Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3434. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
180.178
Cevap
1.506
Favori
9.775.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 34323433343434353436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce Spider-Man Miles Morales'i bitirdim. DLC het höt diyenlere kesinlikle katılmıyorum, valla ilk oyundan daha çok eğlendim. Özellikle RTX ile birlikte son boss savaşı tam bir görsel şölendi... Speed run yapmıyorsanız eğer şikayet edildiği kadar kısa değil, ilk oyun kadar uzun olmaması da ayrı güzel sıkmadan bitiyor işte. Sadece fiyat üzerinden tartışabiliriz o da başka şeylerin konusu, neyse... Esas meseleye geliyim ben :)

Hiç crash yemeden oyunu bitirdim. Herhangi bir hata vermedi... Oyun bitti, jenerik aktı, açık dünyaya saldı ve pat! Oyun dondu :) PS5 kendi kendine kapandı, biraz bekleyip açma düğmesine basınca açıldı. Keşke bu kadarıyla kalsaydı :) Tekrar oyuna girdim, birkaç yan görev falan yaptım, sonra da kapatıyım dedim ana menüye döndüm, oyunu kapat dedim ve bu sefer de oyun kapatılıyor yazısında dondu kaldı! Hiçbir tuş etki etmedi, ne dualsense ne de PS5 üzerindeki açma kapama tuşu, mecburen fişi çıkarıp taktım. Çok şükür PS5 açıldı şu an bir sorun yok ama çok pis moral bozuyor bu crash'ler... Oyundan mı kaynaklı yoksa konsoldan mı bilmiyorum. En acilinden güncelleme getirmeleri gerek bu duruma... İnsanın ömründe ömür gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Az önce Spider-Man Miles Morales'i bitirdim. DLC het höt diyenlere kesinlikle katılmıyorum, valla ilk oyundan daha çok eğlendim. Özellikle RTX ile birlikte son boss savaşı tam bir görsel şölendi... Speed run yapmıyorsanız eğer şikayet edildiği kadar kısa değil, ilk oyun kadar uzun olmaması da ayrı güzel sıkmadan bitiyor işte. Sadece fiyat üzerinden tartışabiliriz o da başka şeylerin konusu, neyse... Esas meseleye geliyim ben :)

Hiç crash yemeden oyunu bitirdim. Herhangi bir hata vermedi... Oyun bitti, jenerik aktı, açık dünyaya saldı ve pat! Oyun dondu :) PS5 kendi kendine kapandı, biraz bekleyip açma düğmesine basınca açıldı. Keşke bu kadarıyla kalsaydı :) Tekrar oyuna girdim, birkaç yan görev falan yaptım, sonra da kapatıyım dedim ana menüye döndüm, oyunu kapat dedim ve bu sefer de oyun kapatılıyor yazısında dondu kaldı! Hiçbir tuş etki etmedi, ne dualsense ne de PS5 üzerindeki açma kapama tuşu, mecburen fişi çıkarıp taktım. Çok şükür PS5 açıldı şu an bir sorun yok ama çok pis moral bozuyor bu crash'ler... Oyundan mı kaynaklı yoksa konsoldan mı bilmiyorum. En acilinden güncelleme getirmeleri gerek bu duruma... İnsanın ömründe ömür gidiyor.

bende de bugün astro's playroom oyunu dondu. ps5in kapatma tuşu falan tepki vermedi, dedim bari bekleyeyim. 30 saniye sonra çat kapandı ve tekrar açıldı. ama bugünün oyun kaydı komple gitmiş, mecbur en baştan yapıcam bugünkü görevleri   o kadar cod bocw oynadım hiç böyle bir kitlenme olmadı.

• En ince ayrıntısına kadar dinledim.Gerçekten çok ilginç ve bilgilendirici bir video.İzledikten sonra Mark Cerny'ye ve donanım/yazılım tarafında çalışan ekiplere saygım bir kez daha arttı.Linki paylaştığınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

bende de bugün astro's playroom oyunu dondu. ps5in kapatma tuşu falan tepki vermedi, dedim bari bekleyeyim. 30 saniye sonra çat kapandı ve tekrar açıldı. ama bugünün oyun kaydı komple gitmiş, mecbur en baştan yapıcam bugünkü görevleri   o kadar cod bocw oynadım hiç böyle bir kitlenme olmadı.

