Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3450. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: theheretic , MortalRide , Teemo Erdoğan Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 9 Misafir - 9 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
180.829
Cevap
1.521
Favori
9.824.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 34483449345034513452
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tv öneriniz var mı hdr lı düşük input laglı 4k
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

16 hesap ekleyebilirsin, sil, değiştir fark etmiyor. O banlar PS Plus Collection'ı paraya dönüştürmeye kalkan sivri zekalılar için atıldı ve saksı gibi sadece duruyor şuan PS5 evlerinde.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa21 ps5 fazla fark olmaz dedik ama baya geliştirme yapmışlar.
    https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1333078264970035200?s=19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 1 Aralık 2020; 2:16:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gamerasi kullanıcısına yanıt

Yolda mailini iki hafta önce aldım halen haber yok dostum.

• gamerasi kullanıcısına yanıt
    Benim arkadasima cuma gunu geldi aramizda 4 sokak var ama bana hala gelmedi ve ben ondan 5 gun once basvurmustum. Kaybolursa veya gelmezse nasil alacaz bilinmez ins gelir.

Kutuda kullanim kilavuzu ve kablo varmis sadece, ayrica, alman posta servisi tarafindan gelmis kutu ustunde oyle yaziyordu. Uzerindeki takip no yuda ptt. Veya alman posta servisnde ara dedik sonuca ulasilmadi. Yani baya kismetse geliyor :D

Ve tabi sony nin ucretsiz verdigi kablo icin 18 lira vergi odedi kapida :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roverman -- 1 Aralık 2020; 2:3:4 >
  • sculpneo kullanıcısına yanıt
    Hepsisony den vermistim ben hala ses seda yok 5 gun once en son konustugumda gelecek gumrukte vs haber vericez dediler. İns bu hafta haber verirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: roverman

Hepsisony den vermistim ben hala ses seda yok 5 gun once en son konustugumda gelecek gumrukte vs haber vericez dediler. İns bu hafta haber verirler.

bende bekliyorum stokta yok hala gerçi hiçbir yerde stok yok. bu arada fiyat 480den 300e düştü ürünü gönderip 180lira para iadesi yapacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Fifa21 ps5 fazla fark olmaz dedik ama baya geliştirme yapmışlar.
    https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1333078264970035200?s=19

Link galiba yanlış üstadım.

• Aksam 6dan beri araliklarla miles morales oynuyorum 3 kere crash yedik. Simdiye kadar hiçbir sorun olmamıştı. İlk iki crash da cihazda bir sey yoktu sadece oyun kitleniyordu. En sonuncuda komple cihaz gitti. Gittim uzerinden dugmeden acabildim anca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34Tarik -- 1 Aralık 2020; 2:18:5 >
  • Düzelttim. :)
  • 34Tarik kullanıcısına yanıt
    Hocam her oyunda olmuyor ise yazılımsaldır
  • şopen27 kullanıcısına yanıt
    10 gündür hicbir oyunda hicbir sekilde olmamisti. Fakat bir gecede miles morales de deli etti beni
  • 34Tarik kullanıcısına yanıt
    Hocam sıkıntı yok 😃
  • Video Game Awards'ta Eddie vedder cikacakmis. Bu adamın yaptigi müzik tam The Last of Us Sountrack müziği olabilecek havada. O acidan, özellikle Eddie Vedder'in secilmesini ben odulu The Last of Us 2'nin alacağına bir işaret olarak goruyorum  

https://www.gamespress.com/en-US/Pearl-Jams-Eddie-Vedder-Confirmed-to-Perform-at-The-Game-Awards-2020

• Onur__ kullanıcısına yanıt

Cevapladığım mesajımdan sonra en az birer saatten 3 tane ps4 oyunu oynadım, herhangi bir problem olmadı. Benim problemim şimdilik Astro’s Playroom ve Fortnite STW ve BR’de. Cihazla ilgili, media kısmıyla ilgili vs. herhangi bir problemim yok.

Yabancı bir sitede “ps4 oyunlarını oynarken de problem yaşanıyorsa donanımsal olma ihtimali yüksek” benzeri bir yazı görmüştüm.

Buna istinaden denedim, herhangi bir problemle karşılaşmadım.

• Geçenler de hiç bir fark olmayacak herhalde,trailer filan yayınlamadılar demiştik.. Bizim dememizi beklemişler hocam

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Bende bekliyorum stoklara düşünce savaş var desenize 😁 bende diyorum ki ben bunu yakalamıştım stoktayken neden almadım meğer 480 liraymış gereksiz pahalı gelmişti o fiyat,aletin maliyeti toplasanız 5$ anca vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihsar -- 1 Aralık 2020; 7:37:54 >
  • 
Sayfa: önceki 34483449345034513452
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.