Şimdi Ara

PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |

5 sn
77.559
Cevap
656
Favori
3.774.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2795
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3196
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 10
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1904
  • Favoriye Eklediklerim 670
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Raising Kratos (3196 mesaj) Perro_De_Levantamiento (1383 mesaj) Thejoker58906 (1145 mesaj) Press a Key (1115 mesaj) Mr Sherlock Holmes (1075 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (38332 mesaj) Mobil (22316 mesaj) Mini (3405 mesaj) Uygulama (13504 mesaj)
  • @
124 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #5
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |
Giriş
    2103 Mesaj

PS5 de PS5 ile PS4 arasında PS Plus kardeşliği devam ediyor mu?

Nasil sesli olan model hocam?
    |
    |
    GoldPunch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7115 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: brkekc

Nasil sesli olan model hocam?
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    Benim dualsense in sağ stickinde drift olmaya başladı. Oyunlarda kendi kendine kamera dönüyor. Başka yaşayan var mı aynı sorunu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Galaxy00

Benim dualsense in sağ stickinde drift olmaya başladı. Oyunlarda kendi kendine kamera dönüyor. Başka yaşayan var mı aynı sorunu?

Bildigim kadarıyla Dualsense Dualshock 4 ile tamamen ayni analog yapisini kullanıyor. Dualshock 4'te stick drift cok yaygın olmasa da yasanan bir problemdi. Dualsense'te de sanssizlik yasamış olabilirsiniz. Garanti ile iletişime gecmenizi tavsiye ederim. Garanti haricinde, Youtube'da Dualshock 4'teki cihazı acmadan stick drift problemini çözme videolarındaki teknikleri de uygulayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 29 Kasım 2020; 17:17:58 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1678 Mesaj

Bunu anlamak için fan ı komple sökmek kazım nasıl anladınız sökmeden?
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    28516 Mesaj

Işık tutarak anlayabiliyorsunuz sadece beyaz kapağı sökmek yeterli. Redditte de yazmışlar zaten.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
    Ardamax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    || AMD Ryzen 9 5900X / 1866 FCLK || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB SSD || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ@3733MHZ RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma || Cougar Conquer Kasa || Logitech G930 Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 5 / PS VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi ve Apple Pencil || DJI Mavic Air 2 Fly More Combo Drone || Apple MacBook Pro 16'' (2019 Late) - Intel Core i9 9880H / 32 GB 2666MHz DDR4 / 1TB SSD / AMD Radeon Pro 5500M 8 GB ||
  • Yüzbaşı
    717 Mesaj

Hocam hoşgeldin😁
    Aynı problem bende de var
    Sony ile iletişime geçeceksin
    Ben öyle yaptım 😁
    |
    |
    Galaxy00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj

Değerli DH forum üyeleri, çok net bir sorum var: gelecekte çıkacak PS exclusiveleri için şu andan PS5 almak ne kadar mantıklı? Sadece niyetim başka fikirleri okumak, sizler ne düşünüyorsunuz acaba?

Soruyu net şekilde bıraktıktan sonra biraz bir şeylerden bahsetmek istiyorum, kendi fikirlerim bunlar. Cihazın exclusive anlamındaki gücü muhtemelen 2-3 yıl daha tam olarak kullanılmayacak, neslin ortaları ve sonlarına doğru ciddi bir exc. birikecektir. Açıkçası benim bir oyun konsolu alırken ki tek niyetim exclusive oyunlar olacak. Arkadaşlarımla girdiğim online FPS oyunları dışında sadece belli başlı oyunlardan haz alıyorum, bunlar da genelde Triple A oyunlar oluyor. Yani Gamepass'in derya deniz oyunları beni çok cezbetmiyor, hatta hiç enterese etmiyor. Geçtiğimiz nesilde konsol almadım fakat alsaydım oynayacağım oyun sayısı 8-10 tane falan olurdu. Yine de mesela Last of Us'ı oynamak için arkadaşımın konsolunu ödünç aldım. PS tarafı hakikaten konsol sattıracak oyunlara sahip bence. Dolayısıyla bu tarz bir kullanım amacında olanlar, ki bence PS tarafında hiç de az değiller bu insanlar, cihazı gelecek bir tarihte ikinci el alıp exclusive eritmek için kullanabilir diye düşünüyorum. Çıkışı itibariyle konsol sattıracak bir şey yok piyasada, fakat çok da yadırgamıyorum bu durumu. Ana oyun platformu konsol olanlara neden aldın demiyorum elbette. Onlar için gayet mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y9t -- 29 Kasım 2020; 17:37:5 >

