Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
180.823
Cevap
1.520
Favori
9.823.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34173418341934203421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ps4 pro’m daki ses sıkıntısı ile Sony Tr de değişim bir hafta içinde tamamlanmıştı. 22 iş günü gibi bir süreç yaşadığımı hatırlamıyorum. Böyle durumlarda hangi aracı kurum ile servise gönderdiğin önemli. Beşiktaş Mekel servis on numaradır ve işinin ehlidir.
  • beyler sitede 2ci el ucuz bişey satan kim var Allah aşkına bana yardım edecek kim var mesaj atabilimi 2000 2500tl n fazla orta yollu ?? yada nerden bakabilirim ? sitede tam olarak onlara ??

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Güzel bir surround fena olmaz. Baya indirimdeler şuan da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Güzel bir surround fena olmaz. Baya indirimdeler şuan da
    Kablosuz bluetooth olanlardan mı önerirsin yani?
  • Konun yeni hali süper olmuş, sadece PS konuşuluyor. Benim de bir sorum var, özellikle Avrupa'da yaşayanlar için. 2021 Black Friday'de Hollanda tarafına gidip PS5 almayı planlıyorum, biraz uzun bir zaman sonrası ama sorma sebebim stok bulunup bulunamayacağı. Malum, Black Friday en büyük indirimlerin yapıldığı dönem örneğin 2014'te PS4 zamanında Black Friday'de 400 dolara konsol + 2 oyun vermişler ki bu çıkıştan 1 sene sonrasıydı. Acaba o dönemde gidersem stok bulunur mu, boşuna uçak parası vermeyelimPlaystation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Evet buldum kına sokmayı sonradan, teşekkürler hocam
    En temizi
  • Ardamax kullanıcısına yanıt
    Bu kapanma olayinin her cihazda olmamasi bana sorunun yazilimdan ziyade donanimsal olmasiymis gibi geliyor. Yazilimsal olsa herkeste ayni yazilim var herkesin cihazinin kapanmasi gerekmiyor mu? Bence bu kapanan cihazlar orta ve uzun vadede yeni yeni sorunlarla karsilasacaklar.
  • Ewarrr kullanıcısına yanıt
    WRC yapımcısı yeni Test Drive oyunu Unlimited Solar Crown'u da geliştiriyor.
    PlayStation'da Open World Racing açığı kapatılacaktır.
  • Rest Mode’da ilk gecemizi geçirdik :)

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

En temizi
    Bazen anlık ses kaybı oluyor diye duymuştum kablosuzda, var mı deneyen? Olur mu acaba?
  • fitamino kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam, inan cod da baya bir sınırları zorlayarak oynuyorum hemde. Moshpit haritalarda 4k 120fps oynuyorum performans modunda. Zorlayabildiğim kadar zorlamama rağmen hiç kapanma yaşamadım.
    İş bencede pek yazılımsal gibi durmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 29 Kasım 2020; 9:26:21 >
    Bluetooth 5.0 a dikkat edin alırken bu tip bağlantı özelliklerne sahip olanlarda pek ses kaybı yaşamazsınız
  • Yo_Sun kullanıcısına yanıt

Seneye stok sorunu kalmaz hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cangk kullanıcısına yanıt
    Ya da PS5 - PS4 ortak FIFA21 alıp oynasa banlanma riski var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IDwasHERE -- 29 Kasım 2020; 10:28:50 >
  • Epsilon kullanıcısına yanıt
    Valla baktim 2017 net asgari ucret 1400lira. Yani asgari maasla rahatca alabiliyorsun. Simdi arada 3 kat var. Yani sadece 3 senede 3 katı fakirlesmisiz. Sadece konsol mevzusunda degil her konuda. Gercekten cok cok uzuluyorum bu konuda.

Guzel aletler ama sonucta amac basitce eglendirmek. Ama biz malum fiyatlar sebebiyle asiri anlamlar yukluyoruz. O sebepten zaten konsol tartismalari cok keskin ve kirici oluyor.
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Yazmayı unuttum, bir de bu kombinasyonda savaş sonrası 2 farklı animasyon ile kılıcında ki kanları temizleyebilirsin, ya yere doğru silkeler, ya da koluyla siler, bu da hoş bir ayrıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 29 Kasım 2020; 10:34:56 >
  • Ardamax kullanıcısına yanıt
    Bence de yazılımsal değil, herkeste aynı yazılım var ama kimisi benim makine hiç kapanmadı diyor. Sony tarafında açıklama var mı bu işe? Yoksa ben cihazı sattım ne yaparsanız yapın modunda mı?
  • Evet:)Bir de kamerayı yukarı kaldırınca kılıcı yere doğru tutuyor
  • 
Sayfa: önceki 34173418341934203421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.