Şimdi Ara

PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: wither Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir (5 Mobil) - 7 Masaüstü5 Mobil1 iOS
5 sn
78.263
Cevap
662
Favori
3.827.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 20 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2812
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3220
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1919
  • Favoriye Eklediklerim 676
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Raising Kratos (3220 mesaj) Perro_De_Levantamiento (1386 mesaj) Thejoker58906 (1145 mesaj) Press a Key (1126 mesaj) Mr Sherlock Holmes (1075 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (38847 mesaj) Mobil (22480 mesaj) Mini (3431 mesaj) Uygulama (13504 mesaj)
  • @
124 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |
Giriş
    1297 Mesaj

Last of Us 2'ye başladım. Yaklaşık 2 saat oynasam da görselleri ve hikaye sunumu etkilemeyi başardı 

Oyun muhteşem gerçekten. Özellikle PS5 güncellemesi ile nasıl gelişmeler olacak çok merak ediyorum. İyi eğlenceler.
    |
    |
    Yo_Sun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    690 Mesaj

Desteklenen ssd'ler ne zaman açıklanacak bir bilgi var mı

PS5 antalya içi elden satmayı düşünüyorum TR garantili

|
    |
    Unreal enginaV

quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_sglmr

Desteklenen ssd'ler ne zaman açıklanacak bir bilgi var mı

Aralık sonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Rog claymore,G502 PROTEUS SPECTRUM,Sony PlayStation Platinum Headset

ViewSonic VX2776 4K&amp; HP 24 ea

PS5 PHYSICAL EDITION //XBOX SERIES S &amp;XBOX Wireless Controller Shock Blue(9th Gen) // FUTURE IS HERE/Gamepass Ultimate User (24/11/2023)

Crossland X
  • Yarbay
    2871 Mesaj

Dostum olay zaten sessiz ve yakın dinlenince coil whine sesi gelmesiydi. Zaten sesli ortamda o ses duyulmuyor. Sizde de mevcut zaten. Genelde herkesin cihazı zaten sizin gibi. Tek sorun coil whine olması. Onun dışında sorun yok zaten. İyi oyunlar. :)
    |
    |
    LordMurat55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    690 Mesaj

Hafıza yetmiyor bekleyeceğiz mecbur

|
    |
    Unreal enginaV kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ellerine sağlık hocam bizde zaten sendede olan bu zırrrrr diye sesten bahsediyoruz elbet 2 m civarına çıkınca ses tabikide kayboluyor. Ama sessiz bir ortamda ve biraz makineye yakınsan ses sendeki gibi bariz bir şekilde duyuluyor bizimde bahsettiğimiz zaten bu idi. Sessiz çalışıyor demek baya bay ses olmaması anlamına çıkmıştı sen dediğinde seninkinde de dediğimiz ses mevcut. Ha öok takınılacak bir ses mi hayır ama gönül ister bu zırr ve fan sesi de çıkmasın ama malum bu fortine da rutin olan bir durum. Ses artışından kastım diğer oyunlara oranla fortnite da bu ses bariz yakknlaştınmı açığa çıkan bir ses

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 1 Aralık 2020; 21:9:52 >
    |
    |
  • Yarbay
    2871 Mesaj

PS4 oyunlarını ben ve bir çok arkadaş harici hdd’de depolayıp oradan oynuyoruz. Eğer mevcut taşınabilir hdd varsa şimdilik PS4 oyunlarınızı orada depolayıp,oynayabilirsiniz.
    |
    |
    Dgkn_sglmr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1678 Mesaj

Aynen öyle hocam ağzına sağlık
    |
    |
    Kasapovski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj

Maalesef çok konuşulan adaptive trigger bozulması başıma geldi. R2 inanılmaz yumuşak durumda milim oynatınca tuşa basmış sayıyor ve hiç bir sertliği kalmadı.

Konu Sahibine Özel

TGA 2020 Festival with playable first-look demos at upcoming games.

Hangi oyunları demo olarak gösterecekler tahminleri alalım. :)

Elden Ring

God of War : Ragnarok

Horizon Forbidden West

@Ellie_Williams @tospik @Naughty Dog @Dark Saga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raising Kratos -- 1 Aralık 2020; 22:13:29 >

Tahminim yok fakat elden ring in gösterilmesi için dua ediyorum 😁
    |
    |
    Raising Kratos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1624 Mesaj

Aynı ses bende de var ... icin de kuş pirilduyir :) ana bazı oyunlarda artıyor sanki ..tada be sese odaklandık biliemiyirum.

2.50 deki ses

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Mamba24 -- 1 Aralık 2020; 22:15:40 >
    |
    |

Hocam bu ses PS4 PRO nun yanında hiçbir şey :) Cihaza mesafem 1.5-2m en fazla. Ben zaten sese çok dikkat çeken birisiyim. PRO da oynayamadığım bir sürü oyun var bu fan sesinden dolayı. Ben sessiz kelimesini bundan dolayı demiştim PRO dan çektiğimi bir ben biliyorum :)

|
    |
    Ardamax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ratchet and clarke

Silent Hill

Elden Ring (Bugun sızıntı haberleri vardı 2021’in Mart’inda çıkacağı ama pandemi yüzünden ertelendiği. Eğer bu haber doğruysa oyun gösterilmeye hazır demektir)

Ocakta da State of Play olur gibime geliyor :)) Sony’nin göstereceği çok şey var. Bence geoff’a bırakmaz hepsini.

|
    |
    Raising Kratos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gow Ragnarok demeyi o kadar çok isterdim ki...ama tabi olmaz şimdi,o yüzden Horizon diyorum.

• Teğmen
    119 Mesaj

ben yaklaşık %80-85 ile kullanıyorum ses seviyesini ama sanki ps4 te bir tık daha fazla geliyordu arctis 9 ile ses

|
    |
    NatDrake kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

First-look demos dediklerine göre daha önce gösterilmeyen bir oynanış olacak daha doğrusu ilk bakış diyebiliriz. :)

Ratchet & Clank Rift Apart bir kaç kez demosunu göstermişlerdi.

TGA 2020 aslında bir çok firmanın oyunlarını göstermek için güzel bir fırsatları olduğunu düşünüyorum. Sony bu Etkinliği kaçırmak istemez çünkü en çok izlenen olacaktır haliyle. :)

Benim ilk aklıma gelen Elden Ring var diğeri ise Horizon Forbidden West yada God of War : Ragnarok geliyor. Sony State of Play'de ise farklı bir gösteri ile hem derinlemesine bakış hemde diğer oyunların güncellemeleri yani ilerlemelerine bakacaklarını düşünüyorum. :)

@tospik

Güncelleme ile bir değişiklik olursa kulaklık konusunda kararım bu cihaz olacak sanırım. Keşke birde indirim olsa tadından yenmez.
    |
    |
    swarch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Ekonomi
Cancer Clinical Trials
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,453
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.