Şimdi Ara

PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |

18 Kayıtlı Üye (11 Mobil) ve 25 Misafir (13 Mobil) - 19 Masaüstü24 Mobil5 iOS4 Android
5 sn
94.759
Cevap
755
Favori
4.699.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3125
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3471
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 14
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2074
  • Favoriye Eklediklerim 769
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Raising Kratos (3471 mesaj) Bonobo643 (1493 mesaj) Perro_De_Levantamiento (1399 mesaj) Thejoker58906 (1190 mesaj) Press a Key (1174 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (52020 mesaj) Mobil (25422 mesaj) Mini (3811 mesaj) Uygulama (13504 mesaj)
  • @
180 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |
Giriş
    129 Mesaj
    Tv öneriniz var mı hdr lı düşük input laglı 4k
    |
    |
  • Yarbay
    2804 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

16 hesap ekleyebilirsin, sil, değiştir fark etmiyor. O banlar PS Plus Collection'ı paraya dönüştürmeye kalkan sivri zekalılar için atıldı ve saksı gibi sadece duruyor şuan PS5 evlerinde.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    21942 Mesaj
    Fifa21 ps5 fazla fark olmaz dedik ama baya geliştirme yapmışlar.
    https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1333078264970035200?s=19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 1 Aralık 2020; 2:16:39 >
  • Teğmen
    148 Mesaj

Yolda mailini iki hafta önce aldım halen haber yok dostum.

|
    |
    gamerasi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1263 Mesaj

Benim arkadasima cuma gunu geldi aramizda 4 sokak var ama bana hala gelmedi ve ben ondan 5 gun once basvurmustum. Kaybolursa veya gelmezse nasil alacaz bilinmez ins gelir.

Kutuda kullanim kilavuzu ve kablo varmis sadece, ayrica, alman posta servisi tarafindan gelmis kutu ustunde oyle yaziyordu. Uzerindeki takip no yuda ptt. Veya alman posta servisnde ara dedik sonuca ulasilmadi. Yani baya kismetse geliyor :D

Ve tabi sony nin ucretsiz verdigi kablo icin 18 lira vergi odedi kapida :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roverman -- 1 Aralık 2020; 2:3:4 >
    |
    |
    gamerasi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1263 Mesaj

Hepsisony den vermistim ben hala ses seda yok 5 gun once en son konustugumda gelecek gumrukte vs haber vericez dediler. İns bu hafta haber verirler.
    |
    |
    sculpneo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7992 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: roverman

Hepsisony den vermistim ben hala ses seda yok 5 gun once en son konustugumda gelecek gumrukte vs haber vericez dediler. İns bu hafta haber verirler.

bende bekliyorum stokta yok hala gerçi hiçbir yerde stok yok. bu arada fiyat 480den 300e düştü ürünü gönderip 180lira para iadesi yapacaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    246 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Fifa21 ps5 fazla fark olmaz dedik ama baya geliştirme yapmışlar.
    https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1333078264970035200?s=19

Link galiba yanlış üstadım.

|
    |
  • Yüzbaşı
    388 Mesaj
    Aksam 6dan beri araliklarla miles morales oynuyorum 3 kere crash yedik. Simdiye kadar hiçbir sorun olmamıştı. İlk iki crash da cihazda bir sey yoktu sadece oyun kitleniyordu. En sonuncuda komple cihaz gitti. Gittim uzerinden dugmeden acabildim anca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34Tarik -- 1 Aralık 2020; 2:18:5 >
  • Yarbay
    21942 Mesaj

Düzelttim. :)
    |
    |
    Bahsedilenler: RyDeR
  • Yüzbaşı
    751 Mesaj

Hocam her oyunda olmuyor ise yazılımsaldır
    |
    |
    34Tarik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    388 Mesaj

10 gündür hicbir oyunda hicbir sekilde olmamisti. Fakat bir gecede miles morales de deli etti beni
    |
    |
    şopen27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    751 Mesaj

Hocam sıkıntı yok 😃
    |
    |
    34Tarik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7299 Mesaj

Video Game Awards'ta Eddie vedder cikacakmis. Bu adamın yaptigi müzik tam The Last of Us Sountrack müziği olabilecek havada. O acidan, özellikle Eddie Vedder'in secilmesini ben odulu The Last of Us 2'nin alacağına bir işaret olarak goruyorum  

https://www.gamespress.com/en-US/Pearl-Jams-Eddie-Vedder-Confirmed-to-Perform-at-The-Game-Awards-2020

|
    |
  • Yarbay
    6337 Mesaj

Cevapladığım mesajımdan sonra en az birer saatten 3 tane ps4 oyunu oynadım, herhangi bir problem olmadı. Benim problemim şimdilik Astro’s Playroom ve Fortnite STW ve BR’de. Cihazla ilgili, media kısmıyla ilgili vs. herhangi bir problemim yok.

Yabancı bir sitede “ps4 oyunlarını oynarken de problem yaşanıyorsa donanımsal olma ihtimali yüksek” benzeri bir yazı görmüştüm.

Buna istinaden denedim, herhangi bir problemle karşılaşmadım.

|
    |
    Onur__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9104 Mesaj

Geçenler de hiç bir fark olmayacak herhalde,trailer filan yayınlamadılar demiştik.. Bizim dememizi beklemişler hocam

|
    |
    Bahsedilenler: GT_55
  • Binbaşı
    1761 Mesaj

Bende bekliyorum stoklara düşünce savaş var desenize 😁 bende diyorum ki ben bunu yakalamıştım stoktayken neden almadım meğer 480 liraymış gereksiz pahalı gelmişti o fiyat,aletin maliyeti toplasanız 5$ anca vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihsar -- 1 Aralık 2020; 7:37:54 >
    |
    |
    byvolcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,687
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.