• Binbaşı
    1678 Mesaj

Hocam valla insanın başına ya meraktan ya ... derler ya atasözünü, hiç fan modelinin ne olduğunu merak edip de sökemeyeceğim. Öyle abartı bir ses çıkartmıyor çok şükür şimdi kapağı çıkartırım başka bişeye zarar veririm ondan merakım kalsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 29 Kasım 2020; 16:37:14 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1285 Mesaj

Ediyor hocam. Ben bir arkadaşımla sorunsuz kullanıyorum.

|
    |
    Nemanja Bjelica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam sırf önümüzdeki yıl, 3 tane AAA PS özel oyunu gelecek (Gow: Ragnarok, Horizon Forbidden West ve Ratchet and Clank: Rift Apart). Çıkış döneminde bile Spider-man: Miles Morales ve Demon's Souls Remake gibi iki oyun sunuldu. Ben bu neslin geçen nesle oranla daha çok özel oyun barındıracağını ve bu oyunların da ilk yıldan itibaren bizlere sunulacağı kanaatindeyim. Zaten bunu ilk seneki iddialı çıkıştan da anlamak mümkün. Bu nedenle elinizde PS4 ya da PS4 Pro yoksa, ekonomik durumunuz da el veriyorsa PS5 almanız mantıklı olacaktır.

|
    |
    y9t kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teşekkürler hocam.ps5 ile ps4 arasında daimi kardeşlik devam o zaman

ps5 için technopat incelemesini yapan Emin birine cevap olarak yazmış yorumlarda.

Artık Plus ta kardeşlik olmayacak diye.

o yüzden sordum.yanlış bilgi o zaman

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/3a/cc/be/3accbe64fd6f84e526837ca0fe5f6eec.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 29 Kasım 2020; 18:2:46 >
    |
    |
    kataaay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yani biz şu an daimi kardeşlik yaptığım arkadaş ile sorunsuz oynuyoruz hocam. O benim PS Collection ile kendi hesabıma eklediğim oyunları sorunsuz oynuyor kendi PS4'ünde. Hatta forumda bazı arkadaşlar işi abartıp bazı cross platform oyunlar ve Plus için 3 hak gibi işlere girişmişti  

|
    |
    Nemanja Bjelica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: y9t

Değerli DH forum üyeleri, çok net bir sorum var: gelecekte çıkacak PS exclusiveleri için şu andan PS5 almak ne kadar mantıklı? Sadece niyetim başka fikirleri okumak, sizler ne düşünüyorsunuz acaba?

Soruyu net şekilde bıraktıktan sonra biraz bir şeylerden bahsetmek istiyorum, kendi fikirlerim bunlar. Cihazın exclusive anlamındaki gücü muhtemelen 2-3 yıl daha tam olarak kullanılmayacak, neslin ortaları ve sonlarına doğru ciddi bir exc. birikecektir. Açıkçası benim bir oyun konsolu alırken ki tek niyetim exclusive oyunlar olacak. Arkadaşlarımla girdiğim online FPS oyunları dışında sadece belli başlı oyunlardan haz alıyorum, bunlar da genelde Triple A oyunlar oluyor. Yani Gamepass'in derya deniz oyunları beni çok cezbetmiyor, hatta hiç enterese etmiyor. Geçtiğimiz nesilde konsol almadım fakat alsaydım oynayacağım oyun sayısı 8-10 tane falan olurdu. Yine de mesela Last of Us'ı oynamak için arkadaşımın konsolunu ödünç aldım. PS tarafı hakikaten konsol sattıracak oyunlara sahip bence. Dolayısıyla bu tarz bir kullanım amacında olanlar, ki bence PS tarafında hiç de az değiller bu insanlar, cihazı gelecek bir tarihte ikinci el alıp exclusive eritmek için kullanabilir diye düşünüyorum. Çıkışı itibariyle konsol sattıracak bir şey yok piyasada, fakat çok da yadırgamıyorum bu durumu. Ana oyun platformu konsol olanlara neden aldın demiyorum elbette. Onlar için gayet mantıklı.

