Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3402. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 5 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
180.634
Cevap
1.517
Favori
9.809.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 34003401340234033404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Isınmadan dolayı demiş arkadaş ben ondan öyle dedim yazılımsal ise başka
  • Spiderman remasteredı ve miles moralesi fidelity modunda bitirdim. Sadece bir kez ce108 kodlu bir hata aldım. Onun dışında sorunsuz bitirdim iki oyunu da. Remastered rtx açık sürünüyor denmiş yukarıda. Benim cihazda gayet stabildi 30 fps. 60 fps oynamak keyifli fakat yansımalar gerçekten çok hoş duruyordu Spidermanlerde. Sürünme gibi bir şey de söz konusu değildi gayet stabil performans veriyorlardı. Ac valhallayı 60 fps oynuyorum herhangi bir sorun çıkmadı hiç donma veya hata kodu gibi. Spidermande de şansa bir kez çıktı sanırım çünkü alet kapanması veya aletin komple çökmesi gibi bir şey olmadı sadece dashboarda attı error verip. Zaten oyuna girmek 10 saniye sürdüğü için çok dert etmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler fifa21 20 den daha mı iyi yoksa aynı mı çünkü çevremde pek beğenen yok
  • İndirimlerden yararlanabileceğimiz önerdiğiniz bir kulaklık var mı? Hazır fırsat varken alalım. PS5 kulaklığı 1590 lira halen düşmemiş hiç. Arctis 7 ve 9'da pek inmemiş.

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt

Hocam ısınmadan olduğunu düşünüyorsanız bu videoyu bir inceleyin. Bir de tavsiyem şu yan beyaz panelleri çıkarıp tekrar dedneyin eğer ki bu sefer oyun crash vermez ise bilki sıcaklıktandır ama vermeye devam ederse yazılımsaldır merak etme. Forumda miles, astro, cold war vs ile sorun yaşayan arkadaşımız çok. En son dost kayaoğlu yayındayken dmc5 oynarken yaşamışdı yanlış hatırlamıyorsam. Aynı durum SeriesX cephesinde Cold War da da mevcut. Millet cihaz bozulacak diye açmaya korkar oldu artık PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• şopen27 kullanıcısına yanıt

Dualshock 4 de de en çok orada fire veriyordu alet. Ben çok shooter oynarım (cod, r6, bf vs) orada sprint atmak için basmaktan 5-6 ayda mefta oluyordu alet. Yılda biri 700 biri 500 olmak üzere iki dualshock 4 harcaması yapmıştım. Ama tavsiyem benim salaklığıma düşmeyin, konsol daha yeni yapışın yakalrına değişim talep edin. Boru değil 1100tl

• Aynı noktadan PS4 ve PS5 WiFi bağlantı testi.
    PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: efe810

Hocam LG 27UL550 4k monitör kullanıyorum hdr10 kalitesi filan muazzam çok memnun olduğum bi ürün hdmi 2.1 ler iyice standart hale gelene kadar bunla devam :D

Alıntıları Göster

2 saat önce aynı monitörü sipariş ettim hocam ben de, ps5e biraz geç geçiş yapıcam ben fakat genel olarak kullanacağım için şimdiden alayım dedim monitörü. PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

heyecanla bekliyorum nasıl çıkacak bakalım...ilk 4k monitörüm oldu bu arada PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• https://www.hepsiburada.com/hyperx-cloud-stinger-core-7-1-kablosuz-gaming-kulaklik-pc-hhss1c-ba-bk-g-p-HBV00000U35EJ

Bu kulaklık hakkında ne düşünüyorsunuz? PS4'te çalışıyor yazılmış 7.1 özelliğyile beraber kullanılabilir mi bilgisi olanv ar mı? Eğer kullanıyosa çok kasmadan bunu alıcam fiyatı baya iyi.

• Epsilon kullanıcısına yanıt
    Kullanınca yorumlarını bekliyorum
  • Kol şarj standını ilk ön siparişte almadım şimdi pişman oldum bakındam ama yurtdışıda dahil hiçbir yerde stok yok baya sevilmiş heralde 😁
  • Ps5 için 1 ms full hd 120 hz görüntü alabileceğim monitör tavsiyesi alabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 ten PS5 e kablosuz veri aktarımı yapıyorum ama epey uzun sürdü uyku da bastırdı. PS5i dinlenme moduna alarak devam edebilir miyim ?

• Epsilon kullanıcısına yanıt
    Ya arkadaşlar kafayı yicem yarın Samsung 27CHG70 modeli almaya gidicektim ama bu model nasıl acaba yardımcı olurmusunuz samsung 2K ama ben akıcılık için alıyorum monitörü görüntü için 4K tv var zaten acaba performans modunda chg70 i kullansam ray tracing ilede 4k tvimi kullansam mantıklı değilmi sizce ne dersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

oha :o

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Kullanınca yorumlarını bekliyorum

monitör gelene kadar ben nikinizi unuturum hocam

siz bi yerde hatırlatırsanız yazarım saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinan7037

Ya arkadaşlar kafayı yicem yarın Samsung 27CHG70 modeli almaya gidicektim ama bu model nasıl acaba yardımcı olurmusunuz samsung 2K ama ben akıcılık için alıyorum monitörü görüntü için 4K tv var zaten acaba performans modunda chg70 i kullansam ray tracing ilede 4k tvimi kullansam mantıklı değilmi sizce ne dersiniz

valla monitör konusunda uzman değilim hocam ben de saatlerce araştırma yaparak aldım ürünü daha ne çıkıcak o da belli değil

harbi kafa yorucu bi süreç oluyor allah yardımcınız olsun

• 
Sayfa: önceki 34003401340234033404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.