Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3420. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Inferioress , Inferioress , catcat111 , knslgmr Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir - 18 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.834
Cevap
1.521
Favori
9.824.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34183419342034213422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Durumdan bence Sony nin kesin ahberi vardır sonuçta her kapanmada sony e bildirim gönderiyor makine. Keza yazılımsal olsa Call of veya Sony çoktan bir update çıkartırdı oyun 12 sinden beri ps5 de oynanıyor. Bence kesinlikle donanımsal olabilir bu durum ve ilerleyen oyunlardada sıkıntı çıkarması bu durumu tastikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 29 Kasım 2020; 9:38:17 >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Bir bakayım ona, hiç denemedim :)
  • Hocam 2 oyun da güzel görünüyor. Tsushima düşük bütçe ile iyi iş çıkartmış. Ama ödüller popülariteye göre de dağıtılıyor.

Animasyon kalitesi, oynanış çeşitliliği, vuruş hissiyatı, vurucu ve farklı senaryosu ile Last of Us 2 net kazanır gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

Bu mesaj silindi.

mesajınızı şikayet etmişler hocam

halbuki ilk arkadaşın yazdığı daha çok fanboyluk içeriyor.

yeni taktik bu heralde, önce kızdırıp sonra karşı tarafı çizdirmek

bu taktiği en son j0ffline  üzerinde denemişlerdi kendinize dikkat edin hocam

@@

@j0ffline

• Epsilon kullanıcısına yanıt
    Ya epsilon 😂
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

mesajınızı şikayet etmişler hocam

halbuki ilk arkadaşın yazdığı daha çok fanboyluk içeriyor.

yeni taktik bu heralde, önce kızdırıp sonra karşı tarafı çizdirmek

bu taktiği en son j0ffline  üzerinde denemişlerdi kendinize dikkat edin hocam

@@

@j0ffline

Alıntıları Göster

Bende senin mesajını şikayet edecektim ama başkası şikayet etmiş hocam haberin olsun. Oyunlara gelme hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0145B01C9 -- 29 Kasım 2020; 9:55:55 >

• Mr Sherlock Holmes: Kercine yazdım hocam, arkadaş benden bunu duymak istiyordu, onun için :)

-----------------------------

Epsilon: Kim şikayet ettiyse ona yazdığım ilk cümleyi hayatına geçirmekle meşgul olmasından kaynaklı, cidden yazık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 29 Kasım 2020; 10:58:23 >
  • hocam ben şikayet ettim bakalım banlanacak mısın diye meraktan yani yanlış anlama

• haha

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0145B01C9

Bende senin mesajını şikayet edecektim ama başkası şikayet etmiş hocam haberin olsun. Oyunlara gelme hocam :)

Alıntıları Göster

sen beni niye şikayet edecektin hocam?

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Ne oldu mesajını değiştirmişsin. İlk halini görmedim. Yaz bir daha. R yapma.

Aynen Rdr2nin kaplamaları kötü yav.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yokboylebısey Y kullanıcısına yanıt
    Bana fanboy yakıştırması yapan arkadaşı da, "bakalım banlanacak mı?" diye şikayet ettin mi? :D
  • Marvel's Spider-Man: Remastered (PS5)

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • quote:

Bana fanboy yakıştırması yapan arkadaşı da, "bakalım banlanacak mı?" diye şikayet ettin mi? :D

hocam herkesi ediyorum adminler uğraşsın diye

• Evet, şu an bende de Cold War'da Redlight, Greenlight bölümünde tankla ilerlerken oyun dondu ve PS5'i kapattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Marvel's Spider-Man: Remastered (PS5)

durun hocam ortalık karışık

• Hocam ortalığı karıştırmak isteyenler hep oldu sanırım bundan sonrada olacak gibi. Bizlerde aynı şeyi yapar kaos ortamı yaratırsak bir farkımız kalmaz.

İnsanların fikirlerine ve düşüncelerine saygılı olunması gerektiğini öğrenmeleri gerek bunun yaşla başla alakası olduğunu zannetmiyorum.

Bir sıkıntıları veya paylaşamadıkları birşey varsa bunu özel mesaj yolu ile aralarında çözebilirler eğer ki bu durum çözülemiyor ise bir birileri ile muhatap olunmamasını da bilmeleri gerekli.

Elbet burada paylaşımlar devam edecek ama bu tartışmaların bunları gölgede bırakmasını istemem.

İyi forumlar dilerim.

@Epsilon

• yokboylebısey Y kullanıcısına yanıt
    Bu arada deneme adı altında herkesi şikayet ettiğini söylüyorsun ama dikkat et adminler, "gereksiz şikayetler" için seni banlamasın.

Böyle yapıpta banlanan kişiler duydum, dalgasına yazmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34183419342034213422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.