Ps4 nesline oranla çıkış oyunları ve gelecek olan özel oyunlat daha fazla. Arkadaşında dediği gibi 2021 de god of war ragnarok, ratchet and clank, horizon forbidden west gelecek. Şuan baktığımız da demons souls gibi büyük bir cezbedici oyun da var. Ve ps5 nesli için oyunlar artık daha çabuk gelecek çünkü çoğu oyun stüdyosunun motorları hazır ve geliştirme süreci daha kısa yani ardı ardına oyunlar gelecektir. The game awards da yeni oyunları görebiliriz duyurularını veya yeni ip leri.

|
    |

The Last of Us - Uncharted - Jak and Daxter - Crash Bandicoot

• Yarbay
    2103 Mesaj

anladım hocam

sizin ps plus olan A hesabınız PS5 de aktif.daimi kardeşinizde sizin A hesabınızı ps4 de pri yaptı.B hesabında PS4 de oynuyor

tek ps plus alarak hem online hem de single oyunları birlikte oynuyorsunuz

eskiden daimi kardeşlikte kendi hesabımızı sec yapıp karşı tarafın hesabını pri yapıyorduk.diğer tarafta aynısını yapıyordu.

artık PS5 de buna gerek kalmadı diyorsunuz  

zaten 2 kişiden fazla kardeşliğe karşıyım.kimin eli kimin cebinde belli olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 29 Kasım 2020; 18:18:6 >
    |
    |
    kataaay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Alıntıları Göster

Buna göre bendeki sessiz olan model B, bende diyorum cihazda sıfır ses var diğer ps5 kullananlar sesli diyor nasıl oluyor diyordum. Teşekkürler

Asus ROG Strix Z490-G Gaming Wi-Fi Intel Z490 4600 MHz DDR4 // INTEL Core i7 10700k Soket 1200 10. Nesil // ASUS TUF GeForce RTX 3080 10GB GDDR6X 320 Bit // GSKILL Trident Z Neo RGB 16GB (4x8) DDR4 3600Mhz CL16 // Adata XPG SX8200 Pro 256GB 3500MB/1200MBs NVMe PCIe M.2 SSD // Adata XPG SX8200 Pro 1TB M.2 PCIe 3500-3000MB/s SSD ASX8200PNP-1TT-C // Seasonic Focus Plus 850W 80+ Gold // CORSAIR Crystal Serisi 280X RGB Tempered Glass USB 3.0 Beyaz Mid Tower Kasa // 65ju7500 4k tv

• Yarbay
    3958 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Neverwinter81

Ben de merak ediyordum bunu. İndirimdeymiş. Araç mekanikleri nasıl?

Hocam araç içi oynuyorsanız muhteşem. Araç uzaktan oynuyorsanız çok sevmedim , rally de araç içi ya da kaput görünüm oynarım her zaman.. inanılmaz zevkli sürüş 

|
    |
    AMD Ryzen 7 2700X 4.3Ghz İŞLEMCİ //AMD RGB WRİTH CPU COOLER//GIGABYTE AORUS X470 ULTRA ANAKART//(2*8GB) 16GB CORSAIR VENGEANGE DUAL DDR4 3000 Mhz RAM//11GB ZOTAC RTX 2080Ti TWIN FORCE EKRAN KARTI //LOGITECH Z906 5.1 THX DTS THEATER//SHARKOON 750WATT Series 80+ Bronze PSU//SANDISK ULTRA-II 480GB SATAIII 2.5" SSD// 500GB SEAGATE SATAII HDD//LOGITECH G502 RGB OPTIC GAMING MOUSE//MICROSOFT WIFI Gaming Mouse//FRISBY GAMEMAX FULL ALUMINYUM KASA//XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER //SAMSUNG 65'' 65Q7C Series 4K QLED CURVED TV
  • Yarbay
    6901 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: macır

Bu mesaj silindi.

Bundan bize ne dostum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j0ffline -- 29 Kasım 2020; 18:35:20 >
    |
    |
Canlı Tv izle
kripto para haberleri
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,891
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.