Şimdi Ara

PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |

5 sn
77.772
Cevap
657
Favori
3.791.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2799
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3198
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 17
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1905
  • Favoriye Eklediklerim 671
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Raising Kratos (3198 mesaj) Perro_De_Levantamiento (1386 mesaj) Thejoker58906 (1145 mesaj) Press a Key (1117 mesaj) Mr Sherlock Holmes (1075 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (38488 mesaj) Mobil (22355 mesaj) Mini (3424 mesaj) Uygulama (13504 mesaj)
  • @
123 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |
Giriş
    6908 Mesaj

Bir operasyon var bu gece!

Wildlands'i PS4'te saatlerce oynamıştım. Bunu da native 4K oynamak çok iyi geldi. Kaldığım yerden devam ediyor save'im. Senaryosu inanılmaz sıkıcı ama oynaması çok keyifli bir oyun. Breakpoint'ten daha güzel bence ayrıca.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/04/26/2e/04262ef19c42026291ea4867543f3f30.jpg&t=0&width=480&text=1
  • Binbaşı
    1678 Mesaj

Ağırlıklı olarak ses coil whine fan çok yok hocam
    |
    |
    Esk-Onur26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    197 Mesaj

Cihazı yan ya da dik kullanımda ses farkı olur mu hocam ilk başta yan kullanıyordum sonra dik kullanmaya başladım tekrardan yan mı kullansam diye düşünüyorum
    |
    |
    Ardamax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7123 Mesaj

San Diego studyosunun kapandigina dair net bir veri yok. Iki kıdemli oyun dizayn uzmanı firmadan ayrilmis, ve Neogaf'ta bazı kullanıcılar bunu ya studyonun kapandigi ya da ortalıkta dedikoduları olan San Diego tarafından yapılacak olan Uncharted oyunun iptal olduğu yönünde yorumlamışlar. San Diego studyosu şimdiye kadar baseball oyunu olan MLB oyunlarını yapıyordu, oyunlar bu seneden itibaren multiplatform olacakti. Ben MLB oyununun yapiminin duracagini hiç sanmıyorum; ancak, Uncharted projesi ile ilgili değişen bir seyler olabilir.

https://www.neogaf.com/threads/sonys-secret-san-diego-studio-team-that-was-rumored-to-be-developing-an-uncharted-game-has-seemingly-been-shut-down.1579403/

|
    |

• Binbaşı
    1678 Mesaj

Sanmam hocam bobin sesi olduğu için cihazın duruş konumunun bir etkisi olmaz sonuçta elektronim aksam durumj
    |
    |
    Esk-Onur26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1887 Mesaj

Şöylede yapabilirsiniz satın aldığınız oyunu yüklenirken ana sayfada yüklenen oyunun üzerine gelip dualsense üç çizgi olan tuşuna basıp oradan inen oyunun versiyonu kontrol edebilirsiniz zaten ps5 sürümü oyunun ikonu farklı oluyor ps4 olanı iptal edebilirsiniz

|
    |
    Babangida Babayaro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1678 Mesaj

Hocam aynı patch olayını cod da da görmemiz gerekirdi ama görmedik. Cod da yaşanan kapanma olayının yazılımsal olduğunu pek düşünmüyorum ben yaşamadım tam bilemiyorum ama yinede oyunun kapanması ve veya cihazın oyunu oynarken kapanması pek yazılımsal gibi durmuyor yoksa çoktan patch verirdi Call of.
    |
    |
    koftehor1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    197 Mesaj

Teşekkür ederim hocam
    |
    |
    Ardamax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    640 Mesaj

Guncelleme alinca oyun oyle oluyor 1 kereye mahsus.makineyi ac kapa duzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hakanpsha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ediyorum deniyorum şimdi
    |
    |
    joven kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    28516 Mesaj

Benim PS5'in fanı da sesli olan model çıktı. Beyaz kapakları çıkarıp baktım. Amazon.fr den almıştım. Ama ses bakımından rahatsız olmuyorum şimdilik ileride Sony güncellemelerle fan hızını arttırırsa ne olur bilemem ama her türlü Pro'dan daha sessiz olur herhalde.

Edit: Şimdi baktım da Model C'miş bendeki. Sessiz olanmış yani neyse ki. Official teardown videosundaki yani.

https://www.reddit.com/r/PS5/comments/k0a7qy/according_to_a_french_tech_website_the_ps5_has_2/

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    || AMD Ryzen 9 5900X / 1866 FCLK || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB SSD || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ@3733MHZ RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma || Cougar Conquer Kasa || Logitech G930 Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 5 / PS VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi ve Apple Pencil || DJI Mavic Air 2 Fly More Combo Drone || Apple MacBook Pro 16'' (2019 Late) - Intel Core i9 9880H / 32 GB 2666MHz DDR4 / 1TB SSD / AMD Radeon Pro 5500M 8 GB ||
  • Binbaşı
    1887 Mesaj

Rica ederim

|
    |
    Babangida Babayaro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sildim yükledim düzeldi hocam teşekkür ederim
    |
    |
    MichaelMyersSTAB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1887 Mesaj

Bende fan sesi yok ps4 oyunlarda fan sesi yapıyordu hatta öyleki oda içerşsinde 7+1+4 hoparlörin oyunlardaki seslerine rağmen fan sesi duyuluyordu şimdileri oyunlarda fan sesi yok

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 19 saat 1 dakika kadarı kaldı.

Hocam bu olay yanlış anlatılıyor forumda. 2-3 hesaplık bir durum yok ortada. 50-60 hesap oluşturup satmışlar. Psn de bu kişilerin makinesine ban atmış hesapları da 2 aylık banlamış. Yani kendi makinen 2-3 hesap ekliyemiceksek atalım o makineyi. Aşırı bir işlem tespit edilirse ban olayı olur.
    |
    |
    Sergenss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    298 Mesaj

Sağolun hocam
    |
    |
    blackprague kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    22349 Mesaj

2016'da yaptığım PS5 donanım özellikleri tahmini.  

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/16/c2/b0/16c2b0e76b18be3ed90f40105b96a743.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 29 Kasım 2020; 16:39:15 >
    |
    |

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ☾☆ | TOGG | ☾☆ █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁
    [2018] Honda Forza | [2012] Opel Astra J Cosmo | [2012] VW Polo 1.6 TDI DSG | Huawei P30 Pro | Huawei Watch GT2 | Sony PS4 Pro | Sony PS4 20. Yıl Özel Sürümü | Sony PS5 | Vestel 43UD9300 | Vestel 40U9500 | Canik TP9 Elite S Combat | Remington Model 870
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,882
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.