Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Coimbra , steven_stiffler , iStrange Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir (1 Mobil) - 18 Masaüstü2 Mobil
5 sn
180.787
Cevap
1.518
Favori
9.820.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
67. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 34613462346334643465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Gow Ragnarok demeyi o kadar çok isterdim ki...ama tabi olmaz şimdi,o yüzden Horizon diyorum.

Sony sürprizleri seviyor her zaman benim ümidim var ama Horizon'u daha öne gösterdikleri için Oynanış görebiliriz büyük ihtimal. :)

• NatDrake kullanıcısına yanıt

Bu hali ile bile muhteşem. Ne zaman güncelleme alacak bellimi acaba

• guguk kullanıcısına yanıt
    Kulaklık konusunda baya yabancıyım hiçbir fikrim yok ne yazık ki 😓
  • Ben Kojima'dan ümitliyim. Adam Geoff ile kanka. Belki bir sürpriz yapabilir.
  • Demons souls harika olmuş. Ps kardeşinin ısrarı üzerine almaya karar verildi. Normalde indirim bekleyelim demiştik fakat çok almak istedi. Pek hevesli değildim daha yeni niohu bitirdim souls like oyunlarına ara vermek istiyordum. Ancak gerçekten harika olmuş. Cyberpunk+ demons souls ile uzunca süre oyun aramam herhalde. Gerçi valhallada yarıda kaldı onu ds bitirmek lazım bir ara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LordMurat55 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah üstadım ps4 pro bunun yanında roketti gerçekten. Çekilecek bir ses değildi resmen o. Bu şahane o konuda cidden.
  • Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Teknosada ps5 stokta var diye girdim. Sepete ekledim. Siparisi verdim ama sepetinizdeki ürün tükenmiştir yazdı

• Horizon ve Elden Ring büyük ihtimalle gösterilir.

Bunun yanı sıra birkaç yerde Kojima tarafından yapılan bir Silent Hill oyununun ve MGS Remake'in duyurulacağı konuşuluyor ki olay olur olay Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• F-G kullanıcısına yanıt

Hocam hesapları banlıyor Sony. Hem sizin hesap hem de karşı tarafın hesap gidiyor. Hiç denemeyin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kataaay

Horizon ve Elden Ring büyük ihtimalle gösterilir.

Bunun yanı sıra birkaç yerde Kojima tarafından yapılan bir Silent Hill oyununun ve MGS Remake'in duyurulacağı konuşuluyor ki olay olur olay  

Hocam senin ağzın ne söylüyor mgs remake mi Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• kataaay kullanıcısına yanıt

Hocam onlarca kisi yapti bu sekilde. Sirf forumdan 100 kisi vardir kimsede tik yok. Banlanma filan hikaye gibi duruyor,

Konsolu zor alldik oyuna verecek para kalmadi, ne olur yani bir kisi bize de yardimci olsa :(

• kuzeydebiryer kullanıcısına yanıt
    Sonuncuyu aldınız belki de
  • Hocam Bluepoint'in geliştirdiği söyleniyor. Kendilerini hem Demon's Souls hem de Shadow of Colossus ile kanıtladılar. Bunu da yapsa yapsa en iyi onlar yapar Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• NatDrake :

Evet Kojima uzun süredir sessiz ve yeni projesi üstünde çalıştığını biliyoruz. Hadi hayırlısı artık bekliyoruz 9 Gün sonra belli olacak artık. :)

kataaay :

Valla hocam BluePoint ikinci Remake dedikoduları vardı ama bakarsın onu gösterebilirler. Ama Horizon ve Elden Ring daha ağır basıyor sanki. Ama Sürpriz bir kaç duyuru bekleniyor Yeni Nesil Odaklı. :)

@NatDrake @kataaay

• Hocam first-look yazdığını görmedim o yüzden direkt aklımdan geçen oyunları yazdım :))

Hocam Sony son zamanlarda başka yerlerde oyun göstermekten ziyade kendim göstereyim kafasına girdiğini düşünüyorum (E3’e katılmıyorlar mesela ). O yüzden çok oyun göstermezler kendilerinden.

Horizon gösterilebilir ama gow icin imkan vermiyorum hocam. Umarım sen haklı çıkarsın da TGA gecesi coşarız :))

Sizce Silent Hill ps5’e time exc olur mu ? En çok beklediğim şey bu. Eğer olursa Sony kojimayi bir daha bırakmaz :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 1 Aralık 2020; 22:58:4 >
  • Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Teknoso da stoklar açıldı açıldığı gibi tükendi şaka gibi ya bıktım artık gerçekten ya!

• Aynen hocam Sony Kendi etkinliklerini yapmasını seviyor. Bunda " The Future of Gaming" " State of Play" gibi. Bakalım artık TGA gecesi güzel olacaktır büyük ihtimal. :)

Diğer yandan Silent Hill Duyurusu olursa genel kanı Time Exc. olacağı yönünde Death Stranding'de olduğu gibi. Sony Kojima'yı tamamen bünyesine katarsa daha iyi kaynakları olacağını düşünüyorum. Ama şuan bile diğer 1. Parti stüdyolar ile iş birliği halinde olduklarını düşünüyorum. Güzel şeyler olacaktır bekleyip görelim hocam. Şimdiden heyecan oldu diyebilirim. :)

@tospik

• 
Sayfa: önceki 34613462346334643465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.