Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TakTAkk Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
180.745
Cevap
1.518
Favori
9.816.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34243425342634273428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Gow'a ps5de bir şans daha verin beyler performans modunda oyun akiyor oynaması çok zevkli ps4te böyle akici değildi hatırladığım kadarıyla oynarken.
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt

Emin'in orada kafası karışmış bence. Bir hesap hem PS4'te hem de PS5'te Primary olarak kullanılabiliyor. Bu şekilde bir Plus kardeşliği mevcut...

• Zaten konsolun ilk günden çok sağlam exc. oyunu var, artı ps4 zamanından kalan oyunlar var eğer oynamadiysanız. Bir artı daha söyleyelim, şu an tüm multiplatform oyunlarda PlayStation 5 çok daha stabil ve güçlü çalışıyor. Bir kaç nesil öteden gelen özel kolunu saymıyorum.

Bunlarin hepsini bir arada düşününce, konsol almak isteyen birisi için tek mantıklı seçenek PlayStation 5 oluyor....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Bence kafa karışıklığından ziyade bilgisi yokmuş gibi.

Not: plus konusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 29 Kasım 2020; 19:0:54 >
  • Bugun konsolda real 4k uhd ve blu-ray filmleri deneyecegim tectubelerimi, netflix 4k dan varsa farklarini burada paylasirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkenergy90

Bu mesaj silindi.

Yolun açık olsun hocam   

• Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt

Aynen hocam şimdilik ps4 versiyonunu oynayabilirsin. 4 aralıkta güncelleme gelir büyük ihtimal.

• Merhabalar. Ps4 ve PC kullanıcısıyım. İleride stoklar da gelince Ps5 e geçeceğim. Hem Ps5 de hemde PC de kullanacağım monitör bakıyorum sizce 2k bir monitör aldığımda Ps5 için uygun olur mu. 4K oyuncu monitörleri maalesef çok pahalı.

• Aldigim 4k bluray filmde 25 dilin icerisinde turkce yok saka gibi. bulgarca var kantonca var hirvatca var cekce, estonca, macarca,izlandaca,. yunanca, endonezyaca,litvanca, letonyaca, sirpca, slovakca, tayca vs vs ama turkce yok. yazik yaw ne diyeyim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgilendirme için.
  • Sony 2K monitörlere destek sunmuyor PS5'de. Belli başlı özel modellerde 2K desteği monitörün kendi yazılımı tarafından sunuluyor (4K görüntü downscale edilip 2K olarak monitörde gösteriliyor) ancak bu monitörlerin çoğunun parasına 4K 60Hz desteği olan bir monitör alabilirsiniz. Bu nedenle 2K monitör almanız mantıksız olacaktır.

• 2k talebe göre getireceZ demişti Sony
  • spider man morales üzerinde, rtx açık ve rtx kapalı performans modunu denedim, ciddi fark yaratıyor atmosfer de ama benim gibi akıcılık isteyenler rtx i kapatmayı tercih edebilir

• Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt

Rica ederim 👍🏻

• Artık böyle şeyler yazmak yasak, mesajınızı değiştirin.

• Beyler Media Markt de ön sipariş alınıyor mağazaya gidip yapmanız gerek 15 Aralık da gönderim yapılacakmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

spider man morales üzerinde, rtx açık ve rtx kapalı performans modunu denedim, ciddi fark yaratıyor atmosfer de ama benim gibi akıcılık isteyenler rtx i kapatmayı tercih edebilir

keşke 1080p, 60 fps ve ray tracing modu da gelse...

• hagiosmann kullanıcısına yanıt

hocam daha taze her şey , belli olmaz, şöyle daha kişiselleştirilebilir bir ps5 fena olur, sonuçta 1080p ölümsüz bir çözünürlük tüm dünyada en çok kullanılan

• quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Beyler Media Markt de ön sipariş alınıyor mağazaya gidip yapmanız gerek 15 Aralık da gönderim yapılacakmiş

Her media marktta yok dostum 2. Konsolu almak içinnsordum ama net bir tarih vermediler

• 
Sayfa: önceki 34243425342634273428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.