Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
180.721
Cevap
1.518
Favori
9.814.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34063407340834093410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps5 ile monitör kullanan yok mu? Multiplayer oyunlar için alıcam. 1ms 1080p 120 hz versin yeter. Tavsiyesi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Revrain R kullanıcısına yanıt

Hay Hay, Sen kaşındın, Bak SAVAŞ TANRINIZ Geldi....PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playstation5 -- 28 Kasım 2020; 14:54:6 >
    O nasıl cümle ya?
    Yazdıklarınıza dikkat edin biraz.
    PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • msty85 kullanıcısına yanıt

nerede vardı ki indirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Revrain

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

E be embesil, acaba microsoft da çalışan bir ateist bile senin gibi ahlaksızca bir üslup kullanır mı çok merak ediyorum? Bu ne gözü körelmiş, bu ne fanatikliktir?

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Amazon'da 965 lira şu an
  • PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Konuda dini alet edip saçma sapan cümleler kuranlar, sizin neye inandığınız, hangi amaç için yaşadığınız umurumda bile değil, fakat bir şeyleri abartılı olarak yaparken bunu kimseyi kırmadan, kimsenin dini değerlerini bir konsol için ayaklar altına almadan yapın. Saygınız olsun, nerede duracağınızı bilin.

Benim dinime laf eden, benim değerlerime laf etmiş olur, burası forum, sözlerinize, yazdıklarınıza dikkat edeceksiniz. Etmek zorundasınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 28 Kasım 2020; 14:45:47 >

Ben Allah'ın koruyucu değilim haşa, dileyen dilediğini söylemekte özgürdür. Ama ben de şunu söylemekte özgürüm: Ölünce göreceksin kimin kimi tokat manyağı yapacağını. Yüce Allah hakkında bu şekilde konuşmakta yüzde 100 özgürsünüz; tabi tarifi imkansız bir azabı göze almanız koşuluyla...

• İyi günler, amerikadan ps5 gelicek bana ama aklıma takılan tek soru acaba bu bölge durumlarından dolayı online olarak oyun oynamakta sıkıtı yaşar mıyım ? iyi forumlar

• Fullhd de 120fps alabiliyormusunuz, hdmi 1.4 bağlantılarda. Bu tarz monitör de deneyen oldu mu? Ben Rainbow u merak ediyorum, ama ps5 güncellemesi 1aralıkta gelecek. Bildiğim cod da bu destek var. Cod da fullhd ekranda 120fps alabilen var mı merak ediyorum. çünkü bazı yazılarda hsmi2.0 üstü olması gerekir demişler ps5 için, hdmi 1.4 ün 1080p120fps desteği var ama belkide ps5 bu desteği vermiyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 28 Kasım 2020; 14:52:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revrain

Bu mesaj silindi.

Hacı, durduk yerde buraya gelip saçma sapan tahrik edici mesajlar atmak nasıl bir mantıktır?

• tolga_cakir_1925 T kullanıcısına yanıt

Bölge olayı yok artık kalktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Direk mağaza hocam bulunduğun bölgede ki mağazayı ara konuş haftaya her yere gelecek büyük ihtimal

Ben aradım yakınımdaki mağazayı, en yakın ocak ayında gelecek dedi.

• Konunun son mesajına bi bakayım dedim müslümanlık vs. konuşuluyor. Allah çarpsın merak edip bakmayacağım PS5 konusu buraya nasıl vardı diye. :DD

• U2ME2 kullanıcısına yanıt

Konunun ismi sadece ps5,içinde her türlü şey var 🤦‍♂️

• 
Sayfa: önceki 34063407340834093410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.