve ortalığı şenlendirir hocam bakalım ne çıkacak

• victoribarbo kullanıcısına yanıt

Ban hayırlı olsun :))

• Bu plus collectionstaki oyunlardan bazılarını yeğenimin hesaptan kütüphaneye eklemeyi düşünüyorum ps4ünde oynayabilsin diye ama bu ban olayı vs kafamı karıştırdı, radara yakalanır mıyız acaba  

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank Slade

Bu plus collectionstaki oyunlardan bazılarını yeğenimin hesaptan kütüphaneye eklemeyi düşünüyorum ps4ünde oynayabilsin diye ama bu ban olayı vs kafamı karıştırdı, radara yakalanır mıyız acaba  

Banlananlar işin suyunu çıkarıp çok sayıda hesaba collection oyunlarını ekleyenler. Millet ebayde 5-8 dolara satmaya çalıştı...

• Frank Slade kullanıcısına yanıt

Bir hesap için yaparsanız bir sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum. O ban olayı bu işin bir şeyini çıkarıp olayı ticarete dökenlere yönelik.

• Bi hesaba ya yeni aldı ps pro sağdan soldan oyun almasın diye ekleyeyim diyorum da emin olamadım.

@kataaay @hagiosmann

• Leo Langstrumpf kullanıcısına yanıt

Varsa ilgisini çeken yazayım. Açtım kolun içini baktım. Dualshock 4'te de olan R2/L2 tuşlarının altındaki [ şeklindeki telin üst tarafı tuşa oturması gerekirken oturmuyordu biraz takmaya çalıştım ama telin üst tarafı bıraktı kendini koptu. Garantiye gönderecez mecbur. Shop4tr'den kol alsam garantisiz sanırım bilgi veren olursa sevindirir beni.

Hocam geçmiş olsun. 6 ay firma garantisi var deniliyordu sanki. Sony garantisi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NatDrake -- 1 Aralık 2020; 23:48:39 >
  • Elden ring
    Hideo kojima yeni ip (silent hill ) -kesin
    Mgs remake

Beklentilerim bunlar hocam . Birde sony ‘nin Hideo kojima ve bluepoint oyun stüdyolarını satın alması haberini bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 1 Aralık 2020; 23:52:25 >
  • victoribarbo kullanıcısına yanıt

Fiyatı aynı. Oyun tüm platformlarda %75 indirimli fiyatı ile 40 tl. Diğerleri için indirim yokmuş gibi yazmislar tek fark o.

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

TGA 2020 Festival with playable first-look demos at upcoming games.

Hangi oyunları demo olarak gösterecekler tahminleri alalım. :)

Elden Ring

God of War : Ragnarok

Horizon Forbidden West

@Ellie_Williams @tospik @Naughty Dog @Dark Saga

God of War: Ragnarok'dan bir oynanış videosu gelmesi yeri göğü inletir. Elden Ring'den de artık uzun bir video gelmesi lazım, duyurdular ses soluk kesildi. Silent Hill duyurulmasını bekliyorum birde. Final Fantasy 16'dan da oynanış videosu gelebilir

• Red dead online alan varsa acaba normal sürüme yükseltme ücreti ne kadar, öyle bir seçenek sunucaz demişlerdi

Kolun içini açtığın için garanti dışı olmaz mı?
  • Kasapovski kullanıcısına yanıt
    Maalesef hdd yok şimdilik desteklenen ssdleri beklemekten başka çarem yok hdd alıp boşuna ek masraf etmek istemiyorum
  • Bu zırıltı sesi coil whine mı oluyor
  • Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt

Aynen hocam, bende de var malesef, oyunu oynarken duyulmuyorda şöyle bi ana menüye döneyim dediğimde duyuyorum valla

• Sizce gow ragnarok görecek miyiz tga da
  • Ps5 uyumlu 43 inç en uygun fiyata tv hangisi arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 34623463346434653466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.