Şimdi Ara

PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |

5 sn
92.967
Cevap
747
Favori
4.604.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3106
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3397
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 40
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2022
  • Favoriye Eklediklerim 761
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Raising Kratos (3397 mesaj) Perro_De_Levantamiento (1399 mesaj) Bonobo643 (1283 mesaj) Thejoker58906 (1175 mesaj) Press a Key (1153 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (50594 mesaj) Mobil (25100 mesaj) Mini (3767 mesaj) Uygulama (13504 mesaj)
  • @
176 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |
Giriş
    1757 Mesaj

Sağol hocam ben çok anlamıyorum bu tv işinden 1080p'den geçtiğim için her hâli üzt düzey geliyor bana Bu daha iyi diyorsan bunu yapayım eve gidince ?
    |
    |
    SacredDivinity kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    760 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Bktbkt

Vay arkadaş Media Markt gittim önce müşteri hizmetleri ile görüştüm ön sipariş açık mağazadan yapılıyor dediler mağazaya gidince 100 tane geleceğini hepsinin dolduğunu söylediler ulan imdat diye bağıricam şimdi 🤬
  • Teğmen
    162 Mesaj

Bence bir sonraki güncellemeyi bekleyelim. Nitekim bu sorun güncellemeden sonra yaşanmaya başlandı.
    |
    |
    Onur__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    162 Mesaj

Adamlar 500 Dolar veya Euro ile alıyorlar cihazı. Collection kiralayarak 2. Veya 3. Hatta daha fazla cihazın parasını çıkarmışlardır bence 😅
    |
    |
    Dictattor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3108 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Vay arkadaş Media Markt gittim önce müşteri hizmetleri ile görüştüm ön sipariş açık mağazadan yapılıyor dediler mağazaya gidince 100 tane geleceğini hepsinin dolduğunu söylediler ulan imdat diye bağıricam şimdi 🤬

Bana da aynisini dediler hocam. Baska gelen bir yerde yok suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    760 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Bktbkt

quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

Bana da aynisini dediler hocam. Baska gelen bir yerde yok suan

Alıntıları Göster
    Evet hocam hemen hemen her teknoloji marketlerine sordum net 15inden sonra deniyor
    |
    |
  • Yarbay
    2609 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Arthur.Morgan

Demek ki hatalar olması ihtimali gerçekten varmış. Az veya çok, insanlar çeşitli problemleri raporluyorlar. Demek ki ilk 6 ay cihaz almayın diyenler boş konuşmuyorlarmış. Ama onu da pek takAmıyorum. O kadar hype'lıyım ki yakaladığım ilk yurtdışı stoğundan çekeceğim cihazı. Ama mübarek bulunmaz hint kumaşı gibi olduğundan yakalayamıyoruz ki! PC başında kamp kurup stok arayanlar, bitirdiniz bizi bitirdiniz. Kızdığımdan değil sadece veryansın ediyorum ama, sıkılmıyor musunuz sabah akşam stok beklerken?  

Yanlış anlaşılmasın. PC başında kamp kurmak hakkınızdır. Güzel günlerde kullanın.  

|
    |
  • Teğmen
    162 Mesaj
    Ankara Cepa Teknosa'da da isim yazdırılabiliyordu
    |
    |
  • Yüzbaşı
    429 Mesaj

Souls türü oyunlar arasında şu ana kadar Dark Souls 3 BloodBorne, Sekiro ve Demon’s Souls oynadım.

Bitirebildiğim tek oyun Sekiro... Onda da son Boss’u herhalde 100 defada indirebildim 😄

Demon’s Souls’da boss’a ulaşmak nispeten zor ama bence boss’u yenmek diğerlerine göre kolay. Hatta bence boss’ların zayıf noktaları çok daha bariz.

Mesela dün gece Fool’s Idol’u hiç canımı üzmeden ikinci denemede geçtim. Oysa Sekiro’nun Lady Butterfly dövüşünde neler çektiğimi bir Allah bilir bir de ben..

Ama dediğim gibi Bloodborne ve Dark Souls 3’ü bitiremedim bile... Blood Starved Beast ve
    Aldritch, Devourer Of Gods benim için kendi oyunlarının son bossları oldular😄.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jean001 -- 1 Aralık 2020; 8:50:55 >
    |
    |
    console-master kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    162 Mesaj

Aslında blood starved beast kesmesi kolay bir canavar. Kan damlası atıyordum sağa sola ona dalıp kalıyordu yaratık 😅 bence bir şans daha verin
    |
    |
    Jean001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1129 Mesaj

hepsisony den verdim siparişi halen bekliyorum

• Yarbay
    2609 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Arthur.Morgan

Ps5 stoklayan karaborsacılar bunlar işte. Ortak yanları her iki tarafın da hayvan olması. Ortak olmayan(zıt) yanları ise bu sincap sevimli bir hayvanken karaborsacı hayvanların bok böcekleri gibi sevimsiz olması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skor_Taraftarı -- 1 Aralık 2020; 9:15:11 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1681 Mesaj

Ps4 geriye uyumluluk olduğu için çalıştırmaması donanımsal dan ziyade yazılımsal olmalı. Ps5 oyununu çalıştırmıyorsa donanımsal olur.
    |
    |
    Onur__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1681 Mesaj

İade geçmiyorlar bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 1 Aralık 2020; 8:30:7 >
    |
    |
    byvolcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3403 Mesaj

😁😁😁

• Yüzbaşı
    899 Mesaj

Hocam demon souls'u zor tarafı eğilimli dünyası diğer souls oyunlarından ayıran tarafı daha zora veya daha kolaya kayması nedemek istediğimi oyunu platınlemeye çalışınca anlıyorsun
    |
    |
    Jean001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2093 Mesaj

günaydın

monitörüm dün yola çıkmış gözüküyor amazon trden

bi ümit bugun gelir diye bekliyorum

olmazsa inş yarın gelir daha uzamaz bı iş

çok heyecanlıyım beyler

• Yarbay
    6344 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

günaydın

monitörüm dün yola çıkmış gözüküyor amazon trden

bi ümit bugun gelir diye bekliyorum

olmazsa inş yarın gelir daha uzamaz bı iş

çok heyecanlıyım beyler

Günaydın dostum, şimdiden hayırlı olsun. Sana bi g7 odyssey yakışırdı. Ama ps5 oyunları tam bi gelsin g7 odyssey lüks gibi şu an hz değerlerinden dolayı benim de kafam karışık.

• Yarbay
    27697 Mesaj

@Arthur.Morgan kurlarin oynamadigi bir ulkede bu cihazi 1 sene almayip beklemek cok mantikli ama bizim gibi kurlarin dansoz oldugu ulkede seneye bu cihazin 10-11 bin TL olmayacaginin garantisi yok. Ben de almadim daha vergi sistemine karsi protestomu gosteriyorum. Yurt disina giden tanidiklarla almaya calisacagim olmazsa tabii ki buradan alacagiz kacari yok

|
    |
    Bahsedilenler: Arthur.Morgan
  • Binbaşı
    1039 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kozkir

hepsisony den verdim siparişi halen bekliyorum

Ben dün görüştüm bu hafta geleceğini söylediler.

Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
1,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.