Alıntıları Göster

Az önce yaklaşık 40 dk bi Astro oynadım, sonra da kapatıp Spider-Man'i açtım. Daha önce donduğu gibi ana menüye dönüp kapattım, herhangi bir sorun olmadı... Umarım yazılımsaldır :)

Bu arada cihazı böyle çökenler için ortak bi payda bulmaya mı çalışsak? Mesela bu akşam 4-5 saat boyunca Spider-Man oynadım ben, cihaz yatay pozisyonda... Herhangi bir ses vs. yoktu, ısınma çok hafif, hatta hafif ılık bile diyebilirim. Acaba yatay ve dikey pozisyon farkediyor mu cihaz için?

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Dostum hafta içi bir gün git işini garantiye al
  • Amerikada içinde playstation entegreli tvler satılıyomuş ilk PS3 ile başlamış. Gerçek 200 hz ve ramamiyle oyun televizyonlarıymış.. Bilen var mı
  • tospik kullanıcısına yanıt

tam ps tr yi överken ertesi gün Horizon Forbidden West in Türkçe olmayacağı haberi gelir  

artık oyun çıkmadan inanmayacağım bunlara.oyun satmak için yalandan türkçe diye bülten yolladılar.

8300 den konsol itelemek için uğraşıyorlar.

sonuçta onlar da biliyor.1700 tl den ps4 satmakla 8300 den ps5 satmak aynı olmayacak bu nesilde.

uzun vadeli satışları ne olacak bakalım.ilk 2 yıl ellerindeki ps5 i havada kaparlar.

fakat sonraki 5 yıl ps tr nin kapanıp kapanmayacağını belirleyecek.

• Ardamax kullanıcısına yanıt

Giresun sonyden almıştım hdmi sıkıntısı vardı tam 1 ayda yenisini gönderdiler. Giresun sony bayine vermiştim yine. Amazondan ise 9 günde elime yenisi ulaştı. İstanbulda olsam 6 7 günde gelirdi. Benim için amazon garantisi daha değer li

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    İyi güzel ps tr bende beğenmiyorum da ps5 fiyatıyla ne ilgisi var eleştirexeksen burda hükümeti eleştir kur böyle olursa vergileride böyle geçirirlerse normal
  • günaydın

• Epsilon kullanıcısına yanıt
    Günaydın hocam hayırlı günler
  • mnybjk kullanıcısına yanıt
    Yapcak bir şey yok bulunduğunuz konum yüzünden Markanın Garantisini kötülemeniz hoş değil
  • TaKo kullanıcısına yanıt

Bende 108255 kodlu bir hata verdi. Konsol kapanmadı dashboarda attı hatayı bildir dediğimde. Konsol kapanmasını umarım yaşamam cidden korkutucu çünkü. Bu arada bende de bir görev sonrası açık dünyaya saldığında bu kodlu hatayı vermişti

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Uzun vadede Dashboard a sık sık atmaları konsolun kendini kapamasından daha büyük problemler doğurabilir hocam
  • Ardamax kullanıcısına yanıt

1 kez yaşadım bu sorunu. Onun dışında 54 saat valhalla oynadım. Spiderman remastered ı ve astroyu 2 kez bitirdim . Bir sorun yaşamadım. Tek yaşadığım sorun miles moralesteydi. Zaten ben bitirdikten sonra update geldi o oyuna  

Genel bağlamda konuştum hocam
  • Zaten kronik bir sorun olsa diğer oyunlarda da yaşardım diye düşünüyorum. Özellikle ac valhallada 54 saat içinde bir sorun mutlaka yaşardım. Ki bu arada mafia definitive edition vs falan da oynadım tek bir sorun yaşamadım. Yani konsolda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum bence miles sorunlu

İlerleyen zamanda göreceğiz hocam daha net şekilde bu arada mafia 2 def ed. Bende dedim güzelleştirmişlerdir belki diye ama indirdiğim gibi sildim. Ps4 pro dada rezaletti bundada rezalet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Genel bağlamda konuştum hocam

Ben benim yaşadığım sorun için konuştunuz sandım ondan açıklama gereği duydum bir sorun yok diye :) Zaten genel bir sıkıntı yaşamaya başlarsam forumda paylaşırım. Bu arada dashboarda atma sorunu yaşayan çok var ama aynı zamanda konsolu kapanan da çok kişi var. Redditte konuştuğum biri hiçbir oyunu oynayamadığını cihazın sürekli kendini kapattığını söyledi. Çok fazla kişi sorun yaşıyor cihazında. En azından cod black opsta sorun yaşamayan kişi görmedim henüz.

Ben hiç bir oyunda bir kapama yaşamadım bir kez evde elektrikler gidip geldi ondan makine kapandı. Call of da nasıl problem yaşıyorlar anlamadım ama call of için bir update in acil gelmesi şart moshpit haritalarında fps dropmoluyor ara ara
  • 
Sayfa: önceki 34323433343434353436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.