Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3435. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mettzell , MortalRide , Ciga1905 , emrhyldrm Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü4 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
180.178
Cevap
1.506
Favori
9.775.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 34333434343534363437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Codda direkt cihaz kapanıyormuş. Bu kapanma ve açılmama mevzusunu ben de yaşamadım hiç. Umarım yaşamam zaten. Coda update gelir zaten yakında. Genelde tüm codların çıkışı sorunlu oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koftehor1 -- 30 Kasım 2020; 10:16:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende şöyle bir sorun var. demons souls cdli aldım. oyuna bazen girmiyor ama kitlenmiyor makşne.makimneyi tekrar kapatıp açıyorum giriyor. Blurayde sorun olsa hiç girmez. yazılımsal sanırım

• Kaanowicz kullanıcısına yanıt

Ben de öyle düşünmüştüm, ama tırstım bir an. Teşekkür ederim cevabınız için.

• console-master kullanıcısına yanıt

Yaygın bir sorun, bende de var merak etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

Yaygın bir sorun, bende de var merak etmeyin.

sizde hangi oyunda oluyor?

Demons’da hocam. Konsola reset atıyorum öyle giriyor anca.

• quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

Demons’da hocam. Konsola reset atıyorum öyle giriyor anca.

peki sizde coil whine sesi oluyor mu demons soulsta?

• PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: console-master

bende şöyle bir sorun var. demons souls cdli aldım. oyuna bazen girmiyor ama kitlenmiyor makşne.makimneyi tekrar kapatıp açıyorum giriyor. Blurayde sorun olsa hiç girmez. yazılımsal sanırım

Ben şu ra full demons souls oynuyorum cd ile hiç oyuna girmemezlik yapmadi donma vs olmadı yazilimsal olsa bendede olur. Ilk aldığımda yukledigim cd verisi silinmisti onuda son guncelleme ile hallettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Ben şu ra full demons souls oynuyorum cd ile hiç oyuna girmemezlik yapmadi donma vs olmadı yazilimsal olsa bendede olur. Ilk aldığımda yukledigim cd verisi silinmisti onuda son guncelleme ile hallettiler.

Alıntıları Göster

donma falan olmadı bende. ama arkadaş yaygın bir sorun demiş ve onda da olmuş. şanslı kesimdesiniz:) peki sizde coil whine sesi oluyormu demons souls ta

• Rampage kullanıcısına yanıt
    Benimkinde yırtık yıpranma yok hocam 1250 ye gider o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Alıntıları Göster

bide şöyle deneyin. oyunu açın biraz oynadıktan sonra kapayın biraz bekledikten sonra tekrar girmeye çalışın. bende daha çok 2. ve 3. açılışta oluyor bu durum. ilk açılışta olmuyor

• Burdaki çoğu kişi yurtdışından aldı cihazını sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Burdaki çoğu kişi yurtdışından aldı cihazını sanırım?

ben TR den aldım zorlada olsa buldum:)

• PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Arkadaşlar kayıt olduğumuz ps kamera adaptörü gelmiş. Başka ulaşanlar oldu mu şu vr olayı için adaptör.

• fatihsar kullanıcısına yanıt

Nasıl bir kafa ve düşünce yapıları var anlam veremiyorum bu tarz insanlara.

Olmayan olduğunu sanmıyorum, performans ın dibine vurduğunuz her oyunda coil sesi geliyor keza normal bir durum
  • xcorp X kullanıcısına yanıt
    Bende de oldu hocam bir kaç kere
  • Days gone ps4 pro da nasil bi’ performans sergiliyordu bilmiyorum ama ps5 te cidden cok iyi ve akici. Sanirim ps5 guncellemesi almadi dogrumu ?
    PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• TaKo kullanıcısına yanıt

Hocam oyun kısa. Ve istenen ücret 50 euro. Bakın diğer nesilde normal oyun 60 euroydu.

Yan görev kasmazsan oyun 4-5 saatte bitiyor. Yan toplama etkinlikleri de bomboş zaten amacı yok süreyi uzatmak ve kupa alımı için konmuş.

Hikayeli oyun için ideal süre 10-16 saat arasıdır. 8-9 kabullenilebilir. Ama 4-5 saat olmaz.

• 
Sayfa: önceki 34333434343534363